Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew::kox:
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

puszczaj zasilanie wzmaka środkiem a sygnał do głośników progiem

dziekuje dobranoc :hi:

Opublikowano
  • Autor

W passacie jest podobno po lewej stronie za filtrem kabinowym zaślepka gumowa, akurat bede tam rozbierał wszystko to mozę jednak lepiej tamtedy sie przecisnac kablem zasilajacym :mysli: tylko czy A4 ma tam tą zaślepke :mysli:

Jak by tak było to wtedy całkowity przewrót w instalacji

audi2rd.jpg

wzmak narazie nie wiem gdzie będzie dokąłdnie, kwestia ile kabla mi zostanie :naughty:

Opublikowano

koorfa nawkładasz tych ekraników :decayed: :decayed:

kolejne spy foto Kowiego

MVC-427S.JPG

Sie nie śmiej, lata 80 te to moje dzieciństwo :polew: taki był knight rider :kox::jerk:

Opublikowano
  • Autor

Reflektor sklejony, jutro montaż :wink4:

Narazie jeżdze tak :decayed:

wiata.jpg

Antena CB zamontowana :good: odbiór FM działa, CB nie sprawdzone, póki co kable przeciagniete do konsoli :good:

antenaq.jpg

jutro kolejny dzień rezanka

Podziękowania dla Armiego za mega pomoc w tym całym burdelniku :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Ładnie wygląda :tongue4: co Ty chcesz :decayed: :>

Opublikowano

Sygnałówkę puść środkiem, tunelem aż do kanapy tył. Potem w bok i pod kanapę.

Tylko sygnałówka zbiera zakłócenia - reszta jest odporna.

[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 22:15_________________________________________________

Pany dobrze kminie schemat podłączenia :mysli:

schematj.jpg

Subwoofer pomijam bo jeszcze go nie mam :gwizdanie:

W radiu zostaje kostka zasilania tylko, odpinam kostke od głosników, fabryczna instalacje planuje zostawic w spokoju, przy sprzedazy po prostu podepne tak jak było :wink4: Sygnał idzie poprzez 2x RCA na przód i tył(sub)

Tak jak tutaj - prawie dobrze ale zasilanie daj lewym progiem. Przejście na kabel przez kompa silnika. Głośnikowe daj po obu progach, lewy próg lewy głośnik, prawy prawym. Remote możesz dać razem z sygnałówkami.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Kabar, jutro tak to puścimy jak piszesz :good:

Opublikowano

a latac to bedzie ? :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kable rozprowadzone :good:

kables.th.jpg

Poprawie troche jeszcze sygnał co by wiecej go było za radiem :good:

Wszystko czeka na podpięcie wzmaka

kable3.th.jpg

A tylnych szyb to ja chyba nie załoze :gwizdanie: w kostkach jakie ja mam zamontowane jest wiecej kabli niz w tych co zamierzam wrzucić :blink:

Opublikowano

Wiem ze to glupie pytanie ale jak sie wyciaga tylne siedzisko w avancie :decayed: ??

Opublikowano

Wiem ze to glupie pytanie ale jak sie wyciaga tylne siedzisko w avancie :decayed: ??

targasz do góry :decayed:

Opublikowano

Wiem ze to glupie pytanie ale jak sie wyciaga tylne siedzisko w avancie :decayed: ??

targasz do góry :decayed:

Jak slupki przy podsufitce? :decayed:

Opublikowano

spróbuj, tam nie ma co popsuć :polew:

Opublikowano
  • Autor

Wiem ze to glupie pytanie ale jak sie wyciaga tylne siedzisko w avancie :decayed: ??

targasz do góry :decayed:

tylko z życiem :decayed:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 22:22_________________________________________________

Jak slupki przy podsufitce? :decayed:

to już gorzej schodzi niz siedzisko :gwizdanie:

Opublikowano

ładna fura stary, jeszcze porusza się na moich byłych Skowych kołach :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ładna fura stary, jeszcze porusza się na moich byłych Skowych kołach :wink4:

dokładnie :notworthy: dostała jeszcze jedno takie w zapas :decayed: moze na nastepny sezon pomyśle nad czyms nowym, narazie obecny setup mi odpowiada (-35+17") :good:

Opublikowano

ładna fura stary, jeszcze porusza się na moich byłych Skowych kołach :wink4:

dokładnie :notworthy: dostała jeszcze jedno takie w zapas :decayed: moze na nastepny sezon pomyśle nad czyms nowym, narazie obecny setup mi odpowiada (-35+17") :good:

:thumbdown::decayed:
Opublikowano
  • Autor

ładna fura stary, jeszcze porusza się na moich byłych Skowych kołach :wink4:

dokładnie :notworthy: dostała jeszcze jedno takie w zapas :decayed: moze na nastepny sezon pomyśle nad czyms nowym, narazie obecny setup mi odpowiada (-35+17") :good:

:thumbdown::decayed:

Nie płacz :decayed: będzie większy kołpak to i nakretka na amortyzatorze sie pojawi, narazie nie mam parcia :decayed:

Kolejny element układanki zamawiam

http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,230,237&kid=237&pid=1472

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.