Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam takie samo zdanie jak reniu, z tym, że ściema jeśli już ma być to delikatna. :wink4:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

mam takie samo zdanie jak reniu, z tym, że ściema jeśli już ma być to delikatna. :wink4:

Noi o takiej ciagle myśle, na VT ukazałem idealna moim zdaniem :naughty:

Opublikowano

Ja miałem tak w poprzednim. nie było zadnych poł srodków

986f9912d38adbd4m.jpg 9993adda2b47766am.jpg

albo całosc albo wcale... :cool1:

Opublikowano

Mam odmienne zdanie ale szanuję Twój pogląd :przebiegly:

każdy lubi co innego :decayed: ja ściemniłem bardziej po to, żeby nie waliło po oczach jadącym z tyłu niż dla "lansu" :gwizdanie: a przodu nie ściemniałem z powodu upierdliwych misiaków u mnie w mieście :disgust:

Opublikowano
przodu nie ściemniałem z powodu upierdliwych misiaków u mnie w mieście disgust

ja drapałem 2 razy...

Opublikowano

Przyciemnianie samego tyłu to lipa :gwizdanie:

Lepiej mieć jaśniejszą folię a przyciemniać całość.

Opublikowano
  • Autor

Przyciemnianie samego tyłu to lipa :gwizdanie:

Lepiej mieć jaśniejszą folię a przyciemniać całość.

i tak będzie :decayed:

Opublikowano

Przyciemnianie samego tyłu to lipa :gwizdanie:

Lepiej mieć jaśniejszą folię a przyciemniać całość.

i tak będzie :decayed:

masz juz magika nagranego?

Opublikowano
  • Autor

Przyciemnianie samego tyłu to lipa :gwizdanie:

Lepiej mieć jaśniejszą folię a przyciemniać całość.

i tak będzie :decayed:

masz juz magika nagranego?

tak, z tym raczej nie będzie problemu, na poczatku tego roku za całe auto mogłem dać 400zł :wink4:

Opublikowano

Autko widac dopieszczone i bez zbędnych gadżetów :wink4:

podebrał bym troszke gadżetów od ciebie mam nadziejęże na wiosne ruszę z pierwswzymi modami u siebie :cool1:

Pozdrawiam i zycze bezawaryjności

Opublikowano

etam, pitolicie o szybach,Piotrek powiedz lepiej co z mocą :evil:

11 juz siedzi, to kiedy bedzię te 200ps :> ???

Opublikowano
  • Autor

etam, pitolicie o szybach,Piotrek powiedz lepiej co z mocą :evil:

11 juz siedzi, to kiedy bedzię te 200ps :> ???

Jeszcze pare dni :evil: moze dotego czasu nic sie nie wysra :wallbash: 200ps to nie bedzie, a ile bedzie to czas pokaże :kox:

Błąd czujnika temp paliwa nie pokazuje sie póki co od wymiany filtra paliwa 2 listopada :gwizdanie: trzymam kciuki że sie wiecej nie pokaże :wallbash:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kowi budujesz to car-audio u siebie?

Opublikowano
  • Autor

kowi budujesz to car-audio u siebie?

wszystko w swoim czasie, garaz i piwnica pełne klamotów :gwizdanie: skończe temat TDI power :decayed: to bede dłubał audio

Na alegro były fajne zabudowy w boczek, tylko za samą zabudowe chcą ponad 300zł, niewiem czy nie zwymiaruje tej wneki samemu i bigos :notworthy: by ogarnał mi taka zabudowe i dystanse pod przednie głosniki

Głosniczek bym nabył 10calowy Re audio a na przód pewnie DLSy albo PB ewentualnie hertz ale to sie zobaczy jak podejme pierwsze kroki :wink4: wzmak to kwestia dogadania

Pierw musze zabrać sie za zrobienie tej elektryki szyb i przy okazji poprowadzenie kabli do CA :gwizdanie:

Opublikowano

mam głośnik niskotonowy na zbyciu :naughty::decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 15:45_________________________________________________dobry pod suba :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

mam głośnik niskotonowy na zbyciu :naughty::decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 15:45_________________________________________________dobry pod suba :naughty::decayed:

nie interesują mnie zadne JBLe alpiny,voicekrafty i inne aftermarketowce :kox: moge zamienic sie conajwyzej za swoja lampe Valeo :decayed:

Opublikowano

mam głośnik niskotonowy na zbyciu :naughty::decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 15:45_________________________________________________dobry pod suba :naughty::decayed:

nie interesują mnie zadne JBLe alpiny,voicekrafty i inne aftermarketowce :kox: moge zamienic sie conajwyzej za swoja lampe Valeo :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 15:53_________________________________________________to nici bo to Alphard Xe 30 cm

Opublikowano
  • Autor

mam głośnik niskotonowy na zbyciu :naughty::decayed:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 15:45_________________________________________________dobry pod suba :naughty::decayed:

nie interesują mnie zadne JBLe alpiny,voicekrafty i inne aftermarketowce :kox: moge zamienic sie conajwyzej za swoja lampe Valeo :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 15:53_________________________________________________to nici bo to Alphard Xe 30 cm

za to i lampy bys nie dostał :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dobra zamienię go za opony zimowe :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
  • Autor

dobra zamienię go za opony zimowe :gwizdanie: :kox:

mam jakieś 3mm mozemy sie dogadać na spocie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.