Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie wiem czy nie lepiej by było jak by dach był w połysku, na jednej fotce jest takei jakby porównanie :naughty:

też odniosłem takie wrażenie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rogal , bardzo ładne auto , naprawde. moje szczere uznanie :notworthy:

:dance::thumbup::lol1::yeah: dzieki dzieki :good:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:23_________________________________________________

Ale nie wiem czy nie lepiej by było jak by dach był w połysku, na jednej fotce jest takei jakby porównanie :naughty:

też odniosłem takie wrażenie :gwizdanie:

moze jak sie auto doczeka malowania to pojdzie polysk narazie jest jak jest i cieszy :good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało gleby :wink4: :gwizdanie:

solariusz mi klucze zabral :smutas:

zobaczymy co tam u Ciebie wyjdzie na tych wrotkach :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym wrócił do seryjnego kolory na dachu bo teraz trochę się gryzie :confused4:

ale ogólnie jest mega bo od razu widać że nie jest to jakaś zwykła seria i szacun ci za to :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fela zjawiskowa troche JDMem pyka ;) ale do tej konkretnej fury pasuje mi to wiec graty pomyslu bo auto odzylo i jest jedyne w swoim rodzaju... jeszcze lustra w ten kolor bym dal i bylo by oczojebnie ;) troche dach mi nie pasuje :D ale dach w kolor feli to juz by bylo festyniarskie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fela zjawiskowa troche JDMem pyka ;) ale do tej konkretnej fury pasuje mi to wiec graty pomyslu bo auto odzylo i jest jedyne w swoim rodzaju... jeszcze lustra w ten kolor bym dal i bylo by oczojebnie ;) troche dach mi nie pasuje :D ale dach w kolor feli to juz by bylo festyniarskie hehe

wg mnie dach jest ok, do jesieni pewnie wizja sie zmieni a ja nie bede go zrywal i kleil w kolko :polew:

dach to jest cos co mi caly czas niezmiennie pasuje :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal byles dzisiaj w wawie na modlinskiej ok 18:00??? bylym pewny ze to ty odrazu zucila mi sie fura w oczy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal byles dzisiaj w wawie na modlinskiej ok 18:00??? bylym pewny ze to ty odrazu zucila mi sie fura w oczy :kox:

on on :cool1::good: Kręcił się po tej Wawie jak smrodek po gaciach i marudził że wqrwia go to miasto :D Widać że ze wsi :decayed::bag::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal byles dzisiaj w wawie na modlinskiej ok 18:00??? bylym pewny ze to ty odrazu zucila mi sie fura w oczy :kox:

nie wiem gdzie jest modlinska ale w wawie bylem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by Kowi87

9u09800.jpg

:naughty:

i to kalkulatorem z photoshopa :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...