Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A jak chcesz tam sprawdzic luz, co ?

Fabryka ma swoje sposoby, ja tez sie nad tym zastanawialem ale w koncu poskladalem tak jak bylo, na tych samych podkladkach.

Robota jest prosta, nie ma zadnych niespodzianek.

Jedyna trudnoscia jest wybicie bieżni z obudowy i ściągnięcie łożysk z mechanizmu róznicowego.

No chyba ze zostawiasz stare. Musisz wymienic dwie podkladki, te na walach kolnierzowych, z jednej strony dać grubsza a z drugiej strony cienszą aby zmniejszyc luz.

Warto tez dac nowe uszczelki

Opublikowano

Nie wiem jeszcze. Na razie kombinuję czy w ogóle to ma sens

Opublikowano
  • Autor

Zawsze ma.

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

Mam juz filmik ze startu :whistling:

Coś tam widać.... :naughty:

Opublikowano

No to dawaj - wszyscy czekamy na movie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Będę w domu to wrzuce na YT-be.

Rwie grunt równo :kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

no i proszzzzzzzz......

Torsen w tylnym dyfrze audi A4 Quattro - YouTube

Tomek, dzieki :hi:

Opublikowano

Prosze

Pany na żywca efekt jest 10000000000 razy lepszy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

załamałem się .... :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

Macie może ujęcie z boku, jak koła pracują?

Swypnięte z S2 przez TapaTalk4

Opublikowano
  • Autor

nie, nie mamy, ale czułem po tłuczacych sie kamieniach po nadkolach że z przodu tylko lewe koło zerwalo przyczepnosc

mozemy zrobic jeszcze parę filmików jak trzeba

Opublikowano

Leci jak po sznurku :shock3:

Opublikowano
  • Autor

to kolejny PLUS tego moda :grin:, o to chodziło :kox:

Opublikowano

Czyli mam szukac nowego dyfra??:grin:

Opublikowano
  • Autor

Ty szukaj, ale od V8-ki :grin:

do Twojego znajdzie sie bez problemu, albo wrzuci sie w ten który masz w aucie

Opublikowano
Leci jak po sznurku :shock3:

Nioo :decayed:.......fajnie na luźnym podłożu sie odpycha.....graty raz jeszcze.......:hi:

Opublikowano
  • Autor

czeba teraz wrzucic filmik na zwykłym mechanizmie dla porównania :grin:

Opublikowano

Dokładnie....szukaj ochotnika w okolicy ,który będzie gotów poświęcić trochę czasu :wink:

Opublikowano
  • Autor

zawsze znajdzie sie jakas parówa, nawet jedną mam juz na oku .... :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Ten S4 wymiata na śliskim ale tak się zastanawiam gdzie wszedł ten trzeci torsen?, wiadomo jeden w skrzynie a drugi w dyfer w moście.

Swypnięte z S2 przez TapaTalk4

Opublikowano

Dev nagraj jeszcze ujęcie boczne całego auta jak startuje:naughty: noi czekamy na porównanie z serią:kox:

ten dyfer to wyciagnałeś z V8 w krakowie?

jeden V8 z ogłoszeń juz sie zezłomował bo nikt nie dzwonił:facepalm: u siebie znalazłem na miejscu takiego cymbała:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Ja kupiłem w Poznaniu, dowiedz sie gdzie pojechał, może uda sie go jeszcze wydobyć.

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

Ten S4 wymiata na śliskim ale tak się zastanawiam gdzie wszedł ten trzeci torsen?, wiadomo jeden w skrzynie a drugi w dyfer w moście.

Swypnięte z S2 przez TapaTalk4

A niby gdzie ma być ? Na przodzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.