Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

slo, zalozone ale wali bedy, to fotele z a6 trzeba to jeszcze rozkminic. wlecial jeszcze pakiet swiatlo, drzwi i podswietlenie nog przod i tyl. masakra, pracy w h..

tak madbar, u bartka rezalismy, prawie trzy dni do 3 w nocy :decayed:, Goska mnie kiedys zabije :grin:

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:21 ----------

tak ogolnie Tomasz, trzeba by jakas sesyjke zrobic. ale to na letnim zastawie ...

---------- Post dopisany 03-04-2014 at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2014 at 00:22 ----------

po Dwoch niestandardowych nockach u Bart-sa wlecialo pare ... dupereli :decayed:, sorki za jakosc zdjec :wink:

wielkie podziekowania dla Bart-sa za zrezanie mojego wozidła :decayed:, moze na ostrowie Cie upije :decayed:

-skorzane podgrzewane sporty ze schowkami i siateczkami, oswietlenie nog

jd9GWz2.jpg

eAVkU64.jpg

lJdXG2p.jpg

PWB2FcN.jpg

6ZzBNIj.jpg

-tapicerki w skorze od razu 4x elektryczne szyby z pakietem światlo + klameczki + blendy BOSE ( THX siemian :wink: )

QW49ty2.jpg

g6w66OE.jpg

pUBKabt.jpg

- lotka s-line ( lezala w garazu pół roku ) :decayed:

S3cm5fl.jpg

PGGW9Cq.jpg

ciagle cos... kolejne paczuszki docierają :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie nie :) kiery nie zmienie Tomaszu, wole 4 ramiona ale podgrzewane :decayed:

Opublikowano
nie nie :) kiery nie zmienie Tomasz, wole 4 ramiona ale podgrzewane :decayed:

czemu?

Opublikowano
nie nie :) kiery nie zmienie Tomaszu, wole 4 ramiona ale podgrzewane :decayed:

skoro masz zimne rączki to zostaw jak jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no nie ukrywam ze Twoja kiera jest sliczna :wink:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

nie nie :) kiery nie zmienie Tomasz, wole 4 ramiona ale podgrzewane :decayed:

czemu?

co czemu? tą mam podgrzewana :wink:

Opublikowano

no ale 3ramienna ładniejsza :D

Opublikowano
  • Autor

a 4 ramienna podgrzewana wygodniejsza :decayed:, choc koszt ten sam, moze i drozsza :wink:

Opublikowano

oj tam tylko kilka razy w zimie :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj wjechaly stabilizatory od 3.0 tdi :decayed:

i to:

W9BO0RC.jpg

wiec Tomasz... musze sie do Ciebie ładnie :decayed: :decayed: :decayed:

trzeba pstryknac kilka fotek :wink:

Opublikowano

Co to za dokladka?

Podaj cenę i ewentualne źródło bo poluje na coś takiego ;-)

Opublikowano
  • Autor

Grzesiek, jak co przesle Ci manuala na maila jak ja zalozyc :wink:

Opublikowano

I jak wrażenia po zmianie stabilizatorów ?

Opublikowano
Grzesiek, jak co przesle Ci manuala na maila jak ja zalozyc :wink:

[email protected]

Dzięki wielkie :-)

Opublikowano
  • Autor
I jak wrażenia po zmianie stabilizatorów ?

no qrka powiem Ci roznica kolosalna, przy zmianie wazylem je i faktycznie cięzszy jest od 3.0, wi waga pokazala 4.800 kg a w serii 3.800, tylny nie 16 a 18 mm.

ogolnie zmiany na mega plus, nie wiem kiedy jest zakret ;)

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

Grzesiek, jak co przesle Ci manuala na maila jak ja zalozyc :wink:

[email protected]

Dzięki wielkie :-)

poszlo

Opublikowano
I jak wrażenia po zmianie stabilizatorów ?

no qrka powiem Ci roznica kolosalna, przy zmianie wazylem je i faktycznie cięzszy jest od 3.0, wi waga pokazala 4.800 kg a w serii 3.800, tylny nie 16 a 18 mm.

ogolnie zmiany na mega plus, nie wiem kiedy jest zakret ;)

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:19 ----------

Grzesiek, jak co przesle Ci manuala na maila jak ja zalozyc :wink:

[email protected]

Dzięki wielkie :-)

poszlo

Ile kosztowały tę stabilizatory i gdzie dorwales??

Opublikowano
  • Autor

jak gdzie :decayed: monna :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

marcin auto pięknie dopieszczone ale lakier byś troche pomodził :)

Opublikowano
  • Autor

Przeciez wiesz ze czekam za wolnym terminem ... :)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.