Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] A4 AirRide by wojtsen


wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

wolę zrobić stary front i dać kubły z S4

Bardzo dobry plan :thumbup1: Stary front jest ładniejszy.

Żartujesz chyba. Polift z grilem S4 wymiata :)

kwestia gustu. mi też przedlift się bardziej podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ktoś na tym forum przeprowadzał swapa frontu w B8 ? Ja robiłem w polo więc wiem że to byłyby problemy więc może ktoś już to ogarniał, bo z etki co patrzę to jest bardzo dużo różnic między modelami, wiem że musiałbym zmienić maskę, błotniki, lampy, zderzak kompletny, pas przedni, ślizgi zderzaka i błotników, i chyba pas przedni i mocowania lamp. Czy coś pominąłem ?

wiązka lamp chyba jest ta sama nawet kodować neonu nie trzeba podobno. Prosiłbym o przydatne informacje bo się waham

Wojtek, pisz do Bogdana, proximpuh http://a4-klub.pl/b8-a4-s4-rs4-76/b8-caha-czarna-lalunia-273058/ on wyrezał prawie całą S4 polift'a :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już znam cały temat :) dzięki ale chyba podziękuję chyba że ubezpieczyciel mi da z górką w co wątpię :) koszty zdecydowanie za duże jak na tak małą różnicę w wyglądzie.

Wszystko się okaże na dniach czy ratuję sezon i cisnę do starego setupu ( dokładka nowa już się produkuje pod audi ) czy coś więcej. W ciężkim momencie się to zgrało gdy się przeprowadzam i na takie zmiany też nie miałbym czasu. Na tą chwilę serio nie ma co spekulować ... czekamy panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0195.jpg

Co wy wiecie o sarnach:).

Łanie robia wieksze szkody. p.s wojtasen przy jakiej predkosci sie ta sarna odbila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha grubo się wpasowała w jedną nerkę :D jednak niemieckie wozy są pancerne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile pocinał że tak pięknie się wkomponowała:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtasen u mnie bylo ok 100km/h nie wiecej jak 120 ale nie hamowalem w ogole prosto w nia i prosto wskoczyla w bok auta pod lampe. Tak ze odbilo ja na pobocze pod katem. Poleciala na 20m. I nie sarna tylko 100kg łania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy trafił łosia Octavią. Podjechał pod tylne nogi i ten mu usiadł na maskę. Uszkodzenia były niewielkie ale niestety zwierz się posiusiał i to wszystko poszło jakimś trafem do wentylacji. W każdym bądź razie kilka miesięcy walki i zapach wciąż był. Latem nie dało się jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobra już dość tych saren łosi lisów :kox: zbieram graty, walczę z ubezpieczalnią i rzeczoznawcami i działam, żeby na Raceism była jeszcze lepsza igła niż była ale to wkrótce :naughty: od razu mówię front 8.5 odpadł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobra już dość tych saren łosi lisów :kox: zbieram graty, walczę z ubezpieczalnią i rzeczoznawcami i działam, żeby na Raceism była jeszcze lepsza igła niż była ale to wkrótce :naughty: od razu mówię front 8.5 odpadł :decayed:

jakie plany, uchyl rąbka tajemnicy :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie petard nie będzie, wszystko wróci tak jak było. W niedzielę coś pokażę. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie będzie petarda:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...