Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jak już uruchomisz to Bose w pełnym trybie to może bym się wybrał do Ciebie :gwizdanie: na montaż swojego zestawu, bo mam już cały komplet z z głośnikami w nowszej wersji B, wiązką (niestety urypana wtyczka do radia, ale do wzmaka jest cała z kablami) bo niestety nikt się nie chce podjąć montażu w Sz-nie, a w aso wołają minimum 1600 PLN :kox:

W sprawie TV Free poszła nowa paczka wraz z kodowaniem na maila :wink4:.

Nie ma sprawy - ale umówimy się na wiosnę jakoś ;) Dzięki za tutoriala do TVF (będę przerabiał w tygodniu) :good:

Jak nie założę do wiosny i jeśli będziesz miał czas :) to z miłą chęcią bym Cie odwiedził :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barku widziles takie cudo do B6 B7 produkt AUDI :mysli:

S_LINE_pedaly.jpg

Kurde nie wierzę... Ma to swój numer VAG?

To jak już uruchomisz to Bose w pełnym trybie to może bym się wybrał do Ciebie :gwizdanie: na montaż swojego zestawu, bo mam już cały komplet z z głośnikami w nowszej wersji B, wiązką (niestety urypana wtyczka do radia, ale do wzmaka jest cała z kablami) bo niestety nikt się nie chce podjąć montażu w Sz-nie, a w aso wołają minimum 1600 PLN :kox:

W sprawie TV Free poszła nowa paczka wraz z kodowaniem na maila :wink4:.

Nie ma sprawy - ale umówimy się na wiosnę jakoś ;) Dzięki za tutoriala do TVF (będę przerabiał w tygodniu) :good:

Jak nie założę do wiosny i jeśli będziesz miał czas :) to z miłą chęcią bym Cie odwiedził :wink4:

Zapraszam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barku widziles takie cudo do B6 B7 produkt AUDI :mysli:

S_LINE_pedaly.jpg

Kurde nie wierzę... Ma to swój numer VAG?

To jak już uruchomisz to Bose w pełnym trybie to może bym się wybrał do Ciebie :gwizdanie: na montaż swojego zestawu, bo mam już cały komplet z z głośnikami w nowszej wersji B, wiązką (niestety urypana wtyczka do radia, ale do wzmaka jest cała z kablami) bo niestety nikt się nie chce podjąć montażu w Sz-nie, a w aso wołają minimum 1600 PLN :kox:

W sprawie TV Free poszła nowa paczka wraz z kodowaniem na maila :wink4:.

Nie ma sprawy - ale umówimy się na wiosnę jakoś ;) Dzięki za tutoriala do TVF (będę przerabiał w tygodniu) :good:

Jak nie założę do wiosny i jeśli będziesz miał czas :) to z miłą chęcią bym Cie odwiedził :wink4:

Zapraszam :>

Chyba sobie jaja robicie z tymi nakladkami na pedaly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barku widziles takie cudo do B6 B7 produkt AUDI :mysli:

S_LINE_pedaly.jpg

Kurde nie wierzę... Ma to swój numer VAG?

To jak już uruchomisz to Bose w pełnym trybie to może bym się wybrał do Ciebie :gwizdanie: na montaż swojego zestawu, bo mam już cały komplet z z głośnikami w nowszej wersji B, wiązką (niestety urypana wtyczka do radia, ale do wzmaka jest cała z kablami) bo niestety nikt się nie chce podjąć montażu w Sz-nie, a w aso wołają minimum 1600 PLN :kox:

W sprawie TV Free poszła nowa paczka wraz z kodowaniem na maila :wink4:.

Nie ma sprawy - ale umówimy się na wiosnę jakoś ;) Dzięki za tutoriala do TVF (będę przerabiał w tygodniu) :good:

Jak nie założę do wiosny i jeśli będziesz miał czas :) to z miłą chęcią bym Cie odwiedził :wink4:

Zapraszam :>

Chyba sobie jaja robicie z tymi nakladkami na pedaly?

też mi się tak wydaje :decayed:

Przecież one są okropne :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg producenta pasuje..... Jeśli producentem by było Audi to chyba by podali od razu numery. A poza tym to przecież a4 ma inne pedały niż a6 czy a8. No i w ogóle to nie widzi mi się wiercić w pedałach... heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie sa ori.

Po 1 nic nigdy takiego nie widzialem

Po 2 samo logo "S" w takiej postaci jak na pedalach nie istnieje...

Po 3 Audi nie robiloby na kazdym pedale logo "S" - straszna choinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wg. producenta pasuje do Audi"

Trzeba zapytac czy to ori :blink:

nawet pytać nie trzeba...[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 17:05_________________________________________________he he... 3 odpowiedzi w 2 minuty... lepiej niż na "miętkich pytkach" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz nie macie czego rezac to jeszcze dorzuce

a>

(1)This is a pair FLOOR MAT .

(2)Made of metal.

(3)100% brand new and high quality.

(4)size:3.5cm x 11cm

taki orginal jak te nakladki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz nie macie czego rezac to jeszcze dorzuce

sline.jpg

(1)This is a pair FLOOR MAT .

(2)Made of metal.

(3)100% brand new and high quality.

(4)size:3.5cm x 11cm

taki orginal jak te nakladki :polew:

Ja wymiękam :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S ni ptaszka nie mogę znaleźć tego softu a wiem że gdzieś go widziałem a co mało wydawało mi się że ściągałem a tu ni chu chu... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu... uparłem się i auto poskładane ;)

Aktualnie furak stoi z odłączonym aku - załadowałem soft 0080 pod kątem TVFree. Adaptacja 5 ma wartość 250 - teraz 12h bez zasilania i znów ładujemy 0660 z SDS-em. Adamooo i Mystic - bardzo dziękuję za pomoc :good:

BTW - jeśli chodzi o odbiór TV... W sobotę po pracy wsiadam do auta, silnik się grzeje - a co tam, zapuścimy TVP1. Obejrzałem sobie skoki narciarskie w całkiem dobrej jakości. Czyli nie jest tak źle :wink4: (fakt pogoda była naprawdę ładna).

Standardowo kilka fotek - DVD Phantom z funkcją odczytu USB i SD

dvd.JPG

Na testy obrazu i dźwięku wybrałem "Transformers" - jest naprawdę nieźle ;)

dvdtrans.JPG

...oraz miła niespodzianka - DVD ma zdjętą blokadę regionalną, czyli mogę w aucie oglądać finały NBA z '91 (Lakers vs. Bulls) :dance:

dvdmj.JPG

dvdnba.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s, dużo zachodu jest przy odblokowaniu TVfree? Wiem, wiem... na pewno dużo :D

I ile dałes za to DVD ?

Możesz dać foto jak umiejscowiłeś antenki ? A może je całkiem skryłeś ?

U mnie TVP1 odbiera średnio ale da sie oglądać, TVP2 - dobrze ale obraz sie przesuwa z lewej do prawej cały czas, TVP3 w miare, najlepiej Polsat, TVN średnio. U nas nie ma TV4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart czego ty k**wa nie masz jeszcze w tym samochodzie. :kox:

Ty w ASO powinieneś pracować, jeżeli tam jeszcze nie pracujesz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dvd.JPG

Nieźle ten schowek wygląda jeżeli jeszcze można go tak dalej nazywać bo chyba nawet się teraz rękawiczki do niego nie zmieszczą :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...