Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Somes trzymam cię za słowo :decayed:

RS4 B5 mi w zupełności wystarczy :kox: . Jak dla mnie to RS4 w budzie B5 miało wielką duszę, czego nie miało np. B7 itd.. .

Ja też puściłem 10x chybił trafił :)

wtedy będziemy mieli najlepsze spoty bo nikt byle b5 nie będzie przyjeżdżał :naughty:

innych to by chyba krew zalała jak by się dowiedzieli że u nas na zlotach tylko rs'y :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

no gregory no ty to posciles chyba na chybil te totki bo ja to postawilem 5*trafil[br]Dopisany: 02 Maj 2009, 21:23_________________________________________________no to panowie za pol godziny sie dowiemy czym sie dalej bedziemy bujac powodzenia wam zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodzenia panowie i dzielimy się pamiętajcie :kox: :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 02 Maj 2009, 21:57_________________________________________________no ja rs'em nie przyjadę na pewno :(

żadnej kur... liczby w 10ciu zakładach nie miałem :blink::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ja jeszcze pojezdze moja zajefajna b7 z totka nici

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diman zaprotestujmy i zamieńmy się autami :gwizdanie:

hehe będziesz miał większą motywacje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry somes ja bez walki mojej A4 nie oddam

jak to sie mowi piora kobiety i samochodu sie nie pozycza

[br]Dopisany: 02 Maj 2009, 23:43_________________________________________________dobra spadam kimac dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi kobietami to przesadzasz... z dobrym kolegą jakimś zawsze można iść na wymiankę :polew: :polew:

hehe koniec żartów też spadam... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc panowie :hi: Wczoraj bylem nie do zycia, dlatego tak malo pisalem :wallbash: Widze, ze coraz wiecej chetnych na urodziny :good: Moze uda mi sie w koncu przegub wymienic, bo we wtorek wyjezdzam do Gorzowa, a dobrzy by bylo, zeby sie nie rozlecial :>

P.s. Tak sie napalaliscie na tego totka i co :polew:nie dosc, ze nie bedzie rs4 to jeszcze jestescie do tylu o 20 zl :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum. Oczywiście posiadam a4 b6 nie zły pomysł z tym zlotem proszę o datę kolejnego zlotu chętnie przyjadę i powymieniam informacje POZDRAWIAM

zapraszamy, ja jeżdżę co tydzień możemy się umówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wrzućcie fotki z ostatniego spota :naughty:

wiem że Czester robił chyba i ktoś jeszcze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZLOTY ŚLĄSKIE -PIĄTKI-18.00-ARENA-GLIWICE

wszystko jest w 1 poście na każdej stronie, ja będę jechać z Chorzowa, możemy się gdzieś umówi i pojechać razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterra pytam ponownie co masz za środek do klimy :cool1: czytaj forum a nie co drugą strone potem nie wiesz o co kolega Cię pyta :evil:

tajemnica

to taki środek który stosuje się do odszczurzania i jako bakteriobójczy w szpitalach na salach operacyjnych)

qfa jakiś ty ciekawski

masz tel to dzwoń a nie gorączkujesz mi się tutaj :cool1::kox::naughty:

niestety już mi nie starczy dla ciebie

ale postaram się załatwić :decayed:

[br]Dopisany: 03 Maj 2009, 19:32_________________________________________________

:hi:

piterra - rocznik u mnie tak miron powiedzial najlepszy rs6 to pierwsza liga ja wlasnie tez postawilem totka i moze se takiego kupie jutro

ale chyba bedzie te rs4 czlowiek nie moze byc pazerny :polew: :polew:

czyli ten co ja

więc zgadzam się że NAJLEPSZY :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

a więc :hi::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po calym dniu roboty :wallbash: przegub zrobiony, wahacz wymieniony, filtry wymienione, klima odgrzybiona, xenon zaekranowany i podkrecony pod lampy. Wszystkim chcacym kupic wahacze firmy master sport odradzam !!! wahacze gorne po roku i okolo 15 tys przebiegu nadaja sie do wyrzucenia. Sa w gorszym stanie niz 12 letnie oryginalne wahacze. Akurat wymienilem lewa strone, i zalozylem stare ori wahacze. Dobrze, ze jest gwarancja 24miesiace, to sprobuje je zareklamowac, ale wpierw musze obadac czy tylko gora padla. Żaluje, ze nie dolozylem 400zl i nie kupilem ori wahaczy. Naprawde szkoda kasy, czasu, i nerwow. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Czester ja też przetestuje te Master Sporty i zobaczymy co z tego będzie :naughty:

Piterra po co mam dzwonić jak mogę posty po nabijać na forum nie :wink4: zamiast pisać *Siema z rana* to wole cos konkretnego napisać

SIEMA WSZYSTKIM :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie master sporty są testowane w najtrudniejszych warunkach - ciekawe czy do końca roku wytrzymają... :polew:

guru, powiedz bratu że naprawiłem sobie napęd w laptopie, niech mi na za 2 tygodnie ponagrywa ten hardstyle, na dvd :decayed:

filmy i nuteczki, no on wie co,

czester hmm...jak wytrzymały te 15 tyś to okej, w najgorszym wypadku na wiosne sprzedaje

a pozatym nowe auto stoi pod dużym znakiem zapytania, wczoraj z ciekawości dałem sobie obliczyć OC + AC za B6, podałem dane auta Prezes, szczena mi opadła:/

miałbym zapłacić oc + ac na kwotę 7700 zł :rolleyes: chyba coś im powaliło się w głowach

i jedyne wyjście znów rejestrować auto na ojca, a ja współwłaściciel - teraz za B5 płace 470 zł :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem po calym dniu roboty :wallbash: przegub zrobiony, wahacz wymieniony, filtry wymienione, klima odgrzybiona, xenon zaekranowany i podkrecony pod lampy. Wszystkim chcacym kupic wahacze firmy master sport odradzam !!! wahacze gorne po roku i okolo 15 tys przebiegu nadaja sie do wyrzucenia. Sa w gorszym stanie niz 12 letnie oryginalne wahacze. Akurat wymienilem lewa strone, i zalozylem stare ori wahacze. Dobrze, ze jest gwarancja 24miesiace, to sprobuje je zareklamowac, ale wpierw musze obadac czy tylko gora padla. Żaluje, ze nie dolozylem 400zl i nie kupilem ori wahaczy. Naprawde szkoda kasy, czasu, i nerwow. :kwasny:

czester a omijałeś ty dziury przez te 15 tyś km :gwizdanie:

u mnie na razie nie mam luzów ale sobie czasem lubią poskrzypieć (wyglądaj na ori fabryczne :shocked:) w zależności od pogody i ich humoru wiec sie po lekku też przymierzam do zmiany ale twój post dał mi do myślenia :mysli:

I gdzie ty widziałeś komplet lemfów za ~900plnów ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...