Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurcze trochę kasy jednak to jest co by nie było:facepalm: Bartek dasz radę?

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 294,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dziś ostateczny finał sprawy skradzionego auta, który zaczynaliśmy omawiać tutaj:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index145.html#post2314955

a skończyliśmy tutaj:

http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/skradziona-a4-poznaniu-sprawa-bart-sa-wlasciciela-195768/#new

Spór zakończyliśmy w sądzie (ale ugodowo). Kwota 22 000zł... Właściciele do dziś są przekonani, że za to autko przy sprzedaży dostaliby znacznie więcej pieniędzy :facepalm: No nic, nie ma co już tego rozgrzebywać - pozostaje tylko zapłacić i w końcu mieć to już za sobą.

no w końcu będziesz spał spokojnie co? można sprawę odfajkować - oczywiście szkoda tej kasy ale spokój będzie :banan:

Opublikowano

Za tako kaska by już szło fajnie poszaleć , nie wspomne o modzeniu :wink: współczuje ci Bartek :kwasny: dasz rade w piątek dorzuce pare zł :wink:

Opublikowano

Niezły cios...:kwasny:

Opublikowano

a hamulce leżą i rdzewieją....

Opublikowano
  • Autor
a hamulce leżą i rdzewieją....

Na wszystko przyjdzie czas :decayed:

Opublikowano

taaaa, za chwile pól roku minie....

Opublikowano
Dziś ostateczny finał sprawy skradzionego auta, który zaczynaliśmy omawiać tutaj:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index145.html#post2314955

a skończyliśmy tutaj:

http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/skradziona-a4-poznaniu-sprawa-bart-sa-wlasciciela-195768/#new

Spór zakończyliśmy w sądzie (ale ugodowo). Kwota 22 000zł... Właściciele do dziś są przekonani, że za to autko przy sprzedaży dostaliby znacznie więcej pieniędzy :facepalm: No nic, nie ma co już tego rozgrzebywać - pozostaje tylko zapłacić i w końcu mieć to już za sobą.

to bedzie jakas sciepa czy jak gdzie ten nr konta?? ojcu teraz sciagalem igle nowke b6 z niemiec 2001 dobry wypas i wogole za 17 tys a oni takiego parcha chcieli wiecej niz 22 tys buhaha. pozdro Bartek mądry chlopak jestes wiec bedzie dobrze. a Twoja fura kozak. pozdro

Opublikowano
  • Autor
Dziś ostateczny finał sprawy skradzionego auta, który zaczynaliśmy omawiać tutaj:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index145.html#post2314955

a skończyliśmy tutaj:

http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/skradziona-a4-poznaniu-sprawa-bart-sa-wlasciciela-195768/#new

Spór zakończyliśmy w sądzie (ale ugodowo). Kwota 22 000zł... Właściciele do dziś są przekonani, że za to autko przy sprzedaży dostaliby znacznie więcej pieniędzy :facepalm: No nic, nie ma co już tego rozgrzebywać - pozostaje tylko zapłacić i w końcu mieć to już za sobą.

to bedzie jakas sciepa czy jak gdzie ten nr konta?? ojcu teraz sciagalem igle nowke b6 z niemiec 2001 dobry wypas i wogole za 17 tys a oni takiego parcha chcieli wiecej niz 22 tys buhaha. pozdro Bartek mądry chlopak jestes wiec bedzie dobrze. a Twoja fura kozak. pozdro

Ściepy nie będzie ;) Ale dzięki za wsparcie :wink:

Opublikowano
żeby się tylko jakiś sprytny nie znalazł co poda konto niby Bartka a w rzeczywistości kasa będzie lecieć do jakiegoś oszusta...
Lepiej nie pisz tu takich rzeczy bo jeszcze któryś podpatrzy:facepalm:
Opublikowano

Bartek, dobrze że sprawa się jako-tako skończyła.. ale 22k kupe siana..

żeby nie było ze OT..

Wkładałeś w przeciwmgielne HIDy ?

Opublikowano
  • Autor
Bartek, dobrze że sprawa się jako-tako skończyła.. ale 22k kupe siana..

żeby nie było ze OT..

Wkładałeś w przeciwmgielne HIDy ?

Wkładałem i wyjąłem - nie sprawdziły się. Teraz są żarówki imitujące ksenon (opisywałem je kilka stron wstecz).

Opublikowano

Dobrze Bartek, ze sprawa się zakończyła. Oczywiście szkoda kasy, ale co zrobić. Jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardą d*pę...

Opublikowano
  • Autor
Dobrze Bartek, ze sprawa się zakończyła. Oczywiście szkoda kasy, ale co zrobić. Jak się ma miękkie serce, to trzeba mieć twardą d*pę...

Wszyscy mi to mówią :grin:

Opublikowano

czyli że prawdę mówią tylko, że coraz mniej ludzi z tym miękkim sercem więc to chyba zaleta :decayed: straty finansowe da się odrobić ja tam mam jeszcze kilka pomysłów więc grosz też wpadnie:wink:

Opublikowano
  • Autor
czyli że prawdę mówią tylko, że coraz mniej ludzi z tym miękkim sercem więc to chyba zaleta :decayed: straty finansowe da się odrobić ja tam mam jeszcze kilka pomysłów więc grosz też wpadnie:wink:

:decayed:

Opublikowano
czyli że prawdę mówią tylko, że coraz mniej ludzi z tym miękkim sercem więc to chyba zaleta :decayed: straty finansowe da się odrobić ja tam mam jeszcze kilka pomysłów więc grosz też wpadnie:wink:

Andrzej też lubi kawę na jakimś Orlenie pod Wrockiem pijać bo ostatnio co drugi tydzień śmiga do Wrześni :decayed: ....biedny Bartek.....,cierpliwości ma gościu....................... za trzech :decayed:

Opublikowano

taaaaak:grin: tak ogólnie mówię oczywiście

Opublikowano

Nie nadążam już. Robiłeś coś z lampami czy są to ori xenony?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.