Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś zabił mi moje dziecko tak jak ten debil w kamieniu krajeńskim to po prostu bym go zajebał Krótko i na temat

Życie za życie

Co innego jest wypadek a co innego jak pijany zabija

A tym co mówią o prawach człowieka to proponuję aby ktoś zabił rodzinę a im dać broń do ręki i ciekawe co wtedy powiedzą Że są prawa człowieka czy po prostu takiego gnoja zabić

Kobieta za urodzenie dziecka pijana może dstać 5 lat Pijany rowerzysta 3 lata Za morderstwo max 25 lat ale za zabicie 6 ludzi po pijaku to max 15

Jak już będzie wyrok to powienien dostać 15 lat za każdą ofiarę a nie grupowo O co tu w końcu chodzi grupowo bardziej się opłąca ??????????

Chory kraj chory rząd chore sądy

Tak jak napisałem na początku jak już by mi odebrał dziecko najwazniejszego członka rodziny to po co żyć ZABIĆ GNOJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herezje wszedzie opowiadasz, póki debil bedzie debilem bedzie pił czy mu dadzą 500zł czy 5tys r

Ty chyba nie wiesz o czym ty mówisz .

Nie ma takiej opcji żeby po wprowadzeniu prohibicji wzrosło spożycie alkoholu :facepalm: .

A czarny rynek istnieje w każdej dziedzinie życia i zawsze będzie istniał chłopaku

zalegalizuj maryche a zobaczysz jak popyt zmaleje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jechałem do mechanika zawieźdź auto. Jechałem przez miasteczko za jakąś Toyotą która pędziła całe 50 na godzinę. Zanim wyjechałem z obszaru zabudowanego wszystkie auta które jachały za mną wyprzedziły mnie i Toyote. Kilka dostawczaków i parę osobówek. Ciekawe doświadczenie wyjaśniające wiele spraw. Pewnie byli trzeźwi a wypadki zdarzają się tylko pijanym w BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie śmieszą tacy co to rżną takich wielkich obrońców pokrzywdzonych , i opowiadają co to by nie zrobili z pijanym kierowcą ...

a jak im się kiedyś zdarzy że alkomat coś wykaże , to wtedy płacz i maślane oczy w sądzie, co by szybciej prawko oddali :polew:

Bo po tej ostatniej tragedii , mamy wysyp zawodowych kierowców :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie śmieszą tacy co to rżną takich wielkich obrońców pokrzywdzonych , i opowiadają co to by nie zrobili z pijanym kierowcą ...

a jak im się kiedyś zdarzy że alkomat coś wykaże , to wtedy płacz i maślane oczy w sądzie, co by szybciej prawko oddali :polew:

Bo po tej ostatniej tragedii , mamy wysyp zawodowych kierowców :facepalm:

Zauważasz w tym jakąś korelacje?

a mnie śmieszy powszechne przyzwolenie na jazdę po pijaku. być może po tej tragedii coś się zmieni? dzięki tej nagonce w mediach może jakaś cześć amatorów jazdy po kieliszku wyciągnie wnioski z tej poruszającej tragedii? być może ktoś następnym razem uniemożliwi odpalenie silnika pijanemu osobnikowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podawali w Wydarzeniach, że w Zielonej Górze są upubliczniane dane osobowe pijanych kierowców. Tym sposobem w ciągu 3 lat zmniejszyła się liczba pijanych kierowców. Według mnie powinni tak robić w całej Polsce, a Wy co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BocianXXX,

Z pełną odpowiedzialnością twierdzę, że mnie NIGDY się to nie zdarzy.

Za to twoja wypowiedź brzmi jak "dajcie spokój, kazdemu może się zdarzyć, a już mnie na pewno i nie chce wtedy stracic prawka. Wolę, żeby inni sobie mogli spokojnie jeździć pijani, wtedy i ja bedę bezpieczny." :facepalm:

Mam nadzieję, że jednak coś innego miałes na myśli, choć dla mnie własnie tak zabrzmiało.

Co zrobić żeby naprawdę mocno ograniczyć ten proceder ?

ZDELEGALIZOWAĆ najcięższy i najbardziej niszczący narkotyk ALKOHOL.

Zdelegalizujmy samochody, bo w końcu na trzeźwo też zdarzają się wypadki. Innymi słowy najprostsze i najprymitywniejsze rozwiązania. Ktoś kogoś zastrzelił? Zabierzmy WSZYSTKIM broń! Ktoś kogoś przejechał? Zabierzmy WSZYSTKIM samochody!

Nie tędy droga. Jeśli ktos lubi alkohol, to niech go spożywa w okolicznościach, w których nie bedzie zagrażał innym. A jak zagraża, to należy go eliminować, a nie ograniczać wolność innych, którzy również lubią alkohol, ale w przeciwieństwie do jednostek potrafią go spożywać i zachowywać się po spożyciu.

Właśnie dlatego w USA NIGDY nie zakażą posiadania broni. Jednostkowe przypadki NIGDY nie mogą być powodem ograniczania wolności ogółowi.

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

Dzisiaj podawali w Wydarzeniach, że w Zielonej Górze są upubliczniane dane osobowe pijanych kierowców. Tym sposobem w ciągu 3 lat zmniejszyła się liczba pijanych kierowców. Według mnie powinni tak robić w całej Polsce, a Wy co o tym sądzicie?

Oczywiście. Dzis nie wiem, czy mój sasiad nie był karany za jazdę po alkoholu czy nie ma odebranych uprawnień. Gdyby wszyscy sąsiedzi o tym wiedzieli, ciężko byłoby mu wsiąść do samochodu po alkoholu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BocianXXX,

Z pełną odpowiedzialnością twierdzę, że mnie NIGDY się to nie zdarzy.

Za to twoja wypowiedź brzmi jak "dajcie spokój, kazdemu może się zdarzyć, a już mnie na pewno i nie chce wtedy stracic prawka. Wolę, żeby inni sobie mogli spokojnie jeździć pijani, wtedy i ja bedę bezpieczny." :facepalm:

Mam nadzieję, że jednak coś innego miałes na myśli, choć dla mnie własnie tak zabrzmiało.

Co zrobić żeby naprawdę mocno ograniczyć ten proceder ?

ZDELEGALIZOWAĆ najcięższy i najbardziej niszczący narkotyk ALKOHOL.

Zdelegalizujmy samochody, bo w końcu na trzeźwo też zdarzają się wypadki. Innymi słowy najprostsze i najprymitywniejsze rozwiązania. Ktoś kogoś zastrzelił? Zabierzmy WSZYSTKIM broń! Ktoś kogoś przejechał? Zabierzmy WSZYSTKIM samochody!

Nie tędy droga. Jeśli ktos lubi alkohol, to niech go spożywa w okolicznościach, w których nie bedzie zagrażał innym. A jak zagraża, to należy go eliminować, a nie ograniczać wolność innych, którzy również lubią alkohol, ale w przeciwieństwie do jednostek potrafią go spożywać i zachowywać się po spożyciu.

Właśnie dlatego w USA NIGDY nie zakażą posiadania broni. Jednostkowe przypadki NIGDY nie mogą być powodem ograniczania wolności ogółowi.

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

Dzisiaj podawali w Wydarzeniach, że w Zielonej Górze są upubliczniane dane osobowe pijanych kierowców. Tym sposobem w ciągu 3 lat zmniejszyła się liczba pijanych kierowców. Według mnie powinni tak robić w całej Polsce, a Wy co o tym sądzicie?

Oczywiście. Dzis nie wiem, czy mój sasiad nie był karany za jazdę po alkoholu czy nie ma odebranych uprawnień. Gdyby wszyscy sąsiedzi o tym wiedzieli, ciężko byłoby mu wsiąść do samochodu po alkoholu.

Z tym upublicznianiem to jest racja w Zielonej spadła o 1/3, druga rzecz jedzie po publicznej drodze to niech publicznie pokaże zapitą mordę a nie potem się kutafon kurtką zasłania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.to co sie dzieje to porazka.ale tak naprawde nie ma kary.biora komus prawko i co z tego?i tak bedzie jezdzil.i jak go zlapia to dostanie 500 zl mandat za jazde bez uprawnien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszałem, że za śmierć sześciu osób postawiono mu zarzut spowodowania katastrofy w ruchu lądowym, to mało co mnie ch.. nie strzelił. Jeśli byłby trzeźwy, to się z tym zgodzę, jeśli po pijaku to powinno być celowe zaplanowanie zabójstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i następny, tym razem w OOOO

Ścigani przez policję uderzyli w drzewo.

Usiłowali zepchnąć radiowóz z drogi

Gdy policjanci (...) dogonili uciekającego i zrównali się z audi, kierowca usiłował zepchnąć ich z drogi uderzając w bok radiowozu.

no ja pier**lę ...... :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i następny, tym razem w OOOO

Ścigani przez policję uderzyli w drzewo.

Usiłowali zepchnąć radiowóz z drogi

Gdy policjanci (...) dogonili uciekającego i zrównali się z audi, kierowca usiłował zepchnąć ich z drogi uderzając w bok radiowozu.

no ja pier**lę ...... :facepalm::facepalm::facepalm:

Tylko że temu tym razem tchórzostwo odbije sie na całe życie zamiast zatrzymać sie i ponieść konsekwencje to z własnej głupoty zabił brata. Chociaż pewnie zaraz zacznie sie nagonka na policje że to przez nich bo ich gonili, a oni uciekali bo byli nie winni jak to już wiele razy w naszym pięknym kraju bywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banda kretynów bez wyobraźni. Jak można niszczyć Komuś Życie (lub sobie) przez pieprzoną wódkę :kwasny:.

Ja nie wsiadłbym za kierownicę nawet po jednej lampce wina.

Ale do tego trzeba dorosnąć a młodzi "supermeni" mający po naście lat myślą że są półbogami i mogą jeździć po wódzie, prochach i jeszcze najlepiej niech Im panna laskę strzeli podczas jazdy.

Nie toleruję pijaków za kółkiem i jeśli takiego spotkam na drodze nie zawaham się nawet sekundy czy dzwonić po Policję czy nie.

Tolerując pijaków prowadzących auto jesteśmy współwinni późniejszych tragedii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie toleruję pijaków za kółkiem i jeśli takiego spotkam na drodze nie zawaham się nawet sekundy czy dzwonić po Policję czy nie.

amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jednak coś innego miałes na myśli, choć dla mnie własnie tak zabrzmiało.

Nie bronię pijanych kierowców .

Chodziło mi tutaj o wasze zakłamanie , i jak to nagle po wyemitowaniu kilku materiałów w TV wszyscy na forum A4 są dobrymi kierowcami :naughty:.

Pewnie nikt z was nie przekracza prędkości na drodze ? I nigdy nie zdażyło wam się złamać jakiegoś przepisu ? :grin:

A przekraczanie prędkości i łamanie przepisów może być równie niebezpieczne w skutkach co jazda po pijaku !

Więc nie jesteście w niczym lepsi od zwykłego pijusa za kierownicą !

Ciężko wam się z tym pogodzić. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jednak coś innego miałes na myśli, choć dla mnie własnie tak zabrzmiało.

Nie bronię pijanych kierowców .

Chodziło mi tutaj o wasze zakłamanie , i jak to nagle po wyemitowaniu kilku materiałów w TV wszyscy na forum A4 są dobrymi kierowcami :naughty:.

Pewnie nikt z was nie przekracza prędkości na drodze ? I nigdy nie zdażyło wam się złamać jakiegoś przepisu ? :grin:

A przekraczanie prędkości i łamanie przepisów może być równie niebezpieczne w skutkach co jazda po pijaku !

Więc nie jesteście w niczym lepsi od zwykłego pijusa za kierownicą !

Ciężko wam się z tym pogodzić. :facepalm:

Tam gdzie można jechać szybciej tam się jedzie... Poza tym trzeba znać swoje granice umiejętności.

Brzmisz jak byś jeździł przepisowo. Tam gdzie piszę 40 to jedziesz 40???

Tam gdzie są absurdalne ograniczenia prędkości. Też jedziesz przepisowo???

Prędkość nie zabija. Tylko brak wyobraźni wielu kierowców, którzy myślą, że są zajebiści za kierownicą. Najbardziej się wkur i kur uje za kierownicą...

Nie raz trzeba myśleć za dwóch. Mieć oczy dookoła głowy. Czy pieszy nie wtargnie Ci na ulicę albo inny samochód zrobi nieprzewidywalny manewr.

Jak widzę jakiegoś pieszego stojącego koło pasów, który chce przejść na drugą stronę to zawszę się zatrzymuje... Najdziwniejsze jest to, że patrzą się moją stronę jak by nie wiadomo co zrobił... Zamiast od razu przechodzić... :facepalm:. Zdarza się też, że przez komórkę rozmawiają...

Pijani kierowcy to plaga polskich dróg. Poza tym stan polskich dróg pozostawia wiele do życzenia. Jesteśmy pod tym względem trzecim Światem za Europą i nie tylko pod tym. Zresztą długo już mam prawo jazdy i jak widzę nie których kierowców to się zastanawiam JAK ONI ZDALI...

W sprawie kierowcy, który zabił 6 osób:

"Kierowca BMW z Kamienia Pomorskiego być może będzie miał, oprócz niemal pewnej odsiadki, półtora miliona długu lub więcej jeśli np. sąd zasądzi nawiązki na rzecz rodzin poszkodowanych, a ma do tego prawo. Jeśli sprawca wypadku po pijanemu ma jakiś majątek, to go straci. Jest skończony."

Więcej -> Wyższe kary, mniej pijaków za kółkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie można jechać szybciej tam się jedzie... Poza tym trzeba znać swoje granice umiejętności.

Brzmisz jak byś jeździł przepisowo. Tam gdzie piszę 40 to jedziesz 40???

Tam gdzie są absurdalne ograniczenia prędkości. Też jedziesz przepisowo???

Prędkość nie zabija. Tylko brak wyobraźni wielu kierowców, którzy myślą, że są zajebiści za kierownicą. Najbardziej się wkur i kur uje za kierownicą...

I teraz właśnie mówisz jak typowy pijak za kierownicą . Tłumaczysz się

A wszystkie znaki są postawione w przewidzianym celu, dla bezpieczeństwa twego, pieszych , jak i innych kierujących !!!!

Prędkość nie zabija. -- hahahahahaha , Tłumaczysz się .

Zanim zaczniesz kogoś oskarżać najpierw spójrz sam w lustro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...