Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

z kołem jest o tyle problem, że jest et45 na feldze, juz teraz dałem dystans 20mm i przy tej glebie co widzieliscie na zdjeciach, zwyczajnie koła sie kładły że jeszcze 1cm miałem zapasu od błotnika. Rozwiazanie z dystansem 30mm+ troche mi sie nie widzi, a znowu podnoszenie auta do tych 61cm traci urok.

Tak wiec na nowy sezon moze zanabęde szersze koło na tył i będzie lepiej, tam jest et35, napewno musze kupić opony :facepalm:

A co do środków chemicznych, musze całą bude polakierować na nowo, ostatni przejazd po świeżo otwartej obwodnicy zostawił wysyp białych kropek :wallbash: przez zime zastanowie sie czy cokolwiek robić z tym

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam 3cm dystansu i powiem tylko ze stalowy nie ma racji bytu bo za ciężki. Kropki sprawdz czy sie nie wgryzly,ostatnio miałem panamere w żółtych kropkach to cały bok poszedł do lakierowania bo sie gowno wgryzlo w lakier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm,.. Ja wczoraj kupiłem do zaprawek coś takiego: http://allegro.pl/areograf-aerograf-lakierniczy-0-3mm-pistolet-i4639241724.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kołem jest o tyle problem, że jest et45 na feldze, juz teraz dałem dystans 20mm i przy tej glebie co widzieliscie na zdjeciach, zwyczajnie koła sie kładły że jeszcze 1cm miałem zapasu od błotnika. Rozwiazanie z dystansem 30mm+ troche mi sie nie widzi, a znowu podnoszenie auta do tych 61cm traci urok.

Tak wiec na nowy sezon moze zanabęde szersze koło na tył i będzie lepiej, tam jest et35, napewno musze kupić opony :facepalm:

A co do środków chemicznych, musze całą bude polakierować na nowo, ostatni przejazd po świeżo otwartej obwodnicy zostawił wysyp białych kropek :wallbash: przez zime zastanowie sie czy cokolwiek robić z tym

A tak się cieszyliście z tej obwodnicy, takie v-maxy leciały :facepalm: . Mówiłem, ze to fuszerka. Na cb też to krzyczeli, że obwodnica otwarta ale leżą kamyczki.

Czester chyba też z v-maxem po autostradach latał bo zderzak i maska były całe w odpryskach. Lakiernik się śmiał, że samochód wygląda tak jakby ktoś w wapno wjechał. Dlatego pomalowałem go całego (oprócz dachu). Jak odbiorę to zobaczysz czy Ci się $ i robota podoba. I w razie czego podjedziesz.

Ostatnio za zderzak i błotnik w A3 wziął 600zł. Kolor dobrany idealnie. Robota 2 dni.

Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas u ciebie ciezko nie dobrac koloru :) pochodne srebrnego to masakra. Cale auto u znajomego za 2tys ogarne, ale to sie zobaczy czy bedzie sens na wiosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma opcji by dobrali idealnie, czy będzie to kosztowało 100zł czy 300zł za element, jeśli auto jest już całe malowane w róznych etapach to choćby nie wiem jak dobra była mieszalnia nie dobierze idealnie koloru srebrnego. Pod innym kątem światła wszystko wychodzi od razu. Jedyne rozwiazanie to ścieniować, ale co z tego jak prżód ciemniejszy niz tył, na ciemnym lakierze nie ma tego problemu ;)

Ostatnio na jesieni jak zderzaki miałem malowane spisałem sobie próbę lakieru co by juz nie dobierać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma opcji by dobrali idealnie, czy będzie to kosztowało 100zł czy 300zł za element, jeśli auto jest już całe malowane w róznych etapach to choćby nie wiem jak dobra była mieszalnia nie dobierze idealnie koloru srebrnego. Pod innym kątem światła wszystko wychodzi od razu. Jedyne rozwiazanie to ścieniować, ale co z tego jak prżód ciemniejszy niz tył, na ciemnym lakierze nie ma tego problemu ;)

Ostatnio na jesieni jak zderzaki miałem malowane spisałem sobie próbę lakieru co by juz nie dobierać :grin:

Jest problem, szczególnie jeśli był malowany u różnych lakierników, w różnych latach, z wiekiem też się kolor zmienia i dochodzi do sytuacji, że np. przód jest ciemniejszy a tył jaśniejszy. Tak było w B6.

Cieniowanie da radę jeśli maluje się nawet kilka elementów ale cały samochód nie był

wcześniej w różnych odcieniach. W A3 były malowane 4 drzwi na dole. I nawet pod różnym kątem nie widać różnicy bo samochód nie był w łaty. Kolor dobrany idealnie, wycieniowany idealnie. Tak samo było na srebrnym u brata. Jasne lakiery są trudne do zrobienia ale jak lakiernik jest ogarnięty to sobie poradzi.

Jestem zdania, że jeśli samochód jest w łaty i się tego nie akceptuje zostaje malowanie całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio na jesieni jak zderzaki miałem malowane spisałem sobie próbę lakieru co by juz nie dobierać

to też nie pewne, no chyba że masz także producenta półśrodków z których był mieszany lakier. a kolejna sprawa która ma wpływ na odcień lakieru to ciśnienie robocze na jakim pracuje lakiernik więc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi mam dystanse 30mm h&r.mógłbym je opierdzielic

Nie biore większych dystansów bo musiałbym śruby zabezpieczajace kupowac inne :wink:

Jesienne szoooty

DSC07365d_zpsc5cf3ed2.jpg

DSC07366a_b_c_e_fused_zpsc6a2a219.jpg

DSC07363b_zps77e2d926.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jerk:

Ile jeszcze przede mną roboty :facepalm:

Nie wzoruj się tak do końca na Kowim bo zawału dostaniesz zanim ogarniesz auto do takiego stanu :grin: :grin:

:banan: :banan: :banan: :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły graty pod xenon :)

10550174_724213760981797_293632251173639

Mam problem ciągle z ABSem, wywala mi taki błąd

Control Module Part Number: 8D0 907 389 D
Component and/or Version: ABS/ESP front D36
Software Coding: 04255
Work Shop Code: WSC 06435
1 Fault Found:
00526 - Brake Light Switch-F
27-00 - Implausible Signal

Miał ktoś do czynienia z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...