Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • miron78

    11982

  • Pucek

    11719

  • Guregoru

    10138

  • diman

    7415

Top użytkownicy w tym temacie

No to ja wrzucam fotki autka na konkurs. Co prawda nie moje, ale bije na leb i szyje nawet Piterry auto :>

http://www.florida.mojagielda.pl/?12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ludziska - w górach warunki :kox:

co do zlotu to :good: 10 furek to już coś ( byli jacyś nowi ? ilu ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes twoje prezesostwo nie zależy od ilości spotów na których byłeś tylko od tego że to ty rozkręciłeś spoty w Gliwicach i wszyscy za to są ci wdzięczni dlatego tak łatwo się nie wymigasz od swojego stołka :hi::notworthy:

więc niech jest jak było :hi: i zostawmy ten temat :wink4: fajnie że wybaczacie mi tą obecnośc w kratke :)[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 22:03_________________________________________________A jakieś fotki oczywiście zgodnie z obietnią zapodam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak ma być :good::notworthy:[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 22:05_________________________________________________Trzymamy za słowo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8ec3aba4ec5f922bm.jpg

2d1466ebfdcc6d43m.jpg

[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 22:18_________________________________________________de157d23c299bb6cm.jpg[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 22:20_________________________________________________d1479ba7ca1a5cdcm.jpg[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 22:22_________________________________________________fotka nr 2 - "sprzedam" dotyczy działki - nie auta !!!!!! :decayed:

fotka nr 3 - brama ma 160cm wysokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja wrzucam fotki autka na konkurs. Co prawda nie moje, ale bije na leb i szyje nawet Piterry auto :>

http://www.florida.mojagielda.pl/?12

ała, żal tej RS6;/[br]Dopisany: 22 Luty 2009, 22:30_________________________________________________miron78:

Fotki bomba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki bomba

to i tak tylko fotki - na żywo to dopiero tam jest raj :)[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 10:32_________________________________________________a co do fotek naszych furek do kalendarza to może taka by się nadała :mysli:

f088cc8ce7a5ff9f.jpg[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 10:36_________________________________________________albo taka - ze starszej kolekcji :)

8dcf9fdcc0777d70m.jpg[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 10:40_________________________________________________co myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest chyba jedyne auto gliwickiej ELYTY godne sfotografowania wrzucaj wrzucaj

ja tam widzę więcej z naszego regionu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooo łooo Prezes zawitał :>

nie no nie ma czego wybaczać :naughty: wkońcu paru z Elyty też nie bywało ostatnio :tongue4:

no ale coś za coś, sie robiło i się będzie miało :decayed: już do mnie jedzie pocztą gwincik supersporta :cool1::naughty:

zderzak już cały kompletny, no i lampki tylko zamówić, może się na jakieś 18'' skusze ale obawiam się że te stado koni całkiem spitoli :polew: :polew: :polew:

i jestem umówiony u znajomego lakiernika, wkońcu te auto jakoś będzie wyglądało

i po tych modach autko będzie nadawało się do pokazania :)

ps. Prezes a miałeś łańcuchy czy KŁATRO dawało rade??? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłatro nawet się nie spociło - ruszało jak na asfalcie - a podjazdy pryszcz :decayed:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 14:27_________________________________________________i ten brak stresu, że może być gdzieś dużo śniegu i nie wjadę - BEZCENNE[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 14:28_________________________________________________jeszcze tylko regulowany zawias by się przydał ( jak w allroad ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicccchhhhhhhhhoooooooo :?: :bicz: Odzywać się wiem że jest dopiero wtorek ale kto się pisze na spota pisać ale już :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest u nas Guregoru - nic tylko cisza , cisza i cisza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :thumbdown: jeszcze troche i lud z polski pomyśli że w gliwicach nic się nie dzieje :no:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 14:56_________________________________________________Ale co się dziwić

Piterra pewnie siedzi na jakiejś imprezie :naughty:

Pucek zapierdziela na nadgodzinach żeby uzbierać na twoją B6 :cool1:

Sparki pewnie zawiesił się na jakimś wątku technicznym i zapomniał że są jeszcze inne podstrony :przebiegly:

Pelex to aż strach pomyśleć co się z nim dzieje bo swoją "probówką" do sprawdzania fazy rozwalił sobie siedzenie i pewnie ze złości ją wywalił a jakoś dawno się nie odezwał :kox:

M@rk siedzi cały czas i się uczy :gwizdanie: (już zapomniałem jak chłop wygląda)

Rajmund jeździ gdzieś po świecie :wink4:

Krolu siedzi na uczelni :)

Czester udaje że coś robi :evil:

Majkiego pewnie jego miss nie puszcza na forum :tongue4:

Ty Mironie siedzisz cały czas w pracy :>

A ja albo się wku... że znowu ktoś mnie przytarł na parkingu albo siedzę u lakiernika i już to lakieruje :polew:

I tak to wszystko wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...