Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie o tę nietuzinkową brykę teraz chodzi ....będzie w A4 coś czego nie ma teraz i projektant też nie przewidywał :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko bedzie mnie kosztowac moze z 800 zl

Torsen to Torsen, zawsze jest lepszy od zwyklego mechanizmu roznicowego

Napisze jak to sie sprawuje podczas jazdy

A antykow nie zbieram, nie mam na to checi

Opublikowano

:decayed:...

To może muszelki ........?

Masz ku temu warunki :decayed::grin:

Opublikowano

No fajna sprawa. A później przedni dyfer tez będziesz modził?

Opublikowano
  • Autor

Nie no bez przesady...

Chociaz chodzilo mi to krotko po glowie...:facepalm:

Opublikowano

fakt do kręcenia na śniegu przód juz tak istotny nie jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tutaj nie chodzi az tak bardzo o snieg

Ale o piach zwir bloto

Idzie jesienpotem zima, przyda sie cos innego w moscie

Opublikowano

Śledzę wątek. Szkoda że do mojego nie się na drzucić Q ale z moim silnikiem to szału nie ma.

Może przyjdzie taki dzień że dev będziesz chciał sprzedać to daj cynk ;)

Opublikowano

Dev ale na koniec zrobisz jakies "DIY" co i jak trzeba zrobic:naughty:

Opublikowano

a jaki był by problem z zastosowaniem ori tego dyfra z V8? Może mniej by było kombinacji z podpasowaniem tamtego dyfra.

Opublikowano

Welp, the V8 Rear torsen swap is officially complete! - AudiWorld Forums

w sumie tu jest poradnik:naughty:

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

V8 rear diff into 01E case information... :: motorgeek.com

jest i kolejny, tak wiec jak byś miał chwilke to mógłbyś to z czasem na bazie tych zdjeć opisać w naszym rozumnym jezyku:grin:

Opublikowano

01e do większy dyfer wiec tam pewnie latwiej to upchac

Opublikowano
  • Autor

Tam przekladali do A6

Przekladka to A4 jest o niebo prostzza

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

Ja rozbieralem Torsena do przetoczenia z 45 na 41 mm

Nie ma sensu wrzucac calego na tokarke

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

a jaki był by problem z zastosowaniem ori tego dyfra z V8? Może mniej by było kombinacji z podpasowaniem tamtego dyfra.

Nie da rady, nie pasuje

Poza tym trzeba przekladac wieniec

Opublikowano

Przecieraj szlaki to jak mi juz przestanie wystarczac zwykłe Q w mojej nowej A6 to polecę w Twoje ślady.:decayed:

Opublikowano

A da rade upchac taki torsen z przodu ? zawsze to by było lepsze niż zwykla oska

Opublikowano
A da rade upchac taki torsen z przodu ? zawsze to by było lepsze niż zwykla oska

Da radę:

QDF6Q - Quaife Engineering

Opublikowano
  • Autor

Zawsze to lepsze niż EDS :decayed:

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

Poskladalim o oleju zapomnielim... :facepalm:

Niestety do tego dyfra tylko łori

Bedzie we wtorek:wink: i bedziem wrzucac do grata:naughty:

Opublikowano

i ty mowisz ze nie pijesz a zdjecia na puszkach ;d:decayed:

Opublikowano
Zawsze to lepsze niż EDS :decayed:

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:18 ----------

Poskladalim o oleju zapomnielim... :facepalm:

Niestety do tego dyfra tylko łori

Bedzie we wtorek:wink: i bedziem wrzcac do grata:naughty:

to jak to juz zlozysz mozesz dluzsza trase do mnie zrobic,przetestowac czy wsio gra :grin::grin::grin: bo mam troche stufu dla ciebie

Opublikowano
  • Autor
i ty mowisz ze nie pijesz a zdjecia na puszkach ;d:decayed:

Taaaa... w jamie Małych Chińskich Łapek

Krzychu, wpadne do Ciebie na wioskę we wtorek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.