Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a miała być eSaSaSaSa ;-)

jeszcze nie skończyłem z jednym :naughty:

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak patrze na ceny eS teraz to sam nie zastanawiam czy nie puścić teraz mojego i kupić esę ;-) S4 B6/B7 z wolnossakiem jakoś mi nie pasi, S4 B8 :> byłby git :D ale jak już B8 to wolałbym S5 z 3.0T ;-) tak czy inaczej eSa w B5 byłby fajny jako rodzinne kombi ;-)

Opublikowano

eSa w B5 byłby fajny jako rodzinne komb

Sam osobiście zaczynam się nad tym zastanawiać... :kox:

Opublikowano

aczkolwiek RS6 chyba byłoby lepsze hehehehe

Opublikowano

eSa w B5 byłby fajny jako rodzinne kombi ;-)

nie byłaby tylko jest :wink4:

Opublikowano

eSa w B5 byłby fajny jako rodzinne kombi ;-)

nie byłaby tylko jest :wink4:

Jako rodzinne auto to troche ciasne z tyłu :) Ale napewno avant z niespodzianką kturym sE mozna panele przywieśc :kox:

Opublikowano

Kowi jaka jest różnica pomiędzy Twoim pionkiem a f900bt?

Opublikowano
  • Autor

Kowi jaka jest różnica pomiędzy Twoim pionkiem a f900bt?

Mój nie jest na systemie operacyjnym , nie ma navi(mozna dołożyć poprzez moduł pionka), ale ogólnie polecam to radyjko, jakosć obrazu jest znakomita, czyta mpg i avi z SD do max 32gb

Opublikowano

Istnieje możliwość zainstalowania tunera TV?

Opublikowano

eSa w B5 byłby fajny jako rodzinne kombi ;-)

nie byłaby tylko jest :wink4:

Jako rodzinne auto to troche ciasne z tyłu :) Ale napewno avant z niespodzianką kturym sE mozna panele przywieśc :kox:

wiesz co, mam 194cm wzrostu i za mną jest trochę miejsca ;-) fakt że musiałem brzucha zgubić aby się zrobiło hehehe

Opublikowano
  • Autor

Istnieje możliwość zainstalowania tunera TV?

tak, tylko swoje kosztuje :wink4: do mojego pionka idzie wszytko podłączyć[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 19:31_________________________________________________http://www.pioneer.eu/pl/products/25/109/281/AVH-3200BT/specs.html[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 18:37_________________________________________________audilq.jpg

Szrot odebrany :kox: :kox:, nie przybyło wiecej kunia :disgust: setke robi na tym samym dystansie co robił...

Opublikowano

ładny garaż :wink4:

Opublikowano

Błotnik se napraw.

Koło naprawdę fajne jak na zimę :good:

Opublikowano
  • Autor

ładny garaż :wink4:

mam takie dwa :decayed:

Błotnik se napraw.

Koło naprawdę fajne jak na zimę :good:

jak sie trafi w kolorze to wezme, narazie mi sie nie spieszy :tongue4:
Opublikowano
jak sie trafi w kolorze to wezme, narazie mi sie nie spieszy :tongue4
sknera :decayed:
Opublikowano

może gwincik ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
jak sie trafi w kolorze to wezme, narazie mi sie nie spieszy :tongue4
sknera :decayed:

przecież nie bede go kolejny raz malował, bo w końcu trza cały samochód umalować :decayed: już bym miał tylko kurfa przedlift taki sie trafił w szaraczym kolorze :disgust:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 17:15_________________________________________________

może gwincik ? :naughty:

musze odbić sie od dna, zaczekaj na styczeń-luty :decayed:

Opublikowano

gdzie żeś tym błotnikiem przydzwonił :> ?

Opublikowano

Specjalna nuta na ta okazję :gwizdanie:

Peja-Na Dnie

Opublikowano
  • Autor

gdzie żeś tym błotnikiem przydzwonił :> ?

o tym sie nie mówi :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.