Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale nie wiem czy nie lepiej by było jak by dach był w połysku, na jednej fotce jest takei jakby porównanie :naughty:

też odniosłem takie wrażenie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

rogal , bardzo ładne auto , naprawde. moje szczere uznanie :notworthy:

:dance::thumbup::lol1::yeah: dzieki dzieki :good:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:23_________________________________________________

Ale nie wiem czy nie lepiej by było jak by dach był w połysku, na jednej fotce jest takei jakby porównanie :naughty:

też odniosłem takie wrażenie :gwizdanie:

moze jak sie auto doczeka malowania to pojdzie polysk narazie jest jak jest i cieszy :good::naughty:

Opublikowano

ło jejejeje :kox: jaki kozak :kox:

Opublikowano

za mało gleby :wink4: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

za mało gleby :wink4: :gwizdanie:

solariusz mi klucze zabral :smutas:

zobaczymy co tam u Ciebie wyjdzie na tych wrotkach :tongue4::wink4:

Opublikowano

a ja bym wrócił do seryjnego kolory na dachu bo teraz trochę się gryzie :confused4:

ale ogólnie jest mega bo od razu widać że nie jest to jakaś zwykła seria i szacun ci za to :notworthy:

Opublikowano

ale ulep :thumbdown::sick3:

:bag: :gwizdanie: :pociesz:

Opublikowano

ale ulep :thumbdown::sick3:

:bag: :gwizdanie: :pociesz:

:papa: zazdrośnik
Opublikowano

:papa: zazdrośnik

lubię go wqrwiać :naughty::giveheart:

Opublikowano

no fela zjawiskowa troche JDMem pyka ;) ale do tej konkretnej fury pasuje mi to wiec graty pomyslu bo auto odzylo i jest jedyne w swoim rodzaju... jeszcze lustra w ten kolor bym dal i bylo by oczojebnie ;) troche dach mi nie pasuje :D ale dach w kolor feli to juz by bylo festyniarskie hehe

Opublikowano
  • Autor

no fela zjawiskowa troche JDMem pyka ;) ale do tej konkretnej fury pasuje mi to wiec graty pomyslu bo auto odzylo i jest jedyne w swoim rodzaju... jeszcze lustra w ten kolor bym dal i bylo by oczojebnie ;) troche dach mi nie pasuje :D ale dach w kolor feli to juz by bylo festyniarskie hehe

wg mnie dach jest ok, do jesieni pewnie wizja sie zmieni a ja nie bede go zrywal i kleil w kolko :polew:

dach to jest cos co mi caly czas niezmiennie pasuje :naughty::good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

opróżnij skrzynkę

Opublikowano
  • Autor

opróżnij skrzynkę

no ju :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mrogal byles dzisiaj w wawie na modlinskiej ok 18:00??? bylym pewny ze to ty odrazu zucila mi sie fura w oczy :kox:

Opublikowano

mrogal byles dzisiaj w wawie na modlinskiej ok 18:00??? bylym pewny ze to ty odrazu zucila mi sie fura w oczy :kox:

on on :cool1::good: Kręcił się po tej Wawie jak smrodek po gaciach i marudził że wqrwia go to miasto :D Widać że ze wsi :decayed::bag::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

mrogal byles dzisiaj w wawie na modlinskiej ok 18:00??? bylym pewny ze to ty odrazu zucila mi sie fura w oczy :kox:

nie wiem gdzie jest modlinska ale w wawie bylem :good:

Opublikowano

:decayed:za***iście sie prezentuje :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

by Kowi87

9u09800.jpg

Opublikowano

normalnie gangsta :naughty:

Opublikowano

by Kowi87

9u09800.jpg

:naughty:

i to kalkulatorem z photoshopa :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.