Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Mocowaniem różnią się blendy, ja pytam o adapter który wchodzi pod blendę nr 2

Znalezione obrazy dla zapytania 8E0807083

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Otwórz etkę online i porównaj kod z blendy z kodem z adaptera. Skoro są różne numery to na pewno czymś się różnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zostały mi dystanse które zakładałem z zimówkami. Ładować je do letnich ? Czy bardzo lipa wygląda bez obniżenia ?

przód 2.jpgprzód.jpgtył.jpg

Edytowane przez cysiek18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, muunv napisał:

Z dystansami :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie za bardzo balon wystaje ? To tylko 17 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo balon wystaje ? To tylko 17 [emoji4]


Jest dobrze. Nawet 16" bedzie lepiej wygladac z dystansem, niz bez. Zawsze to szerzej ;)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Moze ktos wie czy da sie odczepic dokładkę tylnego zderzaka bez zdejmowania go ? 

Da sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mizur138 napisał:

 Moze ktos wie czy da sie odczepic dokładkę tylnego zderzaka bez zdejmowania go ? 

Dwie śrubki na środku od dołu i szarpiesz zaczepy po całej długości mocowania ze zderzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę głupie pytanie, ale mam zamiar zakładać dystanse i jak mam napęd na przód to z przodu fabrycznie koło jest bardziej wysunięte niż z tyłu, jak zrobię po równo dystanse nie będzie żadnych problemów w prowadzeniu itp? Drugie pytanie mnie nurtuje bo często jeżdżę  po drogach z dziurami, a do domu muszę przejechać przez polną ok. km, a myślałem o obniżeniu samochodu springami eibacha sportline, ale czy przez to zawieszenie nie dostanie w kość? bo nie chciałbym co chwile zawieszenia wymieniać, a obecnie mam 1BE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, niwet napisał:

Może trochę głupie pytanie, ale mam zamiar zakładać dystanse i jak mam napęd na przód to z przodu fabrycznie koło jest bardziej wysunięte niż z tyłu, jak zrobię po równo dystanse nie będzie żadnych problemów w prowadzeniu itp? Drugie pytanie mnie nurtuje bo często jeżdżę  po drogach z dziurami, a do domu muszę przejechać przez polną ok. km, a myślałem o obniżeniu samochodu springami eibacha sportline, ale czy przez to zawieszenie nie dostanie w kość? bo nie chciałbym co chwile zawieszenia wymieniać, a obecnie mam 1BE

Faktycznie głupie pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że do tej pory nie bawiłem się z takimi rzeczami.  Już jeden kolega odpisał mi na pw na moje pytania 

Edytowane przez niwet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dystanse na tył założyć można 3mm szersze i po problemie.
Zakładaj sprężyny i niczym się nie martw- zużycie amortyzatorów w porównaniu z ori springami nie będzie dużo szybsze- nawet bym powiedział niezauważalne, chyba,że pełno dziur na tych polnych drogach i we wszystkie będziesz wjeżdżał- ale to samo stanie się przy ori zawieszeniu w tym przypadku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i ewentualnie Pani jeśli są ;)

szukam sobie felg 18" do swojej audiczki, myślałem o rotorach, ale w sensownych cenach i 18 to tylko z A1, od zawsze podobał mi się wzór rs4 z b7, ale ciężko znaleźć 18" z a4, są za to z A3 (8P0 601 025 BA), ale Et 54 i szerokość felgi 7.5, czy jest sens pchać się w takie ET i dodawać dystanse, chyba dosyć duże będą. martwi mnie to duże ET, z kolei nie bardzo chce iść w 19" chociaż ten wzór łatwiej dostać w tym rozmiarze bez kombinowania.

 

doradzilibyście coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DarkMind napisał:

doradzilibyście coś?

Skoro już pytasz... pakuj 19"9J :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to inaczej, doradzilibyście coś odnośnie takich ET54? :P

 

19" obawiam się, nie dla mnie, 18" to jeszcze jakiś kompromis w miarę sensowny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...