Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam audimaniaków , od kilku dni przeglądam forum i postanowiłem się zarejestrować .W wolnej chwili wszystko uzupełnie narazie krótko : od półtora roku jeżdżę A4 1.9 tdi 90 KM z 1997 roku , autko super przerobiony anglik , mam Vaga gdyby ktoś był zainteresowany zapraszam (sam tylko pokasowałem błędy i poduchy po przekładce brak czasu na dłuższą naukę :frown: ) Jeszcze raz pozdrawiam , forum super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam na imie Przemek, mieszkam niedaleko Wrocławia. Od 2 miesiecy jezdze Audi A4 1.8 Avant. Ciekawe forum, pomoglo mi w paru sprawach zwiazanych z samochodem:-)

POZDROWIENIA DLA UZYTKOWNIKOW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum

trafiłem tutaj dzisiaj i bardzo chetnie udzielę informacji potrzebnych przy eksploatacji Waszych samochodów. Z przyjemnością posłucham równiez ewentualnych uwag dotyczących Audi.

pozdrawiam serdecznie

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello :biggrin:

jestem nowym bo od wczoraj klubowiczem i chciałbym wszystkich Serdecznie Powitać.

Od 3 latek śmigam samochodami marki Audi i jestem bardzo zadowolony.

Pierwsze kroczki miałem z Audi 80 (B3) z silnikiem 1.8S z automatyczną skrzynią biegów :cool: no pełen czad (zboczenie rodzinne hehe) a teraz przesiadłem się do Audi A4 (B5) z 1996 również z automatyczną skrzynią biegów. Do tej pory wymieniłem całe przednie zawieszenie bo poprzedni właściciel zapomniał o nim zupełnie no i czeka mne naprawa skrzyni bo są problemy ale i tak mnie to nie odrzuci od marki :audi::cool: .

Probelmy z zawieszeniem wystąpiły bo tak naprawdę co 30 tyś powinno się sprawdzać czy coś jest do wymiany a ze skrzynią jest tak, że co 60 tyś się powinno olej wymieniać a Klient nie wymieniał no powymieniać będzie trzeba pewno uszczelki, zaworki, filtryki i sprzęgiełka - spoko.

Zapomniałem napisać, że cacko ma silnik 1.6 o mocy 101kM dodatkowo ma wspomaganie (norma), elektryczne szyby (prawie norma), regulowaną kierownice (norma), regulowaną wysokość fotela kierowcy (norma), elektryczny szyber dach (fajna sprawa) no i jak już wszyscy się dowiedzieli automatyczną skrzynie biegów (to podstawa hehe).

Aluski fajne i oponki 205/60/15. Myśle o założeniu 16 calowych ale to może w przyszłym roku.

No to byłoby na tyle.

Posdrojfionka

Boogis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :exclaim: witaj w Klubie :a4fan: :exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imie Tomek, od kilku dni jestem posiadaczem Audi A4 Avant 1.9 TDI 110 KM, czy szczęsliwym, okaże się w trakcie ekspolatacji. Cieszę się, ze istnieje w internecie takie forum jak to, napewno będzie to źródło wielu pomocnych ięnformacji i rad dla mnie. Ja w miare swoich możliwości będe się starał także dzielić się swoją motoryzacyjną wiedzą.

Pozdrawiam wszystkich członków Audi A4 Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItamy w klubie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...