Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

ten błotnik to w choooj jaśniejszy:decayed:

wiem :facepalm: jak pisałem wczęsniej, moze zrobie na nim odcinke w połowie i ścieniuje sie:whistling: jeszcze ranty błotników mi zostały do zagiecia, nie wpadł ktoś w posiadanie maszynki ostatnio:slina:

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ----------

tak paczę na te progi i jakoś nie jestem przekonany:eusathink:

trochę widać te alu wstawki na progach, poza tym pewnie cały czas będą upierdolone jak stół u Durczoka:kwasny:

tam sa przyłozone, po przyklejeniu na klej do szyb bedą zlicowane z tą listwą progową, więc nie bedzie tego widać:wink:

będzie tak

img0573gw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ten błotnik to w choooj jaśniejszy:decayed:

wiem :facepalm: jak pisałem wczęsniej, moze zrobie na nim odcinke w połowie i ścieniuje sie:whistling: jeszcze ranty błotników mi zostały do zagiecia, nie wpadł ktoś w posiadanie maszynki ostatnio:slina:

Też byłbym chętny na tego szpeja:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki też będziesz ściemniał?;> Bo fajnie wygląda na tym zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolne listwy drzwiowe masz na handel czy po zdjeciu smietnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki też będziesz ściemniał?;> Bo fajnie wygląda na tym zdjęciu.

Moze kiedyś:wink: póki co nie mam parcia i funduszy

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

dolne listwy drzwiowe masz na handel czy po zdjeciu smietnik ?

będą na handel jak ogarne z nich lakier:wink: póki co są prawie na sprzedaż

---------- Post dopisany 26-05-2012 at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2012 at 21:16 ----------

Dzień kolejny...

L.jpg

Pomalowałem sobie dolot chromem:decayed: od razu lepiej to wygląda niz wczesniej

Zderzak pomalowany i w końcu nie rózni sie kolorem tak jak po poprzednim malowaniu:kox:

K.jpg

Dzisiaj jeszcze wpadną progi na auto i kompletna polerka, niestety zawiechy nie załozyłem:facepalm:

Ten syf na coolerze to przez niedokrecenie jednej opaski po ostatniej naprawie, przykład dla tych którzy buduja dolot z sylikonów i opasek:thumbdown: lepiej jak najmniej tego ustrojstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi temat blacharki skończony:whistling:

P.jpg

O.jpg

S.jpg

Tak to wygląda z bliska, gdyby nie to że plastik progów to PUR, było by dokładniej sklejone

N.jpg

6564db16.jpg

M.jpg

Dlaczego dociąłem do krawedzi listwy, ponieważ inaczej była by większa szczelina niz jest przy zejsciu z błotnikiem:whistling:

Noi rarytas

R.jpg

Jeszcze tylna kanapa:whistling: i podpięcie elektryki foteli:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gwint juz założyłes??

nie:facepalm: tak sobie chciałem skrócić i robić po znajomosci, bo tam gdzie zwykle robiłem musiałem czekac 2tyg, a co do czego gdybym sie zapisał jak człowiek miałbym dzień przed malowaniem to na aucie:facepalm: ale człowiek chciał przyśpieszyć, tak przyspieszył:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi a ty masz ten gwint czy nie masz? czy dopiero czekasz w jakieś dziwnej kolejce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowi a ty masz ten gwint czy nie masz? czy dopiero czekasz w jakieś dziwnej kolejce ?

gwint od miesiaca siedzi w bagazniku:facepalm: w tym tygodniu moze uda mi sie wcisnac do tego znajomego wkońcu, ma normalny warsztatowy podnośnik to powinno szybko to sie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gwint juz założyłes??

nie:facepalm: tak sobie chciałem skrócić i robić po znajomosci, bo tam gdzie zwykle robiłem musiałem czekac 2tyg, a co do czego gdybym sie zapisał jak człowiek miałbym dzień przed malowaniem to na aucie:facepalm: ale człowiek chciał przyśpieszyć, tak przyspieszył:wallbash:

Tak bywa tez jak bym uslyszal 2tyg to bym sie nie zapisywal:facepalm: mi sie moze w czwartek uda zalozyc to dam znac jak sie sprawuje, a moze ktos juz jezdzi na nim w b5??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele za***iste :slina: fajnie to wyszło poskładane do kupy,jak jeszcze gleba wpadnie to już będzie total kox :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recarosy bajka:kox: progi też w miarę ok, oprócz tego łączenia przy przednim błotniku - trochę drutem zajeżdża:tongue4:

no i hak rzecz jasna - klasyka gatunku:banan::kox::decayed:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Tak bywa tez jak bym uslyszal 2tyg to bym sie nie zapisywal:facepalm: mi sie moze w czwartek uda zalozyc to dam znac jak sie sprawuje, a moze ktos juz jezdzi na nim w b5??

a jak poszukiwania koła?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gdybym wiedział że ten plastik to to dziadostwo, to bym sie przygotował wczęsniej i kupił spoiwo do tego, a tak nie było czasu :kwasny: ale nie jest źle na żywo, w tygodniu jak to auto doprowadze do stanu używalnosci w środku to zrobie sesyjke

a hak..

hak to mój znak rozpoznawczy:grin::grin::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...