Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Rodzaje Lista Liczników - Monochromatyczne I Kolorowe (Wersja Europejska)


Slawek

Rekomendowane odpowiedzi

No to Ci takie zrobią :) Nakreśl im temat, powiedz jakie masz oczekiwania to na maila podeślą Ci kilka projektów, wybierasz jeden z nich. Którego można oczywiście dodatkowo doszlifować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym temacie/opisie jest napisane Wejście prędkościomierza.

Stąd moje pytanie, czy na da się na FISie wyświetlić aktualną prędkość samochodu ?

Kolorowy FIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci takie zrobią :) Nakreśl im temat, powiedz jakie masz oczekiwania to na maila podeślą Ci kilka projektów, wybierasz jeden z nich. Którego można oczywiście dodatkowo doszlifować

aaa...to nawet taka opcja:) ale to mam uderzyć do tej firmy MoMan, na stronę której odnośnik podał nam kolega Michał (Rederyk78)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci takie zrobią :) Nakreśl im temat, powiedz jakie masz oczekiwania to na maila podeślą Ci kilka projektów, wybierasz jeden z nich. Którego można oczywiście dodatkowo doszlifować

aaa...to nawet taka opcja:) ale to mam uderzyć do tej firmy MoMan, na stronę której odnośnik podał nam kolega Michał (Rederyk78)??

Tak, jak już kol. wyżej napisał. Jak masz taką zachciankę to Ci zrobią zegary nawet na wzór tych z Porsche czy Ferrari :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci takie zrobią :) Nakreśl im temat, powiedz jakie masz oczekiwania to na maila podeślą Ci kilka projektów, wybierasz jeden z nich. Którego można oczywiście dodatkowo doszlifować

aaa...to nawet taka opcja:) ale to mam uderzyć do tej firmy MoMan, na stronę której odnośnik podał nam kolega Michał (Rederyk78)??

Tak, jak już kol. wyżej napisał. Jak masz taką zachciankę to Ci zrobią zegary nawet na wzór tych z Porsche czy Ferrari :D

zawsze miałem słabość do ferrari;)dzieki za podpowiedź koledzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich próbowałem znaleźć odpowiedz na moje pytanie sam ale nie dałem rady, tak więc mój problem polega na tym ze wskazówka prędkości skakała i pokazywała różne prędkości, został wymieniony czujnik prędkości w skrzyni biegów ale nic nie pomogło sprawdzony został kilka razy puszczana masa z baterii i tez nic nawet użyliśmy innych i tez pokazywały to samo, wiec elektryk powiedział mi ze mam kupić nowy licznik tak wiec zrobiłem mój nr starego to :8e0920900G i kupilem nowy licznik o takich samych numerach i moje pytanie- czy mogę ten nowy licznik normalnie zamontować w aucie? Czy będę musiał go programować jakoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czy mogę ten nowy licznik normalnie zamontować w aucie? Czy będę musiał go programować jakoś?

Dopasowanie IMMO + Klucze, Kodowanie, Adaptacje. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mogę ten nowy licznik normalnie zamontować w aucie? Czy będę musiał go programować jakoś?

Dopasowanie IMMO + Klucze, Kodowanie, Adaptacje. :D

ok dzięki widzę że bez specjalisty się nie obejdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio na wyświetlaczu fis pojawiły mi się czerwone plamy. Przeglądałem forum i widzę, że samego fis czerwonego na kolorowy nie da się wymienić. W związku z tym mój licznik ma nr 8E0 920 900L i zgodnie z tabelą podaną na pierwszej stronie muszę szukać licznika o nr 8E0 920 930S ? Po kupnie takiego licznika gdzie się udać w celu zakodowania, czy serwisy audi to robią, ile mniej więcej czasu to zajmuje ?

Popisałem do kilku serwisów audi, żaden nie napisał mi jaki nr licznika mam szukać. Jednak z jednego dostałem informację, że założony licznik nie jest z mojego pojazdu i powinienem szukać innego. Mając taki vin: 8E24A037288 to powinienem szukać kolorowego licznika o nr 8E0920930K ? Teraz mam zagadkę skąd wziął się ten licznik u mnie.

Edytowane przez r7adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie odnośnie pacjenta a4 02/03r 1.9 avf Q , denerwujący czerwony fis wiec pytanie sie nasuwa czy licznik z s4 z kolorowym da sie zakodować do tego modelu. Czy ktoś moze robił to u siebie ?

WAUZZZ8E13A171921 Podaje vin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam licznik z końcówką G, gdzie wyświetlacz padł już bardzo dawno. Dwa lata szukałem i w końcu znalazłem ale z końcówką GX. Pytanie moje jest takie czy adaptacja tego licznika jest bardzo skomplikowana? Autko 1.9 tdi awx 130 km z 2001roku

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem licznikz kolorowym fis. Czy mogę go podpiąć do auta w celu sprawdzenia czy działa czy jednak nie bo może cos się stać? Tzn. auto może nie odpalić po takiej zamianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam w audiku B6 licznik 8E0 920 900 M RB4.VIN 8E0A260736.

Wg tabelki pasują kolorowe liczniki 8E0 920 930 R,RX,T i TX.

A licznik z końcówką P będzie pasował?W tabelce go nie ma.

Pozdrawiam

Edytowane przez bouzuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna rzecz po wymianie na kolorowy, po pewnym czasie od rozpoczęcia jazdy zaświeca się kontrolka air bag. Po zgaszeniu silnika i ponownym uruchomieniu nie świeci się, jednak po przejechaniu kilku km zapala się z powrotem.

Edytowane przez r7adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z działaniem czujnika oświetlenia w tych licznikach. Na logikę powinien podświetlać zegary, gdy robi się ciemno a działa odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Panowie powiedzcie mi czy licznik od a4b6 z 2002 roku będzie pasował do 2001. Bo kupiłem licznik od 2002 i elektryk powiedział mi że nie da się go zaprogramować do 2001r. A numer licznika jest identyczny jak na moim 8e0920900g taki jest na obu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z działaniem czujnika oświetlenia w tych licznikach. Na logikę powinien podświetlać zegary, gdy robi się ciemno a działa odwrotnie.

Gdy robi się ciemno to powinnien się przyciemnic żeby nie oslepiac. W pełnym słońcu powinnien się rozjasniac żeby lepiej było widać

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Witam wszystkich

Panowie powiedzcie mi czy licznik od a4b6 z 2002 roku będzie pasował do 2001. Bo kupiłem licznik od 2002 i elektryk powiedział mi że nie da się go zaprogramować do 2001r. A numer licznika jest identyczny jak na moim 8e0920900g taki jest na obu

Skoro numery się zgadzają to powinno pójść

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...