Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam b8 2.0 teraz przebieg 99800. Kupione przy 50tyś jak miała 70 założony czip na 170 km. Jak na razie wymienione sprzęgło skończyło się i tyle jak do tej pory. Nie mówimy o wymianach oleju ja je robie co 15 tyś

Opublikowano

jakie objawy zurzycia sprzęgła miałeś ????

Opublikowano
witam mam b8 2.0 teraz przebieg 99800. Kupione przy 50tyś jak miała 70 założony czip na 170 km. Jak na razie wymienione sprzęgło skończyło się i tyle jak do tej pory. Nie mówimy o wymianach oleju ja je robie co 15 tyś

Czip robiłes z wersji 120km czy 143km?

Opublikowano

Witam, a ja mam pytanie do Was czy bać się autka z przebiegiem ponad 200tys. ? autko z 2008r. mam upatrzone w DE pewnie poleasingowe ....na co zwrócić uwagę? jak to jest z tą pompą oleju? trzeba jej się bać w tym roczniku i przy przebiegu ~200tys.km ?

pozdrawiam

Opublikowano

Tak trzeba sie bac , ja mam ten sam rocznik i przy 150tys wymieniałem walek , miał spore luzy .Jak nie masz papierow ze było cos robione to , trzeba tam zagladnąc.

Opublikowano

jakiego auta teraz nie trzeba sie bac :) :) :)

Opublikowano

jedno "glebsze" tankowanie to 350pln... dwa to 700 zyla, prawda?

wg allegro regeneracja gniazda "starego walka" (z przerobka gniazda by pasowal na dluzszy zabierak stosowany od 10.2009 do dzis) to srednio niecale 600pln.

jakiego auta teraz nie trzeba sie bac :) :) :)

prostego i nowego.

Pozdrawiam,

Przemek

P.S.

Wg testow awaryjnosci kiedys bardzo dobrze wypadal opel agila (i jaki tani!... i polski!)

Opublikowano

I masz spokój na nastepne min 100koła

Opublikowano
jedno "glebsze" tankowanie to 350pln... dwa to 700 zyla, prawda?

wg allegro regeneracja gniazda "starego walka" (z przerobka gniazda by pasowal na dluzszy zabierak stosowany od 10.2009 do dzis) to srednio niecale 600pln.

jakiego auta teraz nie trzeba sie bac :) :) :)

prostego i nowego.

Pozdrawiam,

Przemek

P.S.

Wg testow awaryjnosci kiedys bardzo dobrze wypadal opel agila (i jaki tani!... i polski!)

jak lubisz jezdzic FIAT-em to prosze bardzo :) :) :)

Opublikowano

jak lubisz jezdzic FIAT-em to prosze bardzo :) :) :)

fakt, w sumie tak bez emocji jezdzic "zapali sie ta kontrolka od cisnienia czy nie"... to w sumie nuuuuda

Opublikowano

Właśnie jestem po wymianie pompy olejowej:wink:

Opublikowano
Właśnie jestem po wymianie pompy olejowej:wink:

I jak wytarty zabierak? jaki przebieg?

Opublikowano
Właśnie jestem po wymianie pompy olejowej:wink:

I jak wytarty zabierak? jaki przebieg?

180 000, jeszcze trochę by pojeździł:wink:

Opublikowano

jaki koszt ????

Opublikowano
jaki koszt ????

2.000 z olejem i filtrami, ale pompa wstawiona od 1,9 tdi, ponoć bezawaryjna

Opublikowano

Witam :) dobrze sie bawia czytajac te wszystkie posty:)) ja jestem od miesiaca szczesliwym posiadaczem B8 z przebiegiem 162000 :) narazie nic nie stuka nie buczy lada dzien zmienie rozrzad i mam nadzieje ze nic wiecej nie bede musial robic do czasu wymiany na inne czyli jakies trzy lata :))

Ps. Optymitycznie podchodze :))

Opublikowano

w moim dzisiaj jest wymieniany kolektor, padł mi sterownik.. samego sterownika nie można kupić i trzeba wraz z całym kolektorem. pierwszy raz muszę coś robić w A5 (poza wymianą oleju i filtrów) od dwóch lat :wink:

Opublikowano

U mnie 107000km. Przejechałem niecałe 4tyś km, na razie wymieniałem hamulce z tyłu i za chwilę będę robił inspekcje olejową.

jedrekx jakie koszta? Dolewacie do swoich jakieś dodatki do paliwa-czyszczenia wtrysków itp.?

Opublikowano

po moim rabacie 1320zł + wymiana

Opublikowano

orzeszek 75 radze zaglądnąc do pompy oleju.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.