Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

ojjjjj coś tu cichutko jakoś znowu :thumbdown: (odezwał się ten co zawsze najwiecej pisał :evil::polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Miron to jest też to co Pucek wspomniał.Druga nasza połowa.Bo jak jest ten piątek wolny czasem to człowiek by podjechał.Ale zaraz jest tekst żonki"a po co,co tam będziesz robił?To chodźmy ze znajomymi na browara."itd.Tak to też wygląda w wielu przypadkach.Normalnie to bym przyjeżdżał zawsze jak mam wolne. :good::hi:

znaczy pod pantoflem siedzisz :gwizdanie:

a teraz robicie spociki w piwnicy forum ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu co tak cicho ? kompy Wam pozabierali :cool1: - mnie chyba w piatek nie będzie na naszych zlocikach ( chyba odwiedzę opole a oni też mają w piątki ) a jutro może odwiedzę katowice :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

Miron to może by tak zorganizować jakiś wypadzik większą grupą

no chyba że wstydzisz się z B5 pojechać do innych. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

Miron to może by tak zorganizować jakiś wypadzik większą grupą

no chyba że wstydzisz się z B5 pojechać do innych. :gwizdanie:

nie żartuj stary - chętnie bym w większej grupie pojechał ale jakoś mi ciężko uwierzyć że chętni się znajdą - zresztą dla mnie to nie problem - Bielsko już u nas było nie raz więc pora się odwdzięczyć - ja jestem chętny - deklarujcie się kto jedzie i walimy do nich na odwiedzinki.[br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 14:13_________________________________________________

a ty sie wozisz jak znajdujesz czas na to miron

Dawid to tylko pozory - u mnie to wąłśnie z tym czasem jest największy problem ( kiedy ja ostatnio gdzieś byłem....... nawet nie pamiętam ) jest chwila oddechu to trzeba wykorzystać i poodwiedzać starych znajomych :wink4: zresztą sam wiesz ile czasu do Was już się wybieram i jakoś nigdy dojechać nie mogę[br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 14:16_________________________________________________jeżeli są chętni to jadę

dzisiaj ( czwartek ) 18.00 Katowice

jutro ( piątek ) 18.00 Opole :wink4: jak są chetni - tel. do mnie macie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron masz rację że u nas to ciężko się zorganizować

ja niestety :confused4::embarrassed: w tym miesiącu nie dam rady ,

bo niestety jestem udupiony w remontach i jeszcze moje rozkwaszone auto

a tu święta tuż tuż

więc mam nadzieję że jakoś do końca miesiąca się wygrzebie

i chciałbym jechać do bielska zaraz na początku grudnia

Więc może wszyscy zacznijmy już rezerwować czas i może uda się pojechać grupą (tzn więcej niż 2 furki :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej też nie wpadne, niestety

i coś mi się wydaje że lipa znów będzie, a jechać gdzieś dalej mogę chętnie za tydzień! akurat teraz tak się złożyło że mam sporo pracy w domu, a zrobić to muszę :confused4:

sorki że tak wyszło no ale napewno to nadrobimy :wink4:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do Bielska jechac moge jak najbardziej :> a dzisiaj oczywiscie tez bede, mam nadzieje ze nie sam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś śmigam na Opole - ale zato wczoraj pojechałem sobie na zlocik do SK - i wróciłem w ciężkim szoku ( miałem możliwosć przejechania sie tam RS6 450 kucy ) ale fura............masakra - kto by pomyślałem że tam taka przyjemność na mnie czekała - niech żałuje ten kto nie był ( ale te moje B6 to mół do potęgi ) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie panie MIRON tylko pozazdrościć przejażdżki czymś takim. A tak nawiasem mówiąc to będzie ktoś dzisiaj na spociku pod ziemią FORUM :polew: bo ja się troszkę spóźnię ale będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron78 jeszcze raz wielkie dzięki za odwiedziny :hi: zawsze mile widziany w Opolu i oby częściej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron78 jeszcze raz wielkie dzięki za odwiedziny :hi: zawsze mile widziany w Opolu i oby częściej :good:

Dobrze wiesz, że zawsze Was z radością odwiedzam - jak tylko czas pozwoli - wpadnę częściej - pozdrowienia dla całej ekipy OP :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2008, 20:49_________________________________________________zagadka dla śląskiej ekipy - czyje autko w awatarku ma Sfinks........................................hehehe tak tak - to moja poprzednia fura :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak z innej beczki, czy ktoś oglądał dzisiaj Uwaga Pirat! na TVN Turbo :naughty: był tam jeden mam nadzieje że nie od nas koleś bo miał mega dużo plastiku poprzyklejanego do B5-ki i nieźle przyświrował przed kamerkami, zarobił 27 pkt. i 1000 zeta mandatu :polew: :polew: :polew: na odcinku może może kilkuset metrów co za gamoń :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że jednak nikt z klubu to nie był.Ostatnio w Sośnicy tępy łysol z panienką też cyrkował.Myślał,że jak ma 1.8T to jest bogiem.Ja nawet jak w robocie jestem i muszę to już tak nie gonię i nie łamię wszystkich przepisów bo ostatnio niebiescy nawet dla ochrony przestali być wyrozumiali.No i czarnych owiec w A4 też niestety coraz więcej.

rajmund a co z tobą?Na pierwszym spocie byłeś,na ogólnopolskim też.Teraz byłeś w Katowicach a do nas do Gliwic zdaje się,że nie przyjeżdżasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo widziałem też tego kolesia od tony plastiku na tej B5, co prawda kolor i tak miał szkaradny ale z tymi laminatami to przesadził :polew:

a te teksty... JA DOBRZE WIEM CO ZROBILEM hehehehe dobrzy są :> :naughty:

t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo z Calibry zgniłej był jeszcze lepszy :polew: :polew: :polew: on nie przyjmuje mandatu to nie jego wina do sądu pójdzie :good:" niezły kogut mało wypadku nie spowodował i jeszcze będzie sie wykłucał o swoją rację :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek nie mogłem ,pozatym mam taką pracę że mogę raz na miesiąc zawitać na spota resztę przebywam jeżdżąc po unii.Dzisiaj byłem w Krakowie bo opóźnił mi się wyjazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...