Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Aaaaaaaaaa... niedoczytalem :facepalm:

Wchodzi do kazdego dyfra od B 5/6/7

Opublikowano
Aaaaaaaaaa... niedoczytalem :facepalm:

Wchodzi do kazdego dyfra od B 5/6/7

A przełożenie PB/ON niema znaczenia? Czy wieniec zostawia się ze starego żeby przełożenie zostało niezmienione?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie

Opublikowano

Niech gościu zrobi zdjęcie z lewej strony dyfra , jak jest grucha od blokady to od a100/a6 C4 .

Bywało że ludzie wkładali dyfry od w/w do V8 więc trzeba uważać .

Dev i co nie mówiłem że jazda o niebo lepsza , zobaczysz jak śnieg spadnie , nic tylko pług zakładać i można drogi odśnieżać :decayed:

Opublikowano
Niech gościu zrobi zdjęcie z lewej strony dyfra , jak jest grucha od blokady to od a100/a6 C4 .

Bywało że ludzie wkładali dyfry od w/w do V8 więc trzeba uważać .

Dev i co nie mówiłem że jazda o niebo lepsza , zobaczysz jak śnieg spadnie , nic tylko pług zakładać i można drogi odśnieżać :decayed:

dziekować za solidną wskazówke:hi:

Opublikowano
Niech gościu zrobi zdjęcie z lewej strony dyfra , jak jest grucha od blokady to od a100/a6 C4 .

Bywało że ludzie wkładali dyfry od w/w do V8 więc trzeba uważać .

Dev i co nie mówiłem że jazda o niebo lepsza , zobaczysz jak śnieg spadnie , nic tylko pług zakładać i można drogi odśnieżać :decayed:

dziekować za solidną wskazówke:hi:

kowi jak dyfer bedzie prawidlowy a ty go nie bedziesz chcial to wal do mnie....dev jak co to zglosze sie po wskazowki

Opublikowano
  • Autor

To kosztuje ....:whistling:

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
To kosztuje ....:whistling:

:polew::polew::polew::polew::polew:

ja juz sobie wyrobilem znizki zakladowe :polew:

Opublikowano
  • Autor

przestańcie pier.....ić, szukać dyfrów i dawać do mnie to będę je ogarniał na bieżąco

w poniedziałek kupiłem jeden za 100zł :polew::polew::polew::polew:

uprzedzę pytania, jest już sprzedany :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

ja czekam na zdjecia, bo nie mam zamiaru 500zł wpiertolic za dyfer od c4ki:facepalm:

Opublikowano
przestańcie pier.....ić, szukać dyfrów i dawać do mnie to będę je ogarniał na bieżąco

w poniedziałek kupiłem jeden za 100zł :polew::polew::polew::polew:

uprzedzę pytania, jest już sprzedany :grin::grin::grin::grin:

jak już polujesz na takie perełki to rób i sprzedawaj kity do modyfikacji :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To akurat dla dobrehgo Kolegi i bedzie montowany na przodzie do oski

Zarobku nie bedzie

Opublikowano

Aha no to luz :decayed: A u siebie torsen z przodu zarzuciłeś?

A tak z ciekawości czym się różni torsen ten między osiami od tego w dyfrze? Niema możliwości adaptacji takiego? Torsen to torsen nie sa wszystkie takie same? No poza powiedzmy różnym rozdziałem momentu no ale to w tylny most nie miało by chyba większego znaczenia :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jest inny zewnetrznie i nie ma jak zamontowac do niego wienca

Opublikowano

Aha no to lipa :kwasny:

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

a torseny z innych marek samochodów? Bo jak w wujka google się wrzuci hasło torsen to jest tego multum i większość podobnych do siebie jak nie identycznych. Próbowałes szukać w takich? CO było nie tam uzyć np takiego z innej marki samochodów?

Opublikowano
  • Autor

No.... porsche 944

Opublikowano
No.... porsche 944

chociażby :decayed: Może łatwiej było by trafić niż z V8.

Opublikowano

Kwestia dopasowania kolnierzy że starych dyfrow do torsenow z innych aut, dyfrow od z3 i is200 jak psów na allegro

Opublikowano
  • Autor

W Z3 byl Torsen ?

Opublikowano

Niby tak, jak wrócę z roboty to sprawdze jeszcze w necie czy to prawda

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.