Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zagranie poniżej huuuu....ja


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Ta sytuacja w pełni pokrywa się z tematem wątku. Powodzenia w działaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u nich i powiedzieli że to nie jest tak jak mysleze będe płacił abonament oraz dodatkowo rate, ta rata jest wpuszczona w rachunek czyli to 119zł, pokazlai mi w regulaminie tabelke liczenia, obecne koszty to jakieś tam wyrówananie:shock3: jednorazowe doliczyli 52zł:shock3: takze według nich za miecha bede miał 119zł.. zobaczymy

no czyli tak jak napisałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu robia ludzi w c**ja i naciagaja ja 17stycznia podpisałem umowe z orange odnosnie tel stacjonarnego..przyjechało 2 ulizanych fiutków wszystko ładnie i pieknie umowe podpisalismy ..wszystko sie zgadza...tak samo podpisałem , ze oni jako firma orange odzyskaja mój numer z konczacej sie 3 marca umowy z telekomunikacja NOVUM ...minał miesiac ide do salonu Orange a tam baba mówi, ze nic nie wpłyneło do nich ...czyli jakis przekret...od tego 17 stycznia co 2 dni dzwonai do mnie naprzemian orange i Novum.... novum chce pzredluzyc umowe a ja nie chcem a oni na sile wciskaja(ale uparty jestem) novum mowi, ze numeru mi nie odda...Orange mowi ze numer odzyska ...i szlak wie o co biega....27 lutego wysłalem faksem i za potwierdzeniem odbioru do novum moja rezygnacje i czekam ...ale telefony od tych i tych sa non stop...juz powiedzialem sobie, ze nigdy nikogo nie wpuszcze do domu zadnego lazika z identyfikatorem tylko bede sam jeździł i podpisywał umowy w salonie....

miesiac temu mix mi sie zkonczył w kom i kupujac nowy jakis tam samsung galaxy od razu do gościa powiedzialem, zeby mi wyłaczył to ze zrzera ponad 150żł bo tel cąły zcas sie po cichu akutalizuje za kase....napisał mi na kartce z tyłu kody jakies tam i juz...a jak ludzie o tym nie weidza to póxniej maja zonka jak kasy na koncie nie ma...a te nowe tel to tylko czekaja na połaczenie z netem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu robia ludzi w c**ja i naciagaja ja 17stycznia podpisałem umowe z orange odnosnie tel stacjonarnego..przyjechało 2 ulizanych fiutków wszystko ładnie i pieknie umowe podpisalismy ..wszystko sie zgadza...tak samo podpisałem , ze oni jako firma orange odzyskaja mój numer z konczacej sie 3 marca umowy z telekomunikacja NOVUM ...minał miesiac ide do salonu Orange a tam baba mówi, ze nic nie wpłyneło do nich ...czyli jakis przekret...od tego 17 stycznia co 2 dni dzwonai do mnie naprzemian orange i Novum.... novum chce pzredluzyc umowe a ja nie chcem a oni na sile wciskaja(ale uparty jestem) novum mowi, ze numeru mi nie odda...Orange mowi ze numer odzyska ...i szlak wie o co biega....27 lutego wysłalem faksem i za potwierdzeniem odbioru do novum moja rezygnacje i czekam ...ale telefony od tych i tych sa non stop...juz powiedzialem sobie, ze nigdy nikogo nie wpuszcze do domu zadnego lazika z identyfikatorem tylko bede sam jeździł i podpisywał umowy w salonie....

miesiac temu mix mi sie zkonczył w kom i kupujac nowy jakis tam samsung galaxy od razu do gościa powiedzialem, zeby mi wyłaczył to ze zrzera ponad 150żł bo tel cąły zcas sie po cichu akutalizuje za kase....napisał mi na kartce z tyłu kody jakies tam i juz...a jak ludzie o tym nie weidza to póxniej maja zonka jak kasy na koncie nie ma...a te nowe tel to tylko czekaja na połaczenie z netem ...

kolego moja żonka tez miała ten cyrk..miała tel na karte.potem kupiła sobie nowy tel sony xperia ale została przy karcie.po kilku dniach zauwazyłem że tel doji ją z kasy..jak potem doszukałem w necie to trzeba było jakis przesył danych wyłączyć bo jak był włączony to łojił kase ile wlezie....z tego co tu piszecie to dobrze że nie zgodziłem sie na ''obniżenie kosztów w sieci plus'' bo dzwoniła babka i próbowała mi wcisnąć jakiś ''ekstra telefon i inne duperele ''żebym tylko przeszedł z karty na mixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że praktyka raty za urządzenie staje się normą.

Play tak ma z Iphonami - płacisz 200-300zł (informacja na stronie, ze tyle kosztuje telefon)+ abonament.

Przychodzi pierwsza faktura a tam jeb: abonament+ rata za urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy, zapewniała mnie kobieta że rata jest wpuszczona w abonament i nie bedzie to jako dodatkowa opłata:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na piśmie to masz czy tylko się ładnie uśmiechnęła a ty już uwierzyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na piśmie to masz czy tylko się ładnie uśmiechnęła a ty już uwierzyłeś?

mam w regulaminie taka tabelke zaraz to wkleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jest rata wpuszczona w abonament, przepisy się pozmieniały i muszą o tym klienta informować i to rozgraniczać, a kiedyś było tak samo tylko nikt o tym nie mówił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa_zps6e0f43c4.jpg

opcja 110, wychodzi na to że w cenie abonamentu za usługe płace 29,90 a reszta to ta rata:whistling: no ale okaże sie to w następnym rachunku, tak mi baba to tłumaczyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie opłaca się brać telefonów tylko samą kartę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to i ja wiem, na alegro bez żadnych zobowiazań ten tfon mam za 1700zł, tutaj troche poand 2koła wychodził:whistling: dam znać za miecha jak sie sprawa kształtuje na rachunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w mixie w plusie jak mi sie konczy umowa to biore nowy tel i bez zadnych dodatkowych opcji....dlatego moim zdaniem plus jest najlepszy i 12 lat juz z nim sie trzymam...a te playe i te inne dzikie węże niech spier...ode mnie;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to i ja wiem, na alegro bez żadnych zobowiazań ten tfon mam za 1700zł, tutaj troche poand 2koła wychodził:whistling: dam znać za miecha jak sie sprawa kształtuje na rachunkach

Kowi nie przejmuj się ja też tak miałem z tym że zostałem o tym poinformowany.Za telefon dopłaciłem 300zł i babka tłumaczyła mi że przyjdzie mi kartka z ratami za telefon ale te raty są tak jakby wliczone w abonament.W pierwszym miesiącu miało przyjść 99zł a okazało się że do zapłaty było 152 z groszami. Wkurzyłem się tak samo od razu pojechałem do T-Mobile ale wytłumaczono mi że to jakieś wyrównanie było i od kolejnego miesiąca wszystko było tak jak mnie zapewniano czyli 99zł za abonament, chociaż ta tabelka z ratami za telefon przychodzi co miesiąc z każdym rachunkiem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli płacisz tyle ile było ustalone podczas wyboru oferty z telefonem mam rozumieć, tylko pierwszy rachunek z takim cyrkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie.

Mam abonament za ok 100zl, sgs3 za ok 1000zl i nic wiecej nie płacę, jeszcze tylko pare zł ubezpieczenia.

Jakby ci kazali płacić 2100, to praktycznie cena nowego w sklepie a nie telefonu z abonamentem.

Więc nieźle namieszali w domumentach, nic prosto nie mogą napisać

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...