Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nic wielkiego się nie dzieje - powoli auto przygotowywane jest na sezon zimowy (w końcu zamontujemy webasto - ale to jeszcze trochę, nie mogę dorwać pieca w dobrym stanie).

Środek dostał nowy panel klimy - przy okazji montażu czujnika jakości powietrza założyłem klimę 2002... No i skończyło się obdrapaniem przycisków:

oldclim.JPG

...na szczęście w magazynku Siemiana można znaleźć różne fajne rzeczy - w tym nówka funkiel panel z B7 (przełożyłem front i voila :decayed:):

newclim.JPG

Teraz czas na tapicerkę drzwi kierowcy (chyba się poddam z szukaniem i będzie nowa z ASO :facepalm:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas na tapicerkę drzwi kierowcy (chyba się poddam z szukaniem i będzie nowa z ASO :facepalm:).

A co było nie tak z Twoją tapicerka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas na tapicerkę drzwi kierowcy (chyba się poddam z szukaniem i będzie nowa z ASO :facepalm:).

A co było nie tak z Twoją tapicerka?

Panel memo i alarmu są klejone do kieszeni - ani nie wygląda to dobrze ani nie trzyma (roczne różnice temperatur robią swoje). No a takich bońków ścierpieć nie umiem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda - z biegiem czasu godzę się na pewne ustępstwa (jak chociażby kierownica) ale przycisków chromowanych nigdy nie chciałem :tongue4:

...przy okazji pochwalę się uruchomioną wentylacją postojową :wink: Miałem to odpalić przy montażu webasto ale przy obecnych upałach skusiłem się i jestem zadowolony. Wychładza wnętrze nie tak efektywnie jak solar ale różnica jest (może nie jest chłodno ale przynajmniej tapicerki wnętrza już nie parzą przy dotyku). Dla Gośki teraz jest to idealne rozwiązanie - przy stałych godzinach pracy, funkcja timer zdaje egzamin :thumbup1:

Wymieniłem panel MENU (w starym uszkodziło się pokrętło).

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/auxvent/menu.JPG

No a tak to wygląda w komputerze pokładowym (dodatkowa opcja + timer).

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/auxvent/auxvent.JPG

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/auxvent/timer.JPG

Witam,Panowie jak działa ta wentylacja postojowa o której pisał Bartek,co potrzebne by to uruchomić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zwykłej wentylacji potrzebny jest panel z przyciskiem Menu i odpowiednie podłączenie natomiast do przewietrzania wnętrza z klimy to jeszcze solar dach dochodzi:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel jest, ale solar,trzeba zapomnieć.

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel jest, ale solar,trzeba zapomnieć.

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

Dzięki

Yep - montujesz panel 8E0 919 721 A i wiązkę do jego sterowania. Reszta to już tylko kodowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...