Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To b8

Tuuuupom zapodaj.... :)

no to ladnie bo zdesio na tablicy s line jest za 400 zl tez do b8 http://tablica.pl/i/oferta/4-grill-do-audi-a3-i-a4-ia6-i-s-line-od-2009roku-CID5-ID2LACh.html?code=0a15f7f089

a ten 3 to nie do b7??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, CZeba mi numery do ori ledów do rejestracji które podejdą do b7 bez błędów i zbędnego kombinowania, kto to rezał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich bez błędu. :wink: Możesz wrzucić z A5 ale rezystor musi być albo adapter z kufateca - ja taki mam.:wink: Napisz do TOMNIK'a może on Ci zrobi moduł LED.:wink:

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-ori-ledowego-podswietlenia-tablicy-p-and-p-243245/ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Pytanie mam. Proszę sie nie śmiać ale laik jestem w temacie audi :/ Możecie mi powiedzieć o co chodzi w lusterkach z kompasem ? czym one sie różnią od zwykłych fotochromów , czy na tych z kompasem pojawiają sie jakaś informacja w którą stronę jedziemy czy co ? . Wiem że w vv był np fotochromowe z zegarkiem czyli była wyświetlana godzina a z kompasem o co caman ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazuje się odpowiednia literka N, S, W, E i chyba SW,SE,NE,NW odpowiednia kierunkowi w którym jedziemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź ;-)

eeeeee jak wyrobicie emotikonki ??

napisz do prezesa, moze jakis admin tez bedzie mial prawa Ci je wlaczyc. prawdopodobnie masz je systemowo wylaczone, mi sie tez to zdarzylo, i admin mi dal prawa do zalaczania emotikonek...

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ----------

jozek, o co Ci chodzi z tym autem???

że auto z Piły?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...