Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam bixy ale jakby trafił się skrętny bix to może bym pomyślał nad zamianą. :whistling: Warto? :mysli:

Warto :thumbup1: a instalacje pod samopoziom masz?

potwierdzam:thumbup1:

wcześniej miałem ori z 2005,zmieniłem na 2007 z białym kierunkiem i te maja wyraźnie większy promień skrętu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi samopoziom zwykły. jak działa poprawnie? obniza lampy tylko wtedy kiedy np. zapakowane auto bardziej ? i czy przyczepa np. podpięta? jak to jest poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi samopoziom zwykły. jak działa poprawnie? obniza lampy tylko wtedy kiedy np. zapakowane auto bardziej ? i czy przyczepa np. podpięta? jak to jest poprawnie.

Przy mocnym hamowania podnosi lampy, a jak szybko przyspieszasz to opuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas koryguje położenie lamp,wystarczy hamowanie,widac to dobrze na autach przed,gdy zatrzymujemy się np na światłach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak sie sprawdzają w nowych autach lampy ledowe czy są lepsza jeszcze od xenona

Widziałem jak to świeci i jest mega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak sie sprawdzają w nowych autach lampy ledowe czy są lepsza jeszcze od xenona

Widziałem jak to świeci i jest mega :kox:

to znaczy,że taka sama przepasc jak miedzy zwykłym halogenem a xenonem??niemożliwe:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gorsze nie są i montować je tylko po to że ładnie wyglądają nie było by sensu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek nie wysłałem Ci tego wczoraj bo miałem trochę spraw do załatwienia ale po weekendzie wyślę. Dobrze, że Ci się nie śpieszy. :wink4::heat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek nie wysłałem Ci tego wczoraj bo miałem trochę spraw do załatwienia ale po weekendzie wyślę. Dobrze, że Ci się nie śpieszy. :wink4::heat:

:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a moze mi ktos powiedziec jak sprawdzic czy sterownik od samopoziomowania nie jest walniety? Bo nie dziala mi to, tzn, nie moge wejsc VCDS-em do sterownika zeby zrobic adaptacje. (Procedure adaptacji znam) Zapitolilem ze szrotu sterownik do B6 zeby podmienic, ale okazalo sie ze jest calkiem inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a moze mi ktos powiedziec jak sprawdzic czy sterownik od samopoziomowania nie jest walniety? Bo nie dziala mi to, tzn, nie moge wejsc VCDS-em do sterownika zeby zrobic adaptacje. (Procedure adaptacji znam) Zapitolilem ze szrotu sterownik do B6 zeby podmienic, ale okazalo sie ze jest calkiem inny.

Skoro się z nim nie łączy, a miałeś ori bix, to najwyraźniej jest uwalony. A lampy Ci normalnie świecą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy swieca normalnie tylko samopoziomowanie nie dziala.

Bixy sa orginalne.

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

...czyli maloprawdopodobne ze jakis kabelek jest uwalony?

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

Acha, teraz jezdze na wyciagnientym bezpieczniku bo wkurzal mnie ten komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...