Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W fisie zmieniasz jednostki m.in jednostkę temperatury i tam jest zmiana wyswietlanego spalania

Wysłane z mojego HTC ONE M8 przy użyciu Tapatalka

FIS mi wyświetla l/km, więc chyba jest właściwie ustawione. Bo w milach byłoby l/m, tak myślę.

Opublikowano

Chodzi chyba o cos innego. W milach tez nie bylo by na odwrot jak mowisz...

Mi ostatnio udalo sie na trasie zejsc do 6.6l minimum. A i szybko dobilo spowrotem do 7l.

Opublikowano

Mi ostatnio udalo sie na trasie zejsc do 6.6l minimum. A i szybko dobilo spowrotem do 7l.

Jak to możliwe przy tipie i quattro? Jaka średnia prędkość Tobie wyszła?

Opublikowano

chwilowe 6,6 w trasie to żaden kosmos.

Opublikowano

Chyba że!

Opublikowano

chwilowe 6,6 w trasie to żaden kosmos.

średnie i to nie skasowane przed chwilą... 500km trasy za nami. Jechaliśmy ok. 140km/h...

N0vRJ.jpg

Edytowane przez blade13

Opublikowano

jak dla mnie jest bardzo ok, nie ma się o co spinać. Jak zdrowy motor to i spalania są przyjemne.

Po czyszczeniu wtrysków zrobiłem zaledwie ~40km z przerwami ale już widzę że spalanie spadło.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

jak dla mnie jest bardzo ok, nie ma się o co spinać. Jak zdrowy motor to i spalania są przyjemne.

Po czyszczeniu wtrysków zrobiłem zaledwie ~40km z przerwami ale już widzę że spalanie spadło.

Da się jeszcze mniej? :shocked:

Opublikowano

Jeszcze ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Spalanie w mieście Wrocław: korki, światła, krótkie przebiegi: muszę liczyć się ze spalaniem 11-12 litrów średnio. Jeżeli zejdę do 10l to oznacza że "muskam pedał gazu" i wyprzedzają mnie wszystkie Matizy. Jeżeli chce bawić się od świateł do świateł to 15l trzeba przyjąć że wypije co i tak nie jest źle przy tym silniku ( tak słyszałem z opinii) Skrzynia manualna silnik BKN.

Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Na trasie jadąc 130 da rade i poniżej 6.5 zejść [emoji14]

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Miasto przy normalnej jeździe 12-13

Opublikowano

Jakie paliwo lejecie panowie?

Moja cały czas śmiga na vervie. Ktoś testował różne i może się wypowiedzieć?

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Ja w A6 mam spalanie średnie 10,5l/100km jazda w mieście.

  W trasie schodzi na 7,5-8,5l/100km także uważam że przy tej wielkości budzie, Quattro i Tiptronicu, silniczek ASB jest bardzo ekonomiczny :-)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Wróciłem z wakacji - trasa 510 km w jedną stronę. Jechałem 130km/h max w dwie osoby i cały bagażnik. Zszedłem do 5.7l :)

Edytowane przez kovallts

Opublikowano

i?

Opublikowano

Chwalimy się spalaniem, chyba każdy może dodać swoje 3 grosze? :)

 

Wygląda na to, że zbyt często się nudzisz :P

Edytowane przez kovallts

Opublikowano

kovallts to spalanie masz z komputera czy według dolewki i wyliczeniu? 

Opublikowano

Z kompa, nie liczyłem ile wyszło według przejechanych kilometrów. 

Opublikowano

Mi z wyliczeń dolewek i przejechanych kilometrów ze średnią 130 - 140 wychodzi 7.8l i poniżej nie da rady, a mam manualna. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.