Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 B5] Moje eS :-)


gelon

Rekomendowane odpowiedzi

Auto odebrałem jakieś 3 tygodnie temu. Jak pisałem wcześniej nie zostało w końcu założone turbo z RS6. Stare K03 zostały zregenerowane i narazie musi wystarczyć :)

Jednak kilka rzeczy w aucie się zmieniło m.in:

-sprzęgło RS4

-intercoolery RS4

-świece RS4

-trójnik gumowy

-chłodnica oleju Mocal

-olej Motul 300V

-poduszki pod skrzynią i silnikiem

-pokrywa zaworów pomalowana na czerwono

-wycięty środkowy tłumik i wstawka z kwasówki

-kilka uszczelek przy silniku :wink4:

Auto zdecydowanie odżyło po tym wszystkim i do tego temperatura oleju ciągle w normie :decayed: Jest troszke głośniejsze co nie zawsze sprawdza się w jeździe na codzień,ale idzie wytrzymać z Bose :naughty:

Kilka fotek na szybko:

Coolery

948801ede90da1edmed.jpg

90140421ebe30a5emed.jpg

Chłodniczka oleju

f68779703965042amed.jpg

a47f67e1ddd25cf1med.jpg

a826dfd939653e49med.jpg

Silnik

f7a26b1adf7bb013med.jpg

5f8f179ac7d62a43med.jpg

eeb0ab0417ed070fmed.jpg

Tutaj zaparkowana już u siebie wraz z siostrą :)

0e51cc136deab030med.jpg

I na konieć coś dodaje najwięcej mocy :polew:

537c504d96332d4emed.jpg

Jak widać na fotka auto nie jest ogarnięte jeszcze blacharsko więc z wyglądu nie robi zbytniego wrażenia,ale dzięki temu więcej osób się "dziwi" na trasie :decayed: Także komentarze w sprawie wyglądu są nie na miejscu :)

Dorzucam jeszcze kilka filmików z telefonu robionych dziś na szybko :naughty:

http://www.youtube.com/watch?v=1QVykL2YGqY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no :) Teraz będzie 1000pytań do :D

Primo ! - Zazdroszczę :)

Secundo ! - Turba gdzie regenerowałeś ? Koszta chłodnicy oliwy tudzież moncenia IC pewno nie do podania ? Coś poza tym "odświeżeniem" z programem robili w Sportmile ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no :) Teraz będzie 1000pytań do :D

Primo ! - Zazdroszczę :)

Secundo ! - Turba gdzie regenerowałeś ? Koszta chłodnicy oliwy tudzież moncenia IC pewno nie do podania ? Coś poza tym "odświeżeniem" z programem robili w Sportmile ?

Turbo nie pamiętam gdzie było ogarniane,ja nie wysyłałem :) Ale mam gwarancje więc zerkne jutro i napisze. Koszta i chłodnicą oleju to 1100zł z przewodami. Program nie był ruszany,tylko wymiany o których pisałem wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: musisz zapłożyć jeszcze ładne kratki w zderzaku i będzie malina :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka 1 klasa :> :naughty:. Podobają mi się te filmiki :good::naughty::kox: i ten dźwięk V6 :slina::shocked::kox::naughty::decayed:. CUDOWNY :>. Coraz bardziej mi S4 chodzi po głowie :> :naughty::slina:. Tylko tylny zderzak bym wymienił na ori i będzie git malina :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mówiłem nie pisać o zderzakach :naughty: No wiosne bedzie założona seria,a kratki do przedniego zderzaka beda ori RS4,środkową już mam ale narazie nie wkładam bo chce zrobić reszte i dopiero wrzucić :decayed:

hteb - opon szukam nadal,klikne potem pw bo teraz czas do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tutaj panowie mówili jaki to spojlerek przedni jest... ale zapomniałem nazwę... Mógłby ktoś napisać ? I ile kosztuje taki "upiększacz" :przebiegly:

No i co z filmem ;> :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuj tą jodłę :) Wszyscy znani mi wulkanizatorzy twierdzą że opony kierunkowe do zawiasu naszych bolidów nie są zbyt dobrze dobrane ;)

Ząbkują wszystkie kierunki jak leci ... Ale przecież i tak furę sprzedajesz na jesieni ;)

Czekam na ciepło i na montaż (zamieść foty) :)

Peace Bro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuj tą jodłę :) Wszyscy znani mi wulkanizatorzy twierdzą że opony kierunkowe do zawiasu naszych bolidów nie są zbyt dobrze dobrane ;)

Ząbkują wszystkie kierunki jak leci ... Ale przecież i tak furę sprzedajesz na jesieni ;)

Czekam na ciepło i na montaż (zamieść foty) :)

Peace Bro !

Musiałeś popsuć humor :) Tak się cieszyłem,że kupiłem te oponki :decayed: Zarzuce je pod koniec marca i zobaczymy jak się będą sprawdzać,a w porównaniu z moimi starymi "letniakami" będzie myśle kapke lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jednym słowem staram się Cię namówić byś nie sprzedawał esy :kox:

W porównaniu do starych kapci będzie zadowolony :) To na bank :) Trakcję na mokrym mamy seryjną więc tylko zakręty na Toyo są jakimś tam wyzwaniem :) Ale jak lubisz to i bokiem można je brać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...