Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w normalnym aucie jest z przodu miedzy polosiami mechanizm roznicowy z przekladnią planetarną - potem torsen z wyjsciem na wal (czyli miedzy osiowy uklad) i w dyfrze druga przekladnia planetarna miedzy polosiami tylnymi - obydwie przednia i tylna mozna zastapic, generalnie ta przednia i tylna jest taka sama w zasadzie dzialania

Opublikowano
tak, przy jezdzie na wprost wyraznie czuc jak auto ciagnie tyłem

ale jak chcesz polatac bokiem to sprawa nie jest juz taka prosta bo zaraz auto sie prostuje

....uj wie o co chodzi, spadnie śniego to wówczas odpowiednio przegonię po zakretach

A nie założyłeś przez przypadek tego dyfra do przodu bo tak z opisu działania by wynikało :wink:

Opublikowano

Czy dobrze rozumiem w tym filmiku z S4 jest mowa o trzech torsenach, dwa torseny z przodu i jeden z tłu w moście?

Opublikowano
  • Autor

Mniej wiecej :grin:

Opublikowano
zawsze znajdzie sie jakas parówa, nawet jedną mam juz na oku .... :grin::grin::grin::grin:

fakt ze mam sedana ale dla potomnych mozemy stanac obok siebie na luźnym gruncie i to nagrać :):hi:

Opublikowano
zawsze znajdzie sie jakas parówa, nawet jedną mam juz na oku .... :grin::grin::grin::grin:

fakt ze mam sedana ale dla potomnych mozemy stanac obok siebie na luźnym gruncie i to nagrać :):hi:

nagrajcie z tyłu i z boku :wink: będzie najlepiej widać róznice

Opublikowano
  • Autor
zawsze znajdzie sie jakas parówa, nawet jedną mam juz na oku .... :grin::grin::grin::grin:

fakt ze mam sedana ale dla potomnych mozemy stanac obok siebie na luźnym gruncie i to nagrać :):hi:

Uderz w stół.... :grin:

Opublikowano
:naughty::good:...to czekamy :decayed:
Opublikowano
zawsze znajdzie sie jakas parówa, nawet jedną mam juz na oku .... :grin::grin::grin::grin:

fakt ze mam sedana ale dla potomnych mozemy stanac obok siebie na luźnym gruncie i to nagrać :):hi:

Uderz w stół.... :grin:

bo myslisz ze ja niekumaty jestem :D:decayed::banan:

Opublikowano

Panowie ten dyfer w V8 miał bolkade czy nie? Bo mam do kupienia, a niechce kupić czasem od S4 C4, w opisie jaki dostałem pisze że ma blokade..

Auto to Audi V8 3,6 z 90'

Opublikowano
  • Autor

Jak moze miec na Torsenie blokade ?

Przeciez mowilem Ci juz dzisiaj...

Opublikowano

no wiem wiem, ale juz drugie V8 mam i człowieki mi mówią że ma blokade dyferencjału:facepalm: jest tylko jeden pewien dyfer o tym co Ci mówiłem, no ale cena przegięcie

Opublikowano
  • Autor

Maja gnojki pojecie bo Torsen to samoblokujacy sie mechanizm roznicowy i stąd ta cena.

Opublikowano

Noi teraz niewiem, bo cena jest "jeszcze do przyjecia", ale nie jestem pewien czy to napewno to co chce kupić:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Jak jest to z v8 to nie ma problemu

Opublikowano
Noi teraz niewiem, bo cena jest "jeszcze do przyjecia", ale nie jestem pewien czy to napewno to co chce kupić:facepalm:

tak z ciekawości ...w jakim pieniądzu są takie graty??

edit...bo to chyba strasznie deficytowy towar :doh::whistling:

Opublikowano

a do diesla to podejdzie?tzn dieslowskiego dyfra?

Opublikowano

.....nie wiem.....jeszcze....ale z drugiej strony...czemu nie:decayed: ?

Opublikowano
  • Autor
a do diesla to podejdzie?tzn dieslowskiego dyfra?

W V8ce nie było diesla

Opublikowano

tzn do dyfra z 2.5 v 6 ni ty tyt :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.