Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

a ja za późno zczaiłem że dzisiaj jest piątek...bo kafekarz sobie podrinkował w robocie i nie przyszedł:/

więc śmiało mogłem jechać na spota...i duuupa a już jest 19.10 i nie pojadę no bo dużo godzin mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam w kościele CZARNA MAFIA rządzi to lepiej się w domu pomodlić :wink4:

Diman ale miałem jazdę po drodze, próbowałem Ci kroku dotrzymać ale co redukcja na cztery to utrata kontroli nad przyczepnością :( a pod M1 to myślałem że już po mnie będzie auto samo mi zaczęło uciekać na bok potem jak już zjeżdżaliśmy na Zabrze to też nie było zbyt ciekawie moje gumy to tak do 100 jeszcze się troszkę trzymają ale jak nie ma zbyt dużo wody na asfalcie potem to już jazda figurowa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz racje RYDZYK POWER heheh co ty masz za gumki że sie tak słabo kleisz do ściezki ja przy 1.40 złoty czterdzieści to spoko se mykam pozdro i lepszej przyczepności życze[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 21:42_________________________________________________panowie mam jedno pytanko mam na fotosiku 2 fotki i jak je wkleić na avatar tutaj wpisałem link w profilu ale avatara niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie wyście byli panowie??????

zabrze??? hmmm czyżby gokarty??????????

Pelex znów driftowałeś...noo nie dziw się że masz słabiutkie oponki :polew:

ile Was dzisiaj było??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam w kościele CZARNA MAFIA rządzi to lepiej się w domu pomodlić :wink4:

Diman ale miałem jazdę po drodze, próbowałem Ci kroku dotrzymać ale co redukcja na cztery to utrata kontroli nad przyczepnością :( a pod M1 to myślałem że już po mnie będzie auto samo mi zaczęło uciekać na bok potem jak już zjeżdżaliśmy na Zabrze to też nie było zbyt ciekawie moje gumy to tak do 100 jeszcze się troszkę trzymają ale jak nie ma zbyt dużo wody na asfalcie potem to już jazda figurowa :naughty:

no ja tez nie za bardzo sie popisywalem bo strach mi nie pozwala ale widzialem ze jak zjezdzalismy to poszedles jak szczala

no jak zwykle pelex uklany za drift

to gdzie wyście byli panowie??????

zabrze??? hmmm czyżby gokarty??????????

Pelex znów driftowałeś...noo nie dziw się że masz słabiutkie oponki :polew:

ile Was dzisiaj było??

pucek my z pelexem sie troszke poscigalismy jak na zabrze pomykalismy

do platana jechalem po moja a autek bylo 6 lub 7 ale ogolnie jak zwykle spocik spoko dzieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie wyście byli panowie??????

zabrze??? hmmm czyżby gokarty??????????

Pelex znów driftowałeś...noo nie dziw się że masz słabiutkie oponki :polew:

ile Was dzisiaj było??

no niektórzy byli w pracy sorki panowie z zabrza że nie mogę w padać ale na urodzinkach może nas być więcej próbuje ściągnąć resztę chłopaków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam jedno pytanko mam na fotosiku 2 fotki i jak je wkleić na avatar tutaj wpisałem link w profilu ale avatara niema

Wchodzisz na stronke http://avatarek.pl/ i tam sobie robisz z tych swoich zdjeć avatarka i dopiero go wklejasz w swój profil na forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kezor prosze o przeslanie ilosci osob bedacych na jutrzejszym spocie w czestochowie do mnie na p.w albo do listy w spotach czestochowskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co planujemy jakiś wypad na Częstochowe???????? :blink:

bójcie się jeśli mnie nikt nie poinformował a to jest prawdą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moje gumy są wydarte do tych ograniczników w bieżniku przez co Aquaplaying jest na wysokim poziomie :polew: ale za to na kostce brukowej przy nie dużych prędkościach i do tego jeszcze troszkę deszczu to ciężko je w poślizg wpuścić nie wiem od czego to zależy :mysli:

Spocik jak zawsze :good: do tego atrakcje w postaci płaczącej blondynki i upartego gogusia (czyt. damski bokser) + Milicja Obywatelska :polew:

A propos moich Xenonków wczoraj jeszcze nie świecił ten prawy a dzisiaj chwilkę pomrugał i już sie pali dobrze jednak to że jest w suchszym miejscu pomogło mu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co planujemy jakiś wypad na Częstochowe???????? :blink:

bójcie się jeśli mnie nikt nie poinformował a to jest prawdą :evil:

eeee 1 słyszę ... jakieś szczegóły ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze slysze ze to w ta niedziele na czestochowe jedziemy z tego co czytalem te nasze forum to po 29 mielismy jechac i mi pasuje no ale by sie mialo cos zmienic to dajcie znac ja dzisiaj zazywam swiezego powietrza na knurowskich bloniach na festynie zapraszam do knurowa choc pogoda troche nie ciakawa ale moze byc fajnie

bangi jest muza tez sie niezla kroi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja raczej nie dam rady wypaść do czewy w tym tygodniu :gwizdanie: ale nic nie było mówione że jedziemy tylko że macie przemyśleć wyjazd na spocie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi:

kurde , miałem zapiernicz przez ostatnie kilka dni , niemiałem jak sprawdzić forum ani jak pojawić się na spocie piątkowym :confused4: (teraz też siedzę w robocie)_________________________________________________

Z tego co widzę , jutro się szykuje wypad do częstochowy ?? całodniowy - na grilla itp , o której wyjazd , kto się wogóle pisze ?? ja w sumie bym się wybrał też z chęcią , tylko zależy o której godznie , bo muszę z rana wpisy pochytać na Polibudzie.

dajcie znać co i jak !! :cool1:_________________________________________________

miał ktoś jakieś info od SmS'a ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o somesie sluch zaginal chyba mu wyplata jeszcze na konto nie wplynela i nie ma za co kupic laptopa zeby sie odezwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...