Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż składanych i podgrzewanych lusterek


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przełącznik lusterek 8k0 959 565e również pasuje ??

Np o taki:

STEROWANIE LUSTEREK PRZEŁĄCZNIK AUDI A4, A5 8K0 (4069028075) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasował. Możesz sobie od razu zakupić chromowane przełączniki sterowania szybami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy plastiki zaznaczone na zdjęciu na czerwono można zdemontować ??:whistling: Rozbierał to ktoś ?

puy5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wcisnąć sprężynę , wyjąć zabezpieczenie -podkładka w kształcie litery U .Najlepiej w dwie osoby ,mocno trzeba nacisnąć.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pany.

Wpadło pare grosza premii na święta w związku z tym planuje zakup składanych lusterek. Nie sprawdzałem jeszcze jaki mam moduły w drzwiach ale z tego co wiem można to sprawdzić z poziomu VCDS więc to tylko kwestia czasu. Ale zwracam się z prośbą o to czy ktoś ma może do sprzedania składane lusterka albo linki gdzie mogę zakupić dobre sztuki.

jhDhXXqoH4vdl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pany.

Wpadło pare grosza premii na święta w związku z tym planuje zakup składanych lusterek. Nie sprawdzałem jeszcze jaki mam moduły w drzwiach ale z tego co wiem można to sprawdzić z poziomu VCDS więc to tylko kwestia czasu. Ale zwracam się z prośbą o to czy ktoś ma może do sprzedania składane lusterka albo linki gdzie mogę zakupić dobre sztuki.

Kolego, o ile nikt z forum się nie zgłosi, to bierz byle jakie działające z Allegro. Obudowę i wkłady luster możesz sobie przełożyć ze swojego auta ;)

Polecam od razu pociągnąć sobie wiązkę pod fotochrom, jakbyś kiedyś chciał założyć - info w innym wątku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezlei mam takie oznaczenia:

42:

part no sw: 8T0 959 793 J

hw: 8T0 959 793 D

52:

SW: 8K0 959 792 H

HW: 8K0 959 792 D

to sterownik pasazera obsluguje skladane lusterka, a kierowcy juz nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wychodzi na to że ktoś już przed Tobą wsadził tam łapska:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy podejdzie wkład ze foto ( te mniejsze po prawej ) do mojego ( po lewej ) próbowałem przypasować i coś nie wchodzi :facepalm: będzie trzeba zakupić większy wkład ? czy da się jakoś to zamontować

DSC06409.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy podejdzie wkład ze foto ( te mniejsze po prawej ) do mojego ( po lewej ) próbowałem przypasować i coś nie wchodzi :facepalm: będzie trzeba zakupić większy wkład ? czy da się jakoś to zamontować

http://s30.postimg.org/xaxyvbqxp/DSC06409.jpg

yyyyyy:co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy podejdzie do B8 z Q5 sam stelaż obudowa dam swoją ? Czy nie bardzo :decayed:

AUDI Q5 8R0 STELAŻ TRÓJKĄT LUSTERKO PRAWE 10 PIN (4250126797) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest lustro poliftowe-składa się do góry.

Wiem własnie też mam poliftowe w B8 składające sie do góry ktoś coś wie czy podejdą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko, urwalem prawe lusterko, wyposarzone w

El. Skladanie

Fotochrom

Podgrzewanie

Pamiec

Pytanie brzmi? ile pinow jest wymagane zeby wszystko dzialalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko, urwalem prawe lusterko, wyposarzone w

El. Skladanie

Fotochrom

Podgrzewanie

Pamiec

Pytanie brzmi? ile pinow jest wymagane zeby wszystko dzialalo

Wydaje mi sie że 12 albo 14 jest z pamięcią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie 10pin ale bez pamięci więc minimum 12 myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak tu piszę to wiadomo, że mam lustra nie składane na 6PIN. Z tego, co wyczytałem to trzeba kupić min 10PIN. Ale jak przejrzałem w necie, to zauważyłem małą rozbieżność: jak ktoś sprzedaje komplet (L+P) i podaje ilość kabli, to lewa strona różni się od prawej w ilości kabli, np: L---10, a P---14 kabli i piszą, że wersja europejska. Jak to w końcu ma być, żeby "zagrało"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...