Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie ta ankieta ?

szukajcie a znajdziecie :kox:

w dziale Audi A4 Klub Polska > Forum Główne > Zlociki i Spociki > Śląskie > Wątek: Miejsce Gliwickich Spotów :mysli:

mam nadzieję że trafisz do ankiety kolego jacaq :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Coprawda ankieta jeszcze trwa ale jako, że później mogę nie mieć dostępu do neta, pozwoliłem sobie już zmienić nasz nagłówek ( miejsce spotkań ) jako, że wynik głosowania już chyba się nie zmieni.

Zarówno miejsce jak i godzina są Waszą propozycją tak więc myślę, że teraz będą wszyscy zadowoleni - tyle ze spraw organizacyjnych ( jedyne co mnie martwi to fakt, że na tak dużą ilość osób zarejestrowanych na forum z naszych terenów, taka mała ilość osób udziela się w tym wątku.Nawet patrząc na listę 1 spotkania gdzie wpisanych było ponad 30 osób a w tym temacie jak sami widzicie piszą jedne i te same osoby - czyli jakieś 8 osób ) ciekawe dlaczego :mysli:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 08:12 _________________________________________________co do obecności piątkowej - będę na 90%

............... a i jeszcze jedno M@RK - jak będziesz widział w ten wekend latające po Knurowie niebieskie A5 3.0TDIQ - to ja we własnej osobie - dostałem do jazd próbnych :radocha: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coprawda ankieta jeszcze trwa ale jako, że później mogę nie mieć dostępu do neta, pozwoliłem sobie już zmienić nasz nagłówek ( miejsce spotkań ) jako, że wynik głosowania już chyba się nie zmieni.

Pogoda jest jaka jest - więc spotykać się będziemy na parkingu FORUM a w razie pogody przejechać na otwarty teren to nie problem.

Zarówno miejsce jak i godzina są Waszą propozycją tak więc myślę, że teraz będą wszyscy zadowoleni

Yyyyy o ile się nie mylę :kox: to w ankiecie ustalilismy parking koło Areny a nie ten podziemny pod Forum to chyba coś Miron Ci się troszkę pomyliło z tym nagłówkiem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyy o ile się nie mylę :kox: to w ankiecie ustalilismy parking koło Areny a nie ten podziemny pod Forum to chyba coś Miron Ci się troszkę pomyliło z tym nagłówkiem

oooooo f*ck ( pora się obudzić ) - już zmieniam - Guregoru ( dzięki za czujność ) :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooo f*ck ( pora się obudzić )

To nie przez to że śpisz to przez te przeciążenia którym jesteś poddawany w swojej rakiecie :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> - bez przesady - do przeciążeń i mega emocji to jeszcze z 250 kucy brakuje :wink4:

Zobaczymy jak wypadnie moja furka w konfrontacji z 3.0 dieslem w A5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak może wypaść :mysli: może być tylko lepsza :oklaski: bo jak nie to :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak może wypaść :mysli: może być tylko lepsza :oklaski: bo jak nie to :bicz:

Hy, hy :polew: Lepsza! Chyba w prędkości spalania się :wink4:

:polew:

3.0tdi po programie dostarcza mega emocji ale w serii :mysli: mimo wszystko chyba jednak może być ciut lepsza :confused4:

w sobote przekonam się osobiście :wink4: ( szkoda że nie będę jej miał od piątku - wpadłbym na spota to każdy by posmakował :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wpadniesz do mnie w sobotę na kawę! :decayed:

Pogadamy o starych karabinach...

Boban też by się ucieszył...

hehe nie wątpie - ale bardzo ciasny mam grafik na sobote niedziele - ale napewno podjadę choć na chwilke pod M1 w sobote - wybiera sie ktoś na tę mega impreze ? ja będę raczej do południa[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 10:35 _________________________________________________http://www.allegropower.pl/go.live.php[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 10:36 _________________________________________________impreza będzie zapewne za***ista - tylko wjazd pod M1 może trwać wiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wpadniesz do mnie w sobotę na kawę! :decayed:

Pogadamy o starych karabinach...

Boban też by się ucieszył...

Mowa :tongue4:tylko cholerka mnie tez nie będzie w piątek - mam remoncik a poza tym co piątek jeżdże mojego małego odwiedzać u dziadków i kaplica z czasem. Ale to juz niedługo i potem będe częściej

Krisu a mosz jakieś nowe kolumy abo amplifajera?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ankieta poszła lepiej niż się spodziewałem :thumbup:

bo na początku to miałem miękko ;(

widząc tak małą ilość głosów :shocked: (w tym jeden mój)

ciekawe ilu ankietowanych przybędzie ????????????

:notworthy: dla głosujących

_________________________________________________

miron78 nie zawiedź z hummerem bo młody mnie zachlasta i stary dostanie od młodego :bicz3:

no i będzie :embarrassed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a jutro ja i żonka znowu w robocie :wallbash:

Tak fajnie zaczęliśmy a tu już 2 obsencja z rzędu.Nie głosowałem w ankiecie bo dla mnie obojętne czy Arena czy M1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myśle że się zjawie...

ale z tego co widze to chyba znów będzie mało ludzi bo wogule nie ma zainteresowania, no może pare ludzików a co reszta?? :disgust:

niewiem czy ta pogoda czy co, że ludzie nie maja ochoty na spota, więc JA BĘDE, no bo ktoś przyjechać musi :polew:

to co jedzie ktoś zemną z Rybnika????

czyli mam rozumieć że jechać prosto pod Arene? czy jak np. będzie padało to pierw forum na podziemnym... :mysli:

ps. ta lista mogła by być...

ps2. Miron no mnie chyba zaraz rozwali... nie dość że masz extra kox A4 to jeszcze pośmigasz A5...ZAŁATW MI TEŻ :naughty: :naughty: :naughty: musimy se pogadać o paru sprawach :> :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...