Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie za wsparcie :thumbup1:

Operacja przeszła pomyślnie trwała 9 godzin .

Teraz zostanie tylko rehabilitacja oraz nauka wszystkiego od poczatku (mówienie ,chodzenie itd. )

Najgorsza jest psychika :kwasny: bo jak dostajesz takiego newsa ,ze masz guza w mózgu to nawet najtwardszy człowiek polegnie .

Krótkie info o tym czymś :

:arrow2:nerwiak nerwu słuchowego,guz mózgu, forum osób dotkniętych guzem, leczenie, gamma knife, pomoc - WSZYSTKO O NERWIAKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciesze się razem z Tobą że wszystko poszło dobrze Teraz tylko z górki I wszystko będzie ok

3maj się i jeszcze raz dużo zdrowia dla was wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę że wszystko poszło fajnie z operacją!

Teraz potrzeba sporo cierpliwości, ale tak jak wyżej pisał Łukasz, we dwoje dacie radę wszystkim przeciwnościom.

Grzesiu trzymam za Was kciuki, a Twojej żonie życzę duuuuużo, duuuuużo zdrówka!!! Jestem pewny że wszystko bedzie OK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pokazał :decayed: Blachy niby nie ucierpiały wiele ale koszt naprawy będzie spory.

---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:24 ----------

... a jeszcze pytanie ... ten kolega to czasem nie jeździ w DHLu??? bo idento auto raz widziałem u siebie pod domem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś lusterka do B5 uszkodzonego? potrzebuje z niego taki biały plastik co jest w środku miedzy pierścieniem a śliniaczkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz,

Życzę zdrowia twoje żonie i wytrwałości w rekonwalescencji dla was wszystkich. Współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Panowie, założona jest grupa A4 na facebooku na wspólne pogaduszki i takie tam :wink: proszę się wpraszać na razie jest dwóch członków : ja i wrclaguna :dance2:

https://www.facebook.com/groups/218389821639505/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie takie pytanko...kiedy macie jakis spocik chetnie jako swiezak bym wpadl podpatrzyl co macie w silnikach podlubane jako ze mocy malo i chcialbym wiecej koni do stajni.....zastanawiam sie nad swapem na2.7jak pewien uzytkownik,lub wzmocnic klekota licze na pomoc wskazowki...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów i Koleżanki :) Powiedzcie mi gdzie się spotykacie w Rzeszowie i kiedy ??? bo jestem w Rzeszowie od niedawna a przywiało mnie do was aż z krakowa. Zamierzam tu trochę spędzić czasu a jeszcze prawie nikogo tu nie znam wiec chyba taki spocik to dobry początek myślę:) Pozdrawiam i dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj na SPOTA najbliższy w niedziele :wink:

264e92a9b2e61f8e.jpg

Zapraszamy wszystkich na Spoty organizowane w Rzeszowie - najbliższy już 3-go marca o godz 17.00- Parking w PLAZIE, poziom 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...