Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy raptem sprzedaja stare pazdziochy....:grin:

Adam musialbys w koncu jakies zdjecie dobre zrobic do ogloszenia...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde bartek za tanio ja w czerwcu 2011r dałem za swoją 32 dolozylem z 7/8 rok bym poczekal i była by taka fura :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze cos takiego kolorek wymiata Audi : RS4 4dr Sdn in Audi | eBay Motors

Niet. Papaya pomarańcz jakoś mi się nie widzi - gustuję bardziej w klasycznych kolorkach... Srebrny, czarny, biały - to już bardziej żółty Imola:

roadtrip9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega napisal -montuj v8 i do tego kompresor.To bylby rarytas z full wypasem*:whistling:

Biorąc pod uwagę zdanie mojej żony to chyba jedyna opcja :facepalm: Tym bardziej, że sama rzuciła hasło wkładamy V8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek , Ty to już żonę zaraziłeś rezaniem , skoro mówi o V8 :grin:

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

40 tysi za Twoją furę ... za mało :kwasny: dobra , dobra już nic nie mówie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s jak by co to możemy jakieś V8 przytargać na pace mojego V8, zrobi się jakiś custom'owy wydech co by ciszej od mojego nie było :whistling:

mój kolega ma do sprzedania GM'owskiego wolnossaka V8 ze skrzynią, moc 500 KM z papierami, pytanie czy weszło by do A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yep, jeśli już to coś z pod to nadwozie czyli albo BBK z S-y albo BNS z RS-a. Znów totalnie nieopłacalne mody :facepalm:

Tak najrozsądniej byłoby kupić S4 B6... Rozsądne pieniądze i jest upragnione V8. Milion myśli na minutę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak najrozsądniej byłoby kupić S4 B6...[/Quote]

Juz o tym, ze quattro bedzie na pokladzie nie wspominam :decayed:

No ale ja jestem nie obiektywny...:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek za 40tys zł to nie sobie "przyszły" kupiec kupi jakiegoś papcia na alledrogo a nie Twoja niunie...ja bym przekładał silnik :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yep, jeśli już to coś z pod to nadwozie czyli albo BBK z S-y albo BNS z RS-a. Znów totalnie nieopłacalne mody :facepalm:

Tak najrozsądniej byłoby kupić S4 B6... Rozsądne pieniądze i jest upragnione V8. Milion myśli na minutę...

mega nieoplacalne, naped, skrzynia, sprzeglo, dwumas, silnik, pas przedni, masa detali... lekka reka 20k+ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku - nie będę robił tajemnic. Chcę 40 000zł - jak się znajdzie klient to pójdzie... Jak nie, to nie:wink:
Jak furka nie znajdzie nowego właściciela a Ty nie będziesz narazie jej modził więcej to w przyszłym roku może pomyślę nad zmianą:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmij fotele wstaw sporty z b6 -5 tys, zmien sufit wkladaj postawe, juz jest 800 , zmien kierownice do podstawy i nastepny 1000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...