Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki, właśnie nie wiedziałem nigdy czym doczyścić np relingi :) Sorry za OT.

Opublikowano
  • Autor

dzieki za info ale wlasnie chodzi o to ze polerowalem bardzo dobra pasta musze sprawdzic czy nie ta aby przypadkiem

ale mnie meczy samo polerowanie chcialbym czyms to rozpouscic naniesc poczekac 30min i wtedy zetrzec ten syf dopiero juz prawie czysta rure polerowac

jak widac na prawej rurce tam juz zeszlo ale mnie wykancza proces polerowania :)

bo to cholerstwo tak przykopcone jest ze masakra poprostu

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

na 3 cim zdjeciu produktu napisne jest ze nie nadaje sie do chromu

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie tak samo sobie pomyslalem jutro jade do sklepu kupie walek filcowy na wiertarke i przejade tym i nie bede sie stresowal :)

3 godziny na rure to jest nawet dla mnie szczyt cierpliwosci :)

---------- Post dopisany 29-06-2013 at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 21:32 ----------

Image0102.jpg

rolka filcowa plus pasta polerska do chromu i 2 godziny najebywania wiertarka ale oplacalo sie :)

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

malina :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
ale Brysio masz Bryke :slina: szacun

dzieki :hi:

---------- Post dopisany 16-07-2013 at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 00:25 ----------

SDC10438.jpg

dolozylem kamerke :)

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

do tego lampke podsufitki w pelnym ledzie ori z tt :)

SDC10441.jpg

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

SDC10451.jpg

Opublikowano
  • Autor

dzieki Grzesiu

ale z tymi sterownikami to naprawde bajer wszystko ladnie za siedzeniami pomontowane nie trzeba szukac jedynie pdc pod siedzeniem kierowcy :wink:

---------- Post dopisany 22-07-2013 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2013 at 09:00 ----------

no i mialem wczesniej wstawic fotki PDC ale nie bylo kiedy a wczoraj walnalem pare zdjec wiec wstawie

ale najpierw mega ogromne podziekowania dla Bartka (Bart-S) za okazana pomoc i wiele cierpliwosci ale bez niego bym nie ogarnal! :hi::wink:

sa troszke wyzej jak oryginalne bo nie mialem lamanych uchwytow ale mysle ze nie rzuca sie to w oczy

:decayed:

ik4p.jpg

0z8t.jpg

8utc.jpg

0ykm.jpg

n5rz.jpg

rial.jpg

71pp.jpg

pvw0.jpg

Opublikowano

Zajebioza:kox::kox: uj z tym PDC furka kox:kox:

Opublikowano
  • Autor

dzieki :wink:

---------- Post dopisany 28-07-2013 at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany 22-07-2013 at 21:07 ----------

panowie potrzebuje sterownika 420 910 441 ma ktos moze w przystepnych pieniadzach ?

Opublikowano

Robercik nie masz tam jakiej roboty do mnie w DE :decayed: Też bym sobie kupił takie cudeńko :kox::wink: Bo tu to sie może człowiek garba dorobić :grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Andrzejku trzeba by popytac zalezy co chcesz robic bo nie zawsze sie oplaca sam wiesz jak jest :)

Opublikowano
Andrzejku trzeba by popytac zalezy co chcesz robic bo nie zawsze sie oplaca sam wiesz jak jest :)

żeby zarobić a się nie narobić decayed: kiedy do PL.lecisz

Opublikowano
  • Autor

w srode jade bede w nocy mykal przez a4 :)

Opublikowano
w srode jade bede w nocy mykal przez a4 :)

Pamiętajcie o mnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

pamietamy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.