Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzę że ładny rozpierdziel był pod kierownicą [emoji6] jakie światło daje ta lampka z kamerką? W zestawie były dwie strony żeby świeciło podobnie do siebie, czy chinole nie pomyślały i jest różnica w oświetleniu tablicy?
No sufitu to jestem bardzo ciekawy [emoji2]

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Wyświetleń 325,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

No problem na dwa dni był, ale juz ogarnięte wszystko w kabelkologi, parcianką polepione aby nie było takiego bałaganu. Lampka ma biały/zielony LED:grin: ogólnie przy montaz odpadł ten led, ale klej na gorąco, obudowa cała uszczelniona i działa. 

Opublikowano

Fajna ta kratka na suficie będzie ^_^ niezła plątanina przewodów pod kierownicą.  Z czego jest gałka biegów?

Opublikowano

zapowiada się coraz ciekawiej Kowi,powodzonka

Opublikowano
  • Autor

Podsufitka juz zerwana, wyczyszczona, czas operacyjny: godzina dla demontazu i skrobania

18952826_1326488940754273_36679254026391

18954718_1326488677420966_89728722348181

Teraz zostaje mi poprowadzenie kabli RCA(na dalsze potrzeby gdybym coś tam chciał załozyć jeszcze, moze wyprowadzenie instalacji dla kamerki drogowej. 

Naprawiłem też dekor z przyciskami

19055493_1325404500862717_20743623573475

Teraz mocowanie ramki jest sztywne i solidnie sklejone, zrobiłem konstrukcje z plastiku jako stelaż dla koszyka, wczęsniej było klejone na kleju kauczukowym, ostatnio urwałem...

Panel pod elektryke przemyty nitrem, niby nic a tak go wyczysciło ze wyglada jak lakierowany

19092879_1325404557529378_30636446827367

Opublikowano

Zdawaj relacje kowi, może się szarpne. Ile w końcu wziąłeś tego materiału? I w sumie ostateczny koszt?

Opublikowano
  • Autor

podsufitka ma 200x80, sprzedają 100x150 i co metr. Cenowo zalezy wiele od materiału, bo zwykłe na podsufitki kosztuja od 15zł za mb, jakieś wyszukane wzory wiadomo drozsze 50-200zł mb, klej w spreyu 15zł i to własciwie tyle. Ja kupiłem 300x150 materiał, bo tą krate bedzie trzeba jeszcze gdzieś wcisnąć, jak mi cos odwali to obszyje fotele w taką krate.

 

Opublikowano
3 minuty temu, Kowi87 napisał:

podsufitka ma 200x80, sprzedają 100x150 i co metr. Cenowo zalezy wiele od materiału, bo zwykłe na podsufitki kosztuja od 15zł za mb, jakieś wyszukane wzory wiadomo drozsze 50-200zł mb, klej w spreyu 15zł i to własciwie tyle. Ja kupiłem 300x150 materiał, bo tą krate bedzie trzeba jeszcze gdzieś wcisnąć, jak mi cos odwali to obszyje fotele w taką krate.

 

Tyle ze u mnie sedan, ale ilościowo wolałbym mieć jednak nadmiar, tym bardziej, że cena nie zabija.. Tylko jak z wyciaganiem podsufitki z sedana, gdzies było o tym...

Opublikowano

nie polecam kleju w sparyu, sam u siebie w sedanie oklejałem sufit i jak auto postoi na słońcu to ten klej  odpuszcza 

Opublikowano

Kowi jeszcze musisz sobie koszule kupić w taką samą kratę hi hi ? oczywiście to żart☺ 

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, sebgra napisał:

nie polecam kleju w sparyu, sam u siebie w sedanie oklejałem sufit i jak auto postoi na słońcu to ten klej  odpuszcza 

A który polecasz?

Opublikowano
2 minuty temu, Kowi87 napisał:

A który polecasz?

miałem ten i ten 

http://allegro.pl/klej-w-aerozolu-spray-400ml-tapicerka-podsufitki-i5311715584.html

http://allegro.pl/permatex-klej-do-tapicerki-podsufitek-dywanow-i6707437701.html

narazie odpusciłem temat bo nie mam ochoty wyciagac 3 raz podsufitki :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

i co te dwa dały rade czy nie dały skoro piszesz że 3 raz nie chce ci sie?

Na forum golfa polecają bonaterm na pędzel

http://allegro.pl/klej-bonaterm-a-1l-na-pedzel-do-tapicerki-boczkow-i5197535451.html

Opublikowano

W pracy mam bardzo dobry klej 3M w sprayu. Podesle jutro fotki jak chcesz to moge nawet Ci wyslac :)

Opublikowano

Kowi ja 4 lata temu u starszego w aucie całą nowa podsufitkę kleiłem tym:

http://allegro.pl/klej-tapicer-skaj-eko-skora-alkantara-0-8kg-i6849475012.html

już tyle lat i świetnie się trzyma, jak coś to tylko bierz żeby rozprowadzać pędzlem, 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, marcinoa4b5 napisał:

Kowi ja 4 lata temu u starszego w aucie całą nowa podsufitkę kleiłem tym:

http://allegro.pl/klej-tapicer-skaj-eko-skora-alkantara-0-8kg-i6849475012.html

już tyle lat i świetnie się trzyma, jak coś to tylko bierz żeby rozprowadzać pędzlem, 

a to taki mam tylko w spreyu kupiony

Opublikowano
  • Autor

19095847_1327240137345820_824778619_o.jp

Opublikowano
  • Autor

Słupki obklejone

19145967_1327423930660774_55675224016130

Opublikowano

Ta krata fajna ale do VW a przecież to 0000 i to VW powinien brać przykład , ale co gust to gust [emoji5]

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Spoko, folia też sie nie podobała:grin: krata jest z foteli GTI, masz racje, ale ja nie lubie klepać czegoś kto juz to ma, dlatego wybrałem nieoklepaną krate na podsufitke, niz czarną alkantare, którą spotkasz w 80% projektów na byle zlocie.

75417182.1.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.