Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

nie tylko na spotach śląskich :kox:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 15:23_________________________________________________moja b5 prawie się nie psuje, więc nie mam o czym czytać w pozostałych działach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tylko się cieszyć że autoi śmiga aż miło ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ten piatęk aktualny ?? ;)

Byłem tydzień temu, ale było pusto.

Muszę wreszcie poznać fanatyków czworeczki :evil:

Witaj, tak ten piątek jest aktualny, w zeszłym tygodniu z racji wolnego spot odbył się w czwartek przy grill i browarku :)

Do zobaczenia w piątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Troche kiepsko z czasem u mnie ale co zrobic...

Panowie czy ten piatęk aktualny ?? ;)

Byłem tydzień temu, ale było pusto.

Muszę wreszcie poznać fanatyków czworeczki :evil:

Oczywiscie spot bedzie, takze zapraszamy :hi:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 17:11_________________________________________________Macie 10 dni na nabicie 90 stron bo inaczej browarow na urodzinach nie bedzie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam jeszcze to piwko z 4setnej stronki :decayed: aż mi go szkoda pić :wink4: chyba poczekam do tysia i sie grubo nadupce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam jeszcze to piwko z 4setnej stronki :decayed: aż mi go szkoda pić :wink4: chyba poczekam do tysia i sie grubo nadupce :polew:

Liczysz na to, że przybędzie mu procent z czasem :> :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterra ty warjacie sam to wymysliłeś :polew: :polew: :polew:

Ja mam swierze wieści na temat mojego nie psujacego się Audi ale jak zawsze nie jest to wina samego auta tylko zastosowanej w niej części :naughty:

Zakupiona część była żekomo ori ale o tym na spociku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piterra ty warjacie sam to wymysliłeś :polew: :polew: :polew:

Ja mam swierze wieści na temat mojego nie psujacego się Audi ale jak zawsze nie jest to wina samego auta tylko zastosowanej w niej części :naughty:

Zakupiona część była żekomo ori ale o tym na spociku :wink4:

No ale przyczyną każdej awarii jest zawsze jakaś cześć, wadliwa lub zużyta... [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 21:53_________________________________________________http://www.allegro.pl/item654546441_audi_a4_2000r_lift_kambi_dach_cala_karoseria.html

"KĄMBI"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi sa moze i bez awaryjne do 200tys pozniej niestety jednak sypia sie troche. U mnie prawdopodobnie magiel do wymiany, ale pewnie przez to, ze jezdzilem bez wspomagania, takze jedna rzecz ciagnie za soba druga, nie wspomne juz o zawieszeniu ktore caly czas sie sypie :> ah te master sporty, wkurw... sie to zregeneruje 2 stare ori wahacze i wsadze je z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Audi sa moze i bez awaryjne do 200tys pozniej niestety jednak sypia sie troche. U mnie prawdopodobnie magiel do wymiany, ale pewnie przez to, ze jezdzilem bez wspomagania, takze jedna rzecz ciagnie za soba druga, nie wspomne juz o zawieszeniu ktore caly czas sie sypie :> ah te master sporty, wkurw... sie to zregeneruje 2 stare ori wahacze i wsadze je z powrotem.

Czester do tych 200tys bez awarii to chyba pisałeś o b5 lub b6 :tongue4:

Moja pierwsza i bardzo droga awaria była przy 160tyś teraz odpukać narazie jest spokój ale....

A co do wahaczy to w moim starym b5 dłużej wytrzymały wahacze zregenerowane w Bytomiu niż te wszystkie w super cenie z allegro... Każdy sie śmiał że regenerowane a one przy kołach 17 i glebie wytrzymały ponad 60tyś gdzie przy tych z allegro pierwsze stuki zaczęły sie juz po 5 tyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Audi sa moze i bez awaryjne do 200tys pozniej niestety jednak sypia sie troche. U mnie prawdopodobnie magiel do wymiany, ale pewnie przez to, ze jezdzilem bez wspomagania, takze jedna rzecz ciagnie za soba druga, nie wspomne juz o zawieszeniu ktore caly czas sie sypie :> ah te master sporty, wkurw... sie to zregeneruje 2 stare ori wahacze i wsadze je z powrotem.

Czester do tych 200tys bez awarii to chyba pisałeś o b5 lub b6 :tongue4:

Moja pierwsza i bardzo droga awaria była przy 160tyś teraz odpukać narazie jest spokój ale....

A co do wahaczy to w moim starym b5 dłużej wytrzymały wahacze zregenerowane w Bytomiu niż te wszystkie w super cenie z allegro... Każdy sie śmiał że regenerowane a one przy kołach 17 i glebie wytrzymały ponad 60tyś gdzie przy tych z allegro pierwsze stuki zaczęły sie juz po 5 tyś...

Ja mam glebe / sport zawiecha / 17 calowe felgi ( z S6 audi b6 które dużo ważą ) / ori personki założone już 50 tyś temu i jak narazie nic nie puka stuka oczywisice nie zapeszają . jedynie drązki kierownicy od prawej strony mialem 2 razy wymieniane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi coś z tyłu się sypie... jeszcze nie wiem co ;(, ale przód mam część ori po regeneracji, część nowa jakaś firma na "L" i narazie też spokój (robiłem to styczeń luty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi coś z tyłu się sypie... jeszcze nie wiem co ;(, ale przód mam część ori po regeneracji, część nowa jakaś firma na "L" i narazie też spokój (robiłem to styczeń luty)

L to pewnie Lemfordera masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi coś z tyłu się sypie... jeszcze nie wiem co ;(, ale przód mam część ori po regeneracji, część nowa jakaś firma na "L" i narazie też spokój (robiłem to styczeń luty)

L to pewnie Lemfordera masz

A to dobrze czy źle ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...