Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W manualu :D

Opublikowano
  • Autor

r-tronic ten akurat :) ale jedzie dobrze

Opublikowano
r-tronic ten akurat :) ale jedzie dobrze

no właśnie bo wajche widziałem a na wyświetlaczu też był znaczek M i biegi przeskakiwały to to manual czy automat ? z taką moca to żeby bokiem leciec to z manualem więcej zabawy :D

Opublikowano
Opublikowano

fajnie idzie :slina:

Opublikowano
  • Autor

novidem robi z v8 800koni wpisz novidem geneva 2012

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

jedzie pieknie na tym turbo

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Panowie szukam nadal Sterwonika 420910441 albo 441a macie jakies rabaty na ta czesc?

Opublikowano
  • Autor

mialem odeslalem juz nie bedzie skurczysyn :(

ma inna wersje softu i sie nie komunikuje z navi niestety

Opublikowano

To bydle :decayed:

Szkoda :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

purchawa z dobrym kierownikiem jest niezniszczalna

Opublikowano

He he... Walter siedzi i jedzie w prosiaku jakby byl na kawie u cioci. Zero emocji paniki itp... Mistrz swiata :grin:

Opublikowano
  • Autor

byl 2 razy ,mistrzem swiata i w dodatku 8 lat jezdzil w audi jako testowiec wiec troche sie zna :)

Opublikowano

dobra fura, na kolor przymykam oko, nie zabij się ;]

Opublikowano
  • Autor

dziex :) robie co moge zeby ocalec :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

kierowca tego r8 to idiota i pozerek bo z laska jedzie i cwaniak wielki :facepalm: nie zachowuje odleglosci od pojazdow i to przy takich predkosciach idiota ......

Opublikowano
kierowca tego r8 to idiota i pozerek bo z laska jedzie i cwaniak wielki :facepalm: nie zachowuje odleglosci od pojazdow i to przy takich predkosciach idiota ......

Małpa bawiąca się granatem:kox:

Opublikowano

A ja wam powiem tylko tak odnośnie tego filmiku :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kazdy wciska ja tez ale odleglosc trzeba zachowac i troche rozsadku nic sie rozwalic a nie daj boze innych przy okazji - a to co koles robi za piraterie to przeciez inaczej jak debilizm nie da sie nazwac

jak jest lewy wolny to wciskam i jade czasem wyprzedzam z prawej jesli koles jest natretem i po kilku km dalej nie zjezda z lewego a jest miejsce i nie zagrazam nikomu wyprzedzam prawym

---------- Post dopisany 15-11-2013 at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2013 at 19:48 ----------

Panowie kupilem u sprzedawcy z Lubina FELGA 19 AUDI R8 tyl ORGINAL LUBIN (3650242140) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jeszcze w tamtym roku nie bylo kiedy wczesniej zalozyc bo kompletowalem 2gi zestaw kolek az przyszedl sadny dzien -

ale oto bonus

IMG_20131024_WA0002.jpg

IMG_20131024_WA0003.jpg

IMG_20131024_WA0004.jpg

IMG_20131024_WA0005.jpg

dlugosc pekniecia jakies 4cm od rantu !!!

felga byla peknieta koles pozacieral tylko slady i zaszpachlowal po pierwszym przejezdzie do 300kmh pekla i dzieki bogu ze tylko pekla opona ja trzymaja bo jak by sie kawalek urwal wachal bym kwiatki od dolu !!!

felga byla pomalowana takim goumo podobnym g*wnem jak widac na zdjeciu - po zmyciu rozpuszczalnikiem jest szpachla itp - uwazam takie postepowanie za czyste kure**stwo mogl mnie poinformowac ze byla grzebana to dalbym do kolesia ktory to robi i byla by felga jak trzeba naprawuiona a nie sprzedawac jako igle a tu sie okazuje ze bubel do potegi i mozna sie jeszcze zabic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.