Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie


Damian

Rekomendowane odpowiedzi

to przecież na tej stronie masz wszystko napisane :P , kiedyś robiliśmy taka uboższą wersje naklejki fosforyzujące imitacja gwiazdek gosc przyniosl i w bok neony niby to swiecilo w nocy ale tak bardziej dyskotekowo/burdelowo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wszystko wiem jak zrobić tylko chodziło mi o ten patent który jest w środku. Czy jest to jakaś mata pod która podłącza się zasilanie czy właśnie tak jak kolego mówisz są to jakieś naklejki a orientujesz się jakie są koszty tych naklejek ? Gdzie to można dostać ?

Edytowane przez daniel01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nic innego jak diody LED a nie maty czy naklejki. Raz robiłem coś podobnego, ale tego nie podłączałem, robił już to elektryk na jakimś trafo. Miał cały dzień zabawy bo diod było ponad 1000 ;)

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótkie pytanie bo już mam mętlik:

Jaka kabinę prysznicowa (jakiej firmy) polecacie? 90x90 kwadratowa, wejście po narożniku (2 drzwi) bo nie wiem czy po prostu kupić w Castoramie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie krótkie pytanie bo już mam mętlik:

Jaka kabinę prysznicowa (jakiej firmy) polecacie? 90x90 kwadratowa, wejście po narożniku (2 drzwi) bo nie wiem czy po prostu kupić w Castoramie?

Kolego takich w castoramie, praktikerze niekupuj teście kupili i po roku czasu zbiera się w niej pleśń przecieka pomimo 5 tubek silikonu i ogólnie się rozlatuje. Ale słyszałem też od innych osób ale podkreślam słyszałem że też są nie zadowoleni. Ogólnie polecałbym zrobić samoróbkę poprosić gościa jakiegoś budowlańca i zrobić lekkie podmurowanie kratkę z spadkiem lub bez podmurowanie zwykła szyba i fajnie to wygląda i nie ma problemu ;)


Przecież to nic innego jak diody LED a nie maty czy naklejki. Raz robiłem coś podobnego, ale tego nie podłączałem, robił już to elektryk na jakimś trafo. Miał cały dzień zabawy bo diod było ponad 1000

Kolego a nie wiesz czy są jakieś takie gotowe maty lub masz może zarys mniej więcej jak on to robił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a nie wiesz czy są jakieś takie gotowe maty lub masz może zarys mniej więcej jak on to robił ?

Ja robiłem część sufitu (ok.6x1,2m) przychodził elektryk i wiercił sobie otwory małym wiertłem i wypuszczał kabelki, później ja znowu robiłem płyty i tak do ostatniej płyty. w rogu został mały otwór 30x30 i tam podłączał te przewody do trafo. Ja to szpachlowałem i malowałem (małym wałkiem :facepalm: ) On miał później przyjść i podłączać diody do tych wypuszczonych kabli, ale jak to robił to nie wiem bo mnie już tam nie było.

Wiem tylko że diody wkładał w małe tulejki i te tulejki z diodami dopiero w otwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu to nie jest gotowy element tylko po prostu wymysł artystyczny z płyty k-g gdzie wrzuca się diody ?

kolego zamawiasz gotowe cudo, nazywa się to "gwieździste niebo" czy coś takiego

robiłem u gościa meble do biblioteki i widziałem jak montowali całą gotową płytę na suficie ,

sterowane jest pilotem jak do ledów rgb

masz tu pierwszą stronę od wujka gogla

http://www.gwiezdziste-niebo.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki o takie coś mi właśnie chodziło !! Podziewał :)

jak zobaczyłem efekt końcowy to już szykowałem się docsiebie

tylko cena. ..

jak na bajer to za wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4-freunde ma to u siebie . I fajnie to wygląda .A cena ... A jak wkładacie kasę w auto to dobrze ?? Potem autko sprzedane i ni ma , a tak cały czas jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto robi ocieplenia? Mam mega problem bo fachowiec mi skopal robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam sprawę jeśli chodzi o ocieplenie budynku

mam dom z 2004r w technologi 3 warstwowej tj, biała cegła 12 - styropian 10 cm - pustak max 18

mam zamiar robić elewację ( parapety, nowy cokolik )

teraz pytanie co będzie jak dam na taką ścianę styropian 10 cm i na to klej,siatka i oczywiście struktura

chodzi mi o punkt rosy , są wzory do obliczania ale praktyka to co innego

nie widzi mi się walczyć z wilgocią w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nic sie nie bedzie dziać ,zdobiliśmy juz duzo budynków tak jak piszesz, i zero wilgoci wrecz jest cieplej i mniej idzie opału :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótkie pytanie bo już mam mętlik:

Jaka kabinę prysznicowa (jakiej firmy) polecacie? 90x90 kwadratowa, wejście po narożniku (2 drzwi) bo nie wiem czy po prostu kupić w Castoramie?

W castoramie kabina cook&lewis sa w miare, a jak chcesz cos lepszego i drozszego to ravak.

Zajmuje sie ktos stawianiem domkow drewnianych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótkie pytanie bo już mam mętlik:

Jaka kabinę prysznicowa (jakiej firmy) polecacie? 90x90 kwadratowa, wejście po narożniku (2 drzwi) bo nie wiem czy po prostu kupić w Castoramie?

W castoramie kabina cook&lewis sa w miare, a jak chcesz cos lepszego i drozszego to ravak.

Zajmuje sie ktos stawianiem domkow drewnianych ?

a najlepiej 1 drzwiową :wink: Duzo ładniej sie prezentuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów :hi:

Takie pytanie mam, do garażu mam przystawiony schowek na graty z desek. Dach zrobiony jest z belek na tym leży folia membrana i na tym leży blacha trapez. Mój problem polega na tym ze przychodzi mróz potem odwilż i mam w schowku jak na podwórku zalane wszystko ;/ poradzicie coś na skraplanie wody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...