Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co do to, że zapiankuje otwory skoro to i tak nie doleci do parownika/osuszacza? :D

Opublikowano

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

sorry juz poprawłem tekst

przeczytaj od poczatku

Opublikowano

Ale czy ta pianka na pewno dotrze do tego osuszacza? :P

Opublikowano

Kupiłem produkt TECTANE z Nur auto

pisza w nim żeby na samym początku żeby - Odłączyć układ klimatyzacji od źródła zasilania . o co kaman ?

Opublikowano

czyli klima off a ogrzewanie on :naughty:

:hi:

Opublikowano

czyli co ECON i LO ?

Opublikowano
Kupiłem produkt TECTANE z Nur auto

pisza w nim żeby na samym początku żeby - Odłączyć układ klimatyzacji od źródła zasilania . o co kaman ?

Kiedyś tego szukałem ale znalazłem w bańkach 5 litrowych.

Powiedz gdzie kupiłeś w jakim opakowaniu i za ile.

Opublikowano

Nie wiem czy ktoś z Was już testował, ale ja używałem czegoś takiego:

tunap.th.jpg

Dostałem to w jednym z warszawskich ASO spod lady za 4 dyszki chyba:decayed: Spryskałem tym nagrzewnicę jakieś dwa tygodnie temu i jak do tej pory jest OK :thumbup1:

Opublikowano
Ale czy ta pianka na pewno dotrze do tego osuszacza? :P

do osuszacza nie :grin:

ale do parownika na pewno

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

Nie wiem czy ktoś z Was już testował, ale ja używałem czegoś takiego:

http://img803.imageshack.us/img803/7563/tunap.th.jpg

Dostałem to w jednym z warszawskich ASO spod lady za 4 dyszki chyba:decayed: Spryskałem tym nagrzewnicę jakieś dwa tygodnie temu i jak do tej pory jest OK :thumbup1:

bardzo dobry środek

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

Kupiłem produkt TECTANE z Nur auto

pisza w nim żeby na samym początku żeby - Odłączyć układ klimatyzacji od źródła zasilania . o co kaman ?

Kiedyś tego szukałem ale znalazłem w bańkach 5 litrowych.

Powiedz gdzie kupiłeś w jakim opakowaniu i za ile.

Środek do czyszczenia układu klimatyzacji TECTANE (2395455635) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Nie wiem czy ktoś z Was już testował, ale ja używałem czegoś takiego:

http://img803.imageshack.us/img803/7563/tunap.th.jpg

Dostałem to w jednym z warszawskich ASO spod lady za 4 dyszki chyba:decayed: Spryskałem tym nagrzewnicę jakieś dwa tygodnie temu i jak do tej pory jest OK :thumbup1:

my w ASO używamy takich baniek 10L z tym środkiem ale mamy specjalne dysze pod ciśnieniem...

nie rozumie jednej rzeczy ...co się dzieje z wodą jak co niektórzy leją po 1.5 w parownik za pomocą jakiś tam spryskiwaczy?

przecież gdzie ta woda ma uciec ?

Opublikowano
Nie wiem czy ktoś z Was już testował, ale ja używałem czegoś takiego:

http://img803.imageshack.us/img803/7563/tunap.th.jpg

Dostałem to w jednym z warszawskich ASO spod lady za 4 dyszki chyba:decayed: Spryskałem tym nagrzewnicę jakieś dwa tygodnie temu i jak do tej pory jest OK :thumbup1:

my w ASO używamy takich baniek 10L z tym środkiem ale mamy specjalne dysze pod ciśnieniem...

nie rozumie jednej rzeczy ...co się dzieje z wodą jak co niektórzy leją po 1.5 w parownik za pomocą jakiś tam spryskiwaczy?

przecież gdzie ta woda ma uciec ?

przewodem odprowadzajacym skroploną wode z klimy

Opublikowano

Posiada ktoś może schemat kanałów wentylacyjnych w b7? Chodzi mi głównie o zlokalizowanie wszystkich przepustnic oraz nagrzewnicy.

Zamierzam odgrzybić parownik oraz nagrzewnic ( zaj...bisty smród przy nastawie wyższych temperatur) i nie wiem czy z poziomu gumowego korka dostane się do lamel nagrzewnicy. W wentylacyjnych układach przemysłowych nagrzewnica jest przed chłodnicą (od strony czerpni) więc chyba nie mam szans żebym się do niej dostał.

Opublikowano

zdejmij schowek pasażera

przed nagrzewnicą zrób dziurke 3 mm i wsadz tam przewód od odgrzybiacza

nastaw nawiew na "auto" i na najmniejsza predkosc wiatraka

wpusc pianke az pojawi sie w kanałach i zostaw to na 30 minut

nastepnie włacz ogrzewanie i nawie na maxa, pootwieraj wszystki drzwi

i tak przez 15 minut

dziurkę zaklej tasmą (przyda sie na nastepny raz)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ma ktos fotke tego parownika pod schowkiem bo z tych zdjec co kolega dał na poczatku to nic nie widac najlepiej jakies fotostory jak wypiac schowek i jak sie tam dostac

Opublikowano
ma ktos fotke tego parownika pod schowkiem bo z tych zdjec co kolega dał na poczatku to nic nie widac najlepiej jakies fotostory jak wypiac schowek i jak sie tam dostac

CoolAirGloveBoxCoolAirHose01-vi.jpg

CoolAirGloveBoxCoolAirHose02-vi.jpg

Tutaj masz po kolei pokazane jak się tam dostać:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
ma ktos fotke tego parownika pod schowkiem bo z tych zdjec co kolega dał na poczatku to nic nie widac najlepiej jakies fotostory jak wypiac schowek i jak sie tam dostac

Tutaj masz po kolei pokazane jak się tam dostać:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Super zdjecia i przydatny link jutro zabieram sie do dziela !!wielkie dzieki :hi:
Opublikowano

super dziekuje bardzo pozdrawiam

Opublikowano

Tylko na zdjeciu jest nagrzewnica w tym otworze, a nie parownik.

Opublikowano
Tylko na zdjeciu jest nagrzewnica w tym otworze, a nie parownik.

I to nagrzewnica schładza wnętrze "lodówki" w schowku, tak? :whistling:

Przejrzałeś fotogalerię, do której wyżej podałem link?

--

Pozdrawiam.

Sławek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.