Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak znam życie w jakimś 2.2t :kox:

Opublikowano
  • Autor

Czyli teraz trzeba wrzucać na przod :whistling:

Opublikowano
Czyli teraz trzeba wrzucać na przod :whistling:
Nagrajcie ten filmik porównawczy:naughty:
Opublikowano
  • Autor

A co, masz wątpliwości ?:wink:

Opublikowano

przydało by sie takie porównanie:naughty: dzisjaj mam dostac fotki tego dyfra, zobaczymy czy uda sie trafic, gosc mówi że raczej oryginał tam siedzi, tak wiec jak dojdzie do zakupu to bede dzwonil:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Sam sobie nagraj i porównaj cwaniaku :polew:

Przeciez masz Q:naughty:

Opublikowano

Dobra to dzisiaj nagram taki sam jak Twój:decayed: i wrzuce:jerk:

Opublikowano
Luzy na zębach różnicówki czy torsena można likwidować podkładkami regulacyjnymi dostepnymi w ASO, tak to fabryka wymyśliła. Normalnie potrzeba zaawansowany sprzęt pomiarowy, ale można to zrobić na wyczucie. Mnie się udało i jest mniej więcej ok.

Torsen z tyłu może się rozpaść, bo jeśli tylna oś ma o wiele lepszą przyczepność to centralny torsen da rzeczywiście te 75% momentu na tył. Gdzie przy różnicówce z tyłu raczej rzadko się to zdarza w warunkach drogowych.

Tak wygląda zmęczony torsen który przyjmował 500Nm

http://imageshack.us/a/img440/2071/imag0656d.jpg

http://imageshack.us/a/img820/3340/imag0651a.jpg

http://imageshack.us/a/img267/9638/imag0653z.jpg

Foto by Noorec

On nie jest zmęczony, on jest zaje#$ny :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

Właśnie zrobiliśmy filmik, qu....a, ja pie....ole.... żadnej różnicy :facepalm::facepalm::facepalm:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

haha ;d ale zonk

Opublikowano
Będę w domu to wrzuce na YT-be.

Rwie grunt równo :kox::kox::kox:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

no i proszzzzzzzz......

Torsen w tylnym dyfrze audi A4 Quattro - YouTube

Tomek, dzieki :hi:

nagrałem to samo:wink:

W sumie to faktycznie róznica nie zauważalna, myślałem że będzie któraś strona bardziej ryła.. a tu bez róznicy:whistling:

a zdjęc dalej nie ma:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Jakich zdjęć ?

Opublikowano

Jego

Opublikowano

Zróbcie filmik z ostrym ruszaniem, gdy jedno koło jest na luźnym podłożu a drugie na asfalcie. Wtedy powinna być spora różnica ;)

Opublikowano

zaczynam podejrzewać ze dlatego nie pakowali torsena na tyl bo EDS był dużo tańszym rozwiązaniem i dawał PRAWIE ten sam efekt... trzeba by było porównać jak jeździ V8 i A4 po przeszczepie dyfra

Opublikowano

A co do EDS'u... da się go wyłączyć kodowaniem?

Opublikowano

Pany nie wiem co wy z tymi filmikami , torsen jest górą na zakrętach , wchodzisz w zakręt i jak czujesz że d*pa ucieka wciskasz gaz i pięknie wszystko się wyrównuje , ze zwykłym mechanizmem robisz oberka , ważne powyłączać ASR i inne takie .:decayed:

Opublikowano

mozesz odlaczyc calkiem wtyke od sterownika ABS ale wtedy i tego nie bedziesz mial, a bez EDSu to w ogole bedzie kicha bo kolo ktore strci przyczepnosc nie bedzie hamowane a wiec to ktore bedzie mialo przyczepnosc nie bedzie dostawalo od niego momentu

Opublikowano

Torsen nie powinien pracować w połączeniu z EDS

Opublikowano

zgadza sie dlatego w V8 go nie ma a pozniej Torsena w ogole go nie montowali, elektronika pewnie wychodzila taniej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.