Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za te zdj to szacun :) ja mam tak samo na zimowkach mam 61cm :)

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 326 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

miszczu, podeślij coś.. ale weź już na listopad bo na październik sporo jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:kox:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Rok temu mialem taka glebe na zime jak wyzej piszesz, nigdy wiecej

Poza tym

20130404_104028_zpsedb014a7.jpg

nie ma problemów z jazdą w zime:grin: ale w osce bym sie nie odważył z taka glebą jeżdizć w zime, wszedzie chyba bym sie zawieszał:facepalm:

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

miszczu, podeślij coś.. ale weź już na listopad bo na październik sporo jest :decayed:

kurfa na listopad miałem pewniaka we mgle:facepalm: moze bym sobie porywalizował w pazdzierniku:grin:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

Kuźwa te drl'e w długich wyglądają wyśmienicie...

Też bym sobie zrobił, ale szkoda że to nielegal :facepalm:

Poza tym extra foty, będzie z Ciebie fotograf :decayed:

śmiało rób:wink: nie ma z tym problemów

Opublikowano

Kowi, rusz du...pe z tym dyfrem bo zaraz snieg spadnie

A kilka dni moze to zająć.

Opublikowano
  • Autor

Nie mam jeszcze dyfra na podmiane:facepalm: dzisiaj w V8 zdązyłem ledwo 6 śrub odkręcic juz telefony i hoj po rozkręcaniu:kwasny: tam w środku jest dużo rozkręcania?

Opublikowano
Kuźwa te drl'e w długich wyglądają wyśmienicie...

Też bym sobie zrobił, ale szkoda że to nielegal :facepalm:

śmiało rób:wink: nie ma z tym problemów

No, no :naughty::naughty::wink:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

:kox:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Rok temu mialem taka glebe na zime jak wyzej piszesz, nigdy wiecej

Poza tym

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130404_104028_zpsedb014a7.jpg

Hyhy pierwsza myśl to że to włókno szklane i robisz, przymierasz osłonę :grin::grin:

Opublikowano

Kowi, qur....... odkrecasz jedną śrubę od półosi talerzowej wyciagasz go a potem wszystkie śruby dookoła, zdejmujesz pokrywe a reszta sama wypada.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj te śruby odkręcałem

20131016_122457_zps1d65d78f.jpg

no ale jak pisałem wyzej nie dali mi skończyć:facepalm:

Opublikowano

Kowi ale nie maluj tego dachu :thumbdown: zostaw jak jest :whistling:

Opublikowano
  • Autor

suka_zpsda8aced2.jpg

HAK jest tam gdzie jego miejsce:kox: będzie jedyny Airride zacierajacy hakiem po asfalcie:grin:

Opublikowano

Zasłyszane na zlocie w Topornii: Ty, patrz Audi A4 MTM ! :naughty:

Opublikowano

wkład lusterka domaga się następcy:decayed:

Opublikowano
wkład lusterka domaga się następcy:decayed:

Jak wyczaił :naughty:

Opublikowano

silniczek wraz z wycieraczką też mówią że mają dość i powinny wylecieć z tego auta :grin:

Opublikowano
silniczek wraz z wycieraczką też mówią że mają dość i powinny wylecieć z tego auta :grin:

Kowi działa Ci ta wycieraczka wogole? Nie padła Ci przypadkiem manetka?

Opublikowano

Raczej silniczek.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

i jak idzie z dyfrem ?

Opublikowano
  • Autor

Zrobiony dzisiaj ma byc kurier a montaz w przeciagu 2 tyg. Aktualnie auto stoi u lakiernika, zimowe poprawki, mody zderzakani takie tam pierdoly stylistyczne :D dzisiaj moze wpadnie jakies spyfoto

...

Opublikowano
Zrobiony dzisiaj ma byc kurier a montaz w przeciagu 2 tyg. Aktualnie auto stoi u lakiernika, zimowe poprawki, mody zderzakani takie tam pierdoly stylistyczne :D dzisiaj moze wpadnie jakies spyfoto

...

W takim razie czekamy:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Dzieje sie:whistling:

DSC09609_zpsc62d66e9.jpg

DSC09617_zps6c9bde13.jpg

DSC09616_zps49034fb0.jpg

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ----------

W sumie to mogłem i tylny ogarnać, za spawanie tego co widać na zdjeciach zapłaciłem 150zł, to pewnie spawanie tylnej dokładki wyszło by w okolicach 100zł:whistling: niby zderzak mam już ściagnięty z tyłu:whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.