Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

tak się złożyło, że dzisiaj też byłem w McDonaldzie i nawet na chwilkę nie spuściłem swojej z oka :banan:

No teraz jak widać tak trzeba. Od dziś pierdzielę - parkuję tylko przodem do Mc :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

he he moze tylniej dokladki ci nie jebna :grin: smiejemy sie ale gosc naprawde jakis idiota i co gorsza coraz ich wiecej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mamusia z tatusiem wytargali 25-latka za uszko ???:polew::polew::polew:

Zastanawiam się dlaczego rodzice przyjechali na komendę do dorosłego - pełnoletniego faceta - zostali wezwani ??? :shock3:

Dobrze, że obyło się bez szkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mamusia z tatusiem wytargali 25-latka za uszko ???:polew::polew::polew:

Zastanawiam się dlaczego rodzice przyjechali na komendę do dorosłego - pełnoletniego faceta - zostali wezwani ??? :shock3:

Dobrze, że obyło się bez szkód.

moze na utzrymaniu rodziców .. do 26go roku życia ... student ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mamusia z tatusiem wytargali 25-latka za uszko ???:polew::polew::polew:

Zastanawiam się dlaczego rodzice przyjechali na komendę do dorosłego - pełnoletniego faceta - zostali wezwani ??? :shock3:

Dobrze, że obyło się bez szkód.

moze na utzrymaniu rodziców .. do 26go roku życia ... student ;)

albo tata jaki były funkcjonariusz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne tatuś jak coś to załatwi sprawę

ludzie to naprawdę są jacyś nienormalni - kraść na oczach przedmiot o wartości 460 zł w ASO - jednym słowem IDIOTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie to naprawdę są jacyś nienormalni - kraść na oczach przedmiot o wartości 460 zł w ASO - jednym słowem IDIOTA

Za 460zl w tym kraju ludzie gorsze rzeczy potrafia zrobic:kwasny:

Tak czy inaczej HAPPY END :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s, brak słów, dlatego ja na takich delikwentów wożę siekierę, łom i szpadel na pace co by w razie czego było czym łapy połamać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem akcję dziś...

Wracamy z kumplem z Poznania (byliśmy po części do jego skrzyni). W drodze powrotnej zachciało nam się do McDonald's-a... No OK - na McDrive wuchta aut więc parking i wchodzimy do środka. Auto jak zwykle zaparkowałem tak aby mieć je na oku...

Mijając McDrive zauważyłem fajnego sedana B6 z przednim zderzakiem S line - kontakt wzrokowy z kierowcą nawiązany :wink: Już w lokalu wpierdzielamy sobie cheesy a tu patrzę koleś wjeżdża na parking i staje centralnie na przeciwko mojej. Skonsumował swój zakup i wylazł z auta na fajkę - no i tak sobie zerka na auto i na nas (siedzieliśmy przy szybie - wszytko było widać jak na dłoni). No nic, wpierdzielam dalej cheesa po czym patrzę a luj podbiega mi do zderzaka i coś tam majstruje. Za chwilę wrzuca coś do siebie do bagażnika, wsiada do auta i w długą... I tu miał pecha - zdążyłem zapamiętać numer z tablic :decayed: Wylazłem tylko z Maka aby sprawdzić co dokładnie odjebał - brak środkowego grilla w spojlerze :facepalm:

Szybka piłka, telefon na 997 i zaraz na komendę do Swarzędza. Podałem tyle danych na temat auta (+ film z monitoringu MC), że złodziejaszek znalazł się w 30 minut (25-letni gówniarz z Poznania). Miałem okazję poznać i uciąć sobie pogawędkę z rodzicami gnojka... Sprawa zamknięta - dobrowolnie poddał się karze, rozprawy nie będzie ale jakąś tam karę pewnie mu dopier**lą...

Kratkę policjanci ściągali już z jego auta :facepalm:

Piszę ku przestrodze - nawet będąc tak blisko auta ludzie są na tyle bezczelni aby odpierdalać takie rzeczy. Żenada :facepalm: Żal mi jego rodziców bo wstydu im narobił w cholerę ale za to ma nauczkę - ciekawi mnie tylko czy wyciągnie wnioski (kasy ponoć ma w cholerę - totalnie nie wiem czemu odpier**lił taki numer). Po prostu - źle trafił :wink:

...najgorsze jest to, że mam cały dzień w plecy bo dopiero co wróciliśmy z komendy i znów całe sprawy garażowe mi się przesunęły :wallbash:

a zapytałeś rodziców czy gostek jest na forum ????

chyba jest, skoro zaj...bał to co zaje...bał :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie śmiali się zawsze jak parkowałem gdzieś na widoku żeby auta nie spuszczać z oka do tego na parkingu stawałem tak, że prawie z samego końca musiałem lecieć np. do tesco ale przynajmniej autko stało bez bliższych sąsiadów. No ale stwierdziłem, że może kumple mają racje i nie można dać się zwariować. Po TRZECH dniach, PO TRZECH DNIACH jakaś mamla czerwoną strzałą przerysała mi tylny zderzak tak, że muszę malować no i oczywiście nikt nie widział nikt nie słyszał :facepalm: Teraz czekam na wypłatę żeby psiknąć zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio same przykre sprawy więc na poprawę humoru...

Dziś wrzuciłem nowe siłowniki tylnej klapy (stare były już wyeksploatowane). Założyłem ciut mocniejsze 8E9 827 552 F (540Nm, stare siłowniki z końcówką E mają 530Nm). Poniżej porównanie E vs. F (F jest o kilka mm krótsza). Efekt jest taki, że klapa wyraźnie żwawiej reaguje na otwieranie (w większym zakresie sama podnosi się do góry).

amorki.JPG

Dziś jeszcze mam chwilę spokoju w garażu więc zaraz schodzę wymienić końcówki drążków. Wybór padł na Lemforder-a 25972 - wariant dla zawieszenia 1BV (lub ogólnie dla zawieszki w B7 - magiel mam z tego nadwozia stąd decyzja na taki a nie inny model).

kondrazk.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę jak Vario w końcu znajdzie czas aby odświeżyć lakier :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie siłowników tylnej klapy, z tym że do sedana... Ogólnie chodzi mi o to by klapa sama otwierała się po naciśnięciu guzika na pilocie... W intercars znalazłem siłowniki 650 Nm, będą odpowiednie? Ale pewnie potrzebuję jeszcze cos wiecej...? Nie wiem, może zamek cały? Ale mogę się mylić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - nie tylko siłowniki. Jeszcze zawiasy i odbojniki... Tutaj jest temat temu poświęcony:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/przycisk-zdalnego-otwierania-klapy-bagaznika-4e4-4e5-239650/

Napisz do kolegi Lukaszxxx - co jakiś czas ma do sprzedania komplecik pod to rezanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie - nie tylko siłowniki. Jeszcze zawiasy i odbojniki... Tutaj jest temat temu poświęcony:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/przycisk-zdalnego-otwierania-klapy-bagaznika-4e4-4e5-239650/

Napisz do kolegi Lukaszxxx - co jakiś czas ma do sprzedania komplecik pod to rezanko.

Sorki Bartek ma rację mówiąc siłowniki miałem na myśli cały zawias ze sprężyną który otwiera bagażnik:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...