Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Kowi87 napisał:

Znaczek będzie DOPE, zastanawiam sie tylko czy go malować w czarny połysk czy dać ori chrom(decyzja ciezka bo drugiego nie kupie takiego). 

Jeśli zostawiasz lusterka i felgi (a wydaje mi się że tak), to moim zdaniem ori chrom. Będzie fajny akcent, bo czarny jednak trochę zaniknie (choć jest to też jakiś pomysł, jeśli stawiasz na bardziej dyskretny akcent).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piękna. Muszę też przyznać, że lakiernik klasa - przynajmniej z tego co po zdjęciach widzę to pomalowana super, nie to co partacze w moim mieście :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2020 o 11:20, wiktorsam napisał:

Piękna. Muszę też przyznać, że lakiernik klasa - przynajmniej z tego co po zdjęciach widzę to pomalowana super, nie to co partacze w moim mieście :).

A skąd jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elbląg. Ostatnio dostałem namiary na jednego podobno dobrego, ale terminy na wrzesień... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2020 o 20:43, Mario82A4 napisał:

Może gdyby blenda rejestracji była zrobiona na gładko z klapą wtedy było by idealnie ,no i końcówki wydechów trochę większe .  Poza tym jest za***ista 

Blenda na gładko nie moze być, bo to plastik,

dwa

zaspawana klapa(zmniejszona wnęka) na gładko w przypadku B5 wygląda źle. 

Dla mnie tył jest kosa, będzie jeszcze listwa odcinająca jak w A6 dla kontrastu. Wczoraj odebrałem blachy kwadratowe PL, takze idzie legalizacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2020 o 11:20, wiktorsam napisał:

Piękna. Muszę też przyznać, że lakiernik klasa - przynajmniej z tego co po zdjęciach widzę to pomalowana super, nie to co partacze w moim mieście :).

Lakiernika moge polecić jak najbardziej, zrobi wszystko co wymyślisz(spawanie karoserii, plastików, pasowanie wszystkiego, cynowanie i lakiernictwo), jestem wreszcie zadowolony z tego auta, wkońcu nie szary, bo był zmałpowany chyba w kazdym województwie pod wzgledem zewnetrznych modyfikacji.

 

Dzisiaj dotarły wskazniki EGT

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem legalne kwadraty na tył

spacer.png

a tak na zlot

spacer.png

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek w czarnym połysku na tył siadłby jak złoto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieję że się widzimy na majówce tylko czy będzie,ale fury to ci tylko teraz pozazdrościć projekt koks jak dla mnie nic jej nie przebije chyba że ori RS4 B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, chudy30 napisał:

no mam nadzieję że się widzimy na majówce tylko czy będzie,ale fury to ci tylko teraz pozazdrościć projekt koks jak dla mnie nic jej nie przebije chyba że ori RS4 B5

W tym roku raczej majówvki nie będzie, takze za rok, a szkoda bo pewnie przez rok doczekam sie xerówki.

Planowałem być własnie na majóvwce, JCP w tym roku, ale jak widac po fejsbkach imprezy są przełożone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie sie prezentuje całość,  widziałem gdzies kiere z a4 b8 ścięta w b5ce mega robotę zrobiła. Nie myślałeś nad tym ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MaciekPL napisał:

Pięknie sie prezentuje całość,  widziałem gdzies kiere z a4 b8 ścięta w b5ce mega robotę zrobiła. Nie myślałeś nad tym ? 

Miałem i sprzedałem, z racji tego że troche problematyczne jest jej podłaczenie, a sterowanie z kiery współgra po canie z fabrycznymi jednostkami u mnie stało by sie bezużyteczne bo ja nie zmienie radia na fabryczne :)

Jak kiera, to najbardziej dociera do mnie drewniana z A6/8 zmodyfikowana na ścięty dół i polakierowana w czarny połysk, ale to odległe wizje.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem fotka z przypadku

spacer.png

Wleciał emblemat na kratkę Quattro+

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominales wcześniej o tym że tapicerkę w fotelach chcesz zmieniać, a może by tak dorzucić grzanie tylnej kanapy? Tego jeszcze w całym internecie nie widziałem :p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2020 o 16:27, xudix4 napisał:

Wspominales wcześniej o tym że tapicerkę w fotelach chcesz zmieniać, a może by tak dorzucić grzanie tylnej kanapy? Tego jeszcze w całym internecie nie widziałem :p

 

Robili już ludzie takie bajery na tym forum w B5, pomysł fajny, tylko trzeba by znaleźć fabryczne maty, aby dało sie to zgrać z fabrycznymi pokrętłami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karol24 napisał:

Mam fabryczne maty z A6 C5 :wink: kurzą sie w piwnicy 

W moim przypadku powstaje problem siedziska, bo ja mam zaadoptowane siedzisko z fotlikiem podnoszonym z A6, wiec zapewne zwykła mata tam nie podejdzie wymiarowo, a przednich z foteli nie masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...