Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

no a w dodatku nikt się nie deklaruje... Niewiem ile wusztu kupić :gwizdanie:

Jak kupisz tyle wusztu ile masz koni to powinno styknąć :wink4: Najwyżej się zamrozi jak Mirona kase i zostanie na tego większego grilla :polew:

:polew:

No, co to nie była znów żadna aluzja do tego co ma Krolu pod maską, a tylko prosta szybka kalkulacja :> Jak niektórzy przeliczają na browary to ja na KM :polew:

Akurat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

Miron - juz sobie twój zapisałem , mam nadzieje ze ten na stronie tytuowej jest nadal aktualny , jakby co to bede dzwonil. wyslalem ci na PW info z zapytanie , skoro to nie twoj , to moze wiesz czyj ?? niechce go umieszczac w ogolnym watku , bo niewiadomo czy ta osoba by sobie tego zyczyla...

Albo inaczej , kto do mnie dzownil na ostatnim spocie - ze zapomnialem wlaczyc swiatel w Toyocie (tej czerwonej) ??:>

qrcze to mój nr

kończy się ......811

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle to Dzień dobry

Widzę że pogoda typowo grillowa się zapowiada

i mam nadzieję że nie zmieni się do wieczorka

M@rk mam nadzieję że za tydzień się zjawisz.

Bo ja będę

Krolu kufa ciśnij tą "sekretarkę obciągarkę" z tą fakturą

tak co byś do następnego piątku zdążył

teoretycznie jest majowka wiec pewnie pojade gdzies na rowerek w gory jak wymienie nowe czesci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle to Dzień dobry

Widzę że pogoda typowo grillowa się zapowiada

i mam nadzieję że nie zmieni się do wieczorka

M@rk mam nadzieję że za tydzień się zjawisz.

Bo ja będę

Krolu kufa ciśnij tą "sekretarkę obciągarkę" z tą fakturą

tak co byś do następnego piątku zdążył

teoretycznie jest majowka wiec pewnie pojade gdzies na rowerek w gory jak wymienie nowe czesci .

tak czytam i czytam co wypisujesz :mysli:

i doszedłem :mysli:

TY chyba składasz te A4 na zamówienie

ile ty ich już złożyłeś

albo w knurowie tak kradną i ciągle jakiejś części ci brakuje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 12:56_________________________________________________nara

czas do pracy

jak będzie czuć zapach grilowanego fusztu na strefie to zadzwonię do was :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 13:01_________________________________________________a na koniec macie tu coś fajnego haha

http://www.miejski.pl/slowo-Grota+Nestle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i panowie sie poj..ało wszystko wskazuje że nie spróbuje mironowego sikacza ;( nie składam jeszcze broni ale szanse na dzisiejszego grylla minimalne. W razie czego będe dzwonił gdzie was szukać. Ależ jestem :angry:

:confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie tak z innej beczki bo nie potrafię znaleźć... pasuje skóra z avanta do sedana w b5? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie tak z innej beczki bo nie potrafię znaleźć... pasuje skóra z avanta do sedana w b5? :decayed:

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy szybkie pytanko :

Potrzebna pomoc - wymiana szyby czołowej B6 na śląsku

Zadzwoniłem do pierwszych lepszych znalezionych w internecie firm i koszt takiej wymiany to 600-700zł :shocked: :shocked:

Nie ukrywam ze liczyłem na cene 350-450zł bo tyle opisywali inni forumowicze a nie taki kosmos. Moze ktos ma jakis sprawdzony warsztat na śląsku ?? Najlepiej okolice Katowic, Chorzowa, Rudy Śl lub Bytomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item616068225_audi_a4_s4_b5_komplet_kubelki_polskora_okazjaa.html chodzi mi to po głowie jak cholera :mysli: co myślicie? będzie pasować do mojej niuńki? :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie tak z innej beczki bo nie potrafię znaleźć... pasuje skóra z avanta do sedana w b5? :decayed:

Pasuje, niczym się nie różni wnętrze avant-limo. Musisz tylko zwrócić uwagę jakie masz oparcie tylnego siedzenia. Są dzielone i w całości.[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 14:48_________________________________________________

Hej koledzy szybkie pytanko :

Potrzebna pomoc - wymiana szyby czołowej B6 na śląsku

Zadzwoniłem do pierwszych lepszych znalezionych w internecie firm i koszt takiej wymiany to 600-700zł :shocked: :shocked:

Nie ukrywam ze liczyłem na cene 350-450zł bo tyle opisywali inni forumowicze a nie taki kosmos. Moze ktos ma jakis sprawdzony warsztat na śląsku ?? Najlepiej okolice Katowic, Chorzowa, Rudy Śl lub Bytomia

Hej!

W Bytomiu jest fajny warsztat zajmujący się szybami. nazywa się Glas-mobil. To jest koło M1 w Bytomiu na terenie tej "cementowni" za bramą po lewej stronie. Gość robi fajne ceny i solidny jest. Ja u niego kilka szyb już wymieniałem i szybki ściemniałem i jestem zadowolony.[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 14:51_________________________________________________

http://moto.allegro.pl/item616068225_audi_a4_s4_b5_komplet_kubelki_polskora_okazjaa.html chodzi mi to po głowie jak cholera :mysli: co myślicie? będzie pasować do mojej niuńki? :kox:

Fajne kubełki. Ciekawe gdzie zwędzili tą S4 bo cena bardzo dobra, jak za darmo.

@Miron, wiesz ile koni miało auto z którym się ścigałeś jak wracaliśmy z Bielska :naughty: Bo ja już wiem :) . Weź ze sobą wykresik swojego BEX-a to porównamy parametry.

Wprowadziłem też niewielkie zmiany w body swojej R4 :) Ocenicie sami na spociku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Pol godziny czytania, ale udalo sie :>

Miron troche ryzykujesz leciec tak z malym na pokladzie.

Somes foteliki :good: tez myslalem czy by nie wymienic, ale stwierdzilem, ze odkladam na nowe autko :tongue4:

Ja dzisiaj bedei to prawdopodobnie z Ola, bunia mowil, ze tez wpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki :naughty:

jak już odbiorę moją to poważnie tą oferte przestudiuję :mysli:

a moja furka jest moją pasją i doszedłem do wniosku że jak mam sprzedać i dołożyć kilkanaście kółek na gołą b6 to wole tą kase włożyć i mieć wypasioną b5 o! :decayed: dlatego małymi krokami zrobię z niej większy wypas niż można było kupić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez dzis zagoszcze ale pewnie nie bede punkt 18 tylko troche po, jak cos bede dzwonił gdzie jestescie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy szybkie pytanko :

Potrzebna pomoc - wymiana szyby czołowej B6 na śląsku

Zadzwoniłem do pierwszych lepszych znalezionych w internecie firm i koszt takiej wymiany to 600-700zł :shocked: :shocked:

Nie ukrywam ze liczyłem na cene 350-450zł bo tyle opisywali inni forumowicze a nie taki kosmos. Moze ktos ma jakis sprawdzony warsztat na śląsku ?? Najlepiej okolice Katowic, Chorzowa, Rudy Śl lub Bytomia

Hej!

W Bytomiu jest fajny warsztat zajmujący się szybami. nazywa się Glas-mobil. To jest koło M1 w Bytomiu na terenie tej "cementowni" za bramą po lewej stronie. Gość robi fajne ceny i solidny jest. Ja u niego kilka szyb już wymieniałem i szybki ściemniałem i jestem zadowolony.[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 14:51_________________________________________________

Dzieki , dzwoniłem, niestety takze 550-600zł tak wiec szukam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będe, ide rezać xenon, potem powoli się zbieram, to widzimy się pod latarnią na Arenie :> :naughty::polew:

Prezes, łyknąć to bym ją chciał, ale narazie nie dysponuje taką gotówką, na rynku koksu źle się dzieje, nie ma sie co pchać w kredyty :gwizdanie:

a najlepsze to to że mam napalinych kupców, dwóch dokładnie, dają po 14 tyś z lekką negocjacją - fajna cena jak na takie wozidło...

to do wieczora :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja mogę już podsumować tego dzwona... :wallbash:

robocizna (laweta z Chorzowa + prostowanie + malowanie 4 elementy + składanie) = 2700zł

części = 2600zł

to daje mi jasno do zrozumienia że trzeba się uspokoić na drodze :chytry: bo przechulałem... hmm... wirusa + półskóre s4 + cb + zderzaki s4 i coś jeszcze... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy szybkie pytanko :

Potrzebna pomoc - wymiana szyby czołowej B6 na śląsku

Zadzwoniłem do pierwszych lepszych znalezionych w internecie firm i koszt takiej wymiany to 600-700zł :shocked: :shocked:

Nie ukrywam ze liczyłem na cene 350-450zł bo tyle opisywali inni forumowicze a nie taki kosmos. Moze ktos ma jakis sprawdzony warsztat na śląsku ?? Najlepiej okolice Katowic, Chorzowa, Rudy Śl lub Bytomia

Na na koncu OSTROPY od strony SOSNICOWIC jest warsztat ktory zajmuj sie tylko szybami do aut ja do swojej z wymiana placilem 250 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miron, wiesz ile koni miało auto z którym się ścigałeś jak wracaliśmy z Bielska :naughty: Bo ja już wiem :) . Weź ze sobą wykresik swojego BEX-a to porównamy parametry.

JUŻ ZABRAŁEM :wink4:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 16:34_________________________________________________i jeszcze w pracy siedzę :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...