Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:kox:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Rok temu mialem taka glebe na zime jak wyzej piszesz, nigdy wiecej

Poza tym

20130404_104028_zpsedb014a7.jpg

nie ma problemów z jazdą w zime:grin: ale w osce bym sie nie odważył z taka glebą jeżdizć w zime, wszedzie chyba bym sie zawieszał:facepalm:

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

miszczu, podeślij coś.. ale weź już na listopad bo na październik sporo jest :decayed:

kurfa na listopad miałem pewniaka we mgle:facepalm: moze bym sobie porywalizował w pazdzierniku:grin:

---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

Kuźwa te drl'e w długich wyglądają wyśmienicie...

Też bym sobie zrobił, ale szkoda że to nielegal :facepalm:

Poza tym extra foty, będzie z Ciebie fotograf :decayed:

śmiało rób:wink: nie ma z tym problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, rusz du...pe z tym dyfrem bo zaraz snieg spadnie

A kilka dni moze to zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze dyfra na podmiane:facepalm: dzisiaj w V8 zdązyłem ledwo 6 śrub odkręcic juz telefony i hoj po rozkręcaniu:kwasny: tam w środku jest dużo rozkręcania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa te drl'e w długich wyglądają wyśmienicie...

Też bym sobie zrobił, ale szkoda że to nielegal :facepalm:

śmiało rób:wink: nie ma z tym problemów

No, no :naughty::naughty::wink:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

:kox:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Rok temu mialem taka glebe na zime jak wyzej piszesz, nigdy wiecej

Poza tym

http://i1246.photobucket.com/albums/gg604/Kowi87/20130404_104028_zpsedb014a7.jpg

Hyhy pierwsza myśl to że to włókno szklane i robisz, przymierasz osłonę :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, qur....... odkrecasz jedną śrubę od półosi talerzowej wyciagasz go a potem wszystkie śruby dookoła, zdejmujesz pokrywe a reszta sama wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suka_zpsda8aced2.jpg

HAK jest tam gdzie jego miejsce:kox: będzie jedyny Airride zacierajacy hakiem po asfalcie:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczek wraz z wycieraczką też mówią że mają dość i powinny wylecieć z tego auta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczek wraz z wycieraczką też mówią że mają dość i powinny wylecieć z tego auta :grin:

Kowi działa Ci ta wycieraczka wogole? Nie padła Ci przypadkiem manetka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiony dzisiaj ma byc kurier a montaz w przeciagu 2 tyg. Aktualnie auto stoi u lakiernika, zimowe poprawki, mody zderzakani takie tam pierdoly stylistyczne :D dzisiaj moze wpadnie jakies spyfoto

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiony dzisiaj ma byc kurier a montaz w przeciagu 2 tyg. Aktualnie auto stoi u lakiernika, zimowe poprawki, mody zderzakani takie tam pierdoly stylistyczne :D dzisiaj moze wpadnie jakies spyfoto

...

W takim razie czekamy:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje sie:whistling:

DSC09609_zpsc62d66e9.jpg

DSC09617_zps6c9bde13.jpg

DSC09616_zps49034fb0.jpg

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:10 ----------

W sumie to mogłem i tylny ogarnać, za spawanie tego co widać na zdjeciach zapłaciłem 150zł, to pewnie spawanie tylnej dokładki wyszło by w okolicach 100zł:whistling: niby zderzak mam już ściagnięty z tyłu:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...