Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co aż tak pociąga kierowców w Audi ?


BocianXXX

Rekomendowane odpowiedzi

"Co jest takiego co aż tak pociąga kierowców, że są w stanie zapłacić więcej za samochód starszy tylko po to żeby jeździć Audi ?"

Jest to pytanie które zadał prowadzący "Zakup kontrolowany" w jednym z odcinków gdzie prezentowana była była A4 B6 .

Ja sam jestem w trakcie szukania swojego konkretnego avanta B5.

I muszę powiedzieć że za cenę zadbanej B5 z 99r. można by kupić inną 3-5 lat młodszą markę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, również tego nie rozumiem. Za to lubie obserwować jak audi zjeżdżając z lory mają podobne ceny jak inne auta a za chwile cudownie drożeją:wink: Niestety rynek jest dostosowany do kupca:wink: Chce mieć 200tyś ma 200 tyś:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co jest takiego co aż tak pociąga kierowców, że są w stanie zapłacić więcej za samochód starszy tylko po to żeby jeździć Audi ?"

Jest to pytanie które zadał prowadzący "Zakup kontrolowany" w jednym z odcinków gdzie prezentowana była była A4 B6 .

Ja sam jestem w trakcie szukania swojego konkretnego avanta B5.

I muszę powiedzieć że za cenę zadbanej B5 z 99r. można by kupić inną 3-5 lat młodszą markę.

Jakie auto masz na myśli 5 lat młodsze z tego samego segmentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel klasy luksusowej...

Ja przykładowo swoje Audi kupiłem dlatego żeby jeździć i za bardzo nie zaglądać do spraw silnikowych.

Drugim argumentem był ocynk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiczne słowa 'segment premium'

A poza tym to pewnie nie spróbowali BMW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moja padake kupiłem po pijanemu i na spontana- to była najlepsza decyzja w moim życiu. miałem juz pare aut i żadnym mi sie tak fajnie nie jezdzilo mimo przebiegu ponad 400kkm auto zdrowe ja rybka.Jeżeli chodzi o audi to ma więcej zalet niż wad (o ile takie sie znajdą) dlatego własnie warto dołozyć pare groszy i jezdzić AUDI. ehh a mówia że alkohol to zło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to był zachwyt nad solidnością starej poczciwej 80-tki.

Ale patrząc na ceny nowszych 4-rek a jednocześnie stan jaki sobą najczęściej reprezentują to dałem już sobie spokój z patrzeniem na nowsze. Zwiększone ryzyko kradzieży, auta przechodzone, często z wypadkową przeszłością i to wszystko za cenę normalnego auta średniej klasy tyle, że nowego. Szkoda sobie głowę zawracać. A kupno nowego audi w salonie? trochę dziwne w kraju, gdzie za te same pieniądze można szukać małego mieszkania. Na zachodzie rozumiem audi za 40 tysiecy euro kiedy mieszkania startują od 100 tysięcy. Ale w Polsce?

Szukając więc bardziej ogólnej odpowiedzi na zadane pytanie, to musiałbym z przykrością stwierdzić, że większość kierowców do Audi ciągnie brak rozsądku. I mam tu na myśli tę większość, do której sam się zaliczam czyli poszukiwaczy na rynku wtórnym.

No ale z drugiej strony... nie da się wszystkiego w życiu robić rozsądnie bo można od tego oszaleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są lepsze auta:wink:

czy coś jest lepsze czy gorsze to zależy od tego jakie kryteria oceny przyjmiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglad i jakość ?

Juz teraz wiem, ze moje kolejne auto to bedzie audi, ale tym razem juz quattro musowo bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd i jakość! :wink:

ja swoje kupiłem od jednego z najlepszych kumpli, od początku jak ją zobaczyłem zrobiła na mnie wrażenie, min. wnętrze, no i kiedyś podjechałem do niego na grilla i wkurw*ony akurat wyłączał telefon, narzekał że ledwo co wystawił audika na allegro a juz w cholere telefonów, i to w niedziele dzwonia jak nakręceni... jak to usłyszałem, 2 minuty poźniej była moja i sprawuje się cały czas bez zastrzeżeń, jak dla mnie póki co, jedna z lepszych szybkich decyzji w życiu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno bardzo dobre blachy (czego o BMW nie moge powiedziec). Prestiz i prowadzenie gorsze niz u bawarskiego konkurenta. Jakosc materialow przecietna. Wybralem bo zawiodla mnie awaryjnosc BMW i chcialem sprobowac czegos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybralem bo zawiodla mnie awaryjnosc BMW

Miałem BMW i było podobnie... potem miałem Merca W203 i był spoko ale ruda go strasznie lubiała... Teraz moja żona ma A4 B5 i narazie spisuje się wzorowo... jestem bardzo zadowolony... Ja natomiast swoje auto sprzedałem i teraz cos nowszego chce... Zostane raczej w rodzinie VAG... ale czy A4 B7 czy Passat B6 to jeszcze nie wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...