Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie nakrecisz nie nie ale i z 211 nie nakrecisz ciekawe ile zyskala bo ze jest zywasza to rozumiem i tak jak krytek mowi na wyzszych biegach sie lepiej jezdzi zwlaszcza jesli zaczyna ciagnac juz od 2000rpm :)

Opublikowano

No i własnie :)

Opublikowano

klime to masz 2 strefowa nie ma w b8 jednostrefowej

:grin:

Opublikowano
  • Autor

No cóż klient ogólnie zadowolony, polecam Rogalową robotę, wie chłopak co robi :)

Opublikowano

także polecam :D

Opublikowano

chyba każdy, kto był u Witka go poleci :) ja tylko czekam aż gwarancja mi się skończy... :decayed:

a dziś u niego stoi kolejne nasze auto firmowe ;)

Opublikowano

Gołąb przyleciał z Wawy z wykresem :grin:

n4hsglrj.jpg



a dziś u niego stoi kolejne nasze auto firmowe

Kto pojechał się zbroić? :)

Opublikowano

A8 ;) na razie pierwsza sztuka, druga po moim urlopie ;)

Opublikowano

Żelazkiem te kreski robił?;) Widać że motorownia zdrowa. Bez czkawki, bez parskania:)

Opublikowano
  • Autor

On przez godzinę te kreski prostował haha

Opublikowano

Piękny wynik Andrju jest czego zazdraszczać :D

Opublikowano

Gratki Andy, teraz to masz tyle momentu co diesel:D

Opublikowano
  • Autor

W sobotę powrót do NL więc będzie okazja przetestować te wszystkie niutokonie ;-)

------------------------------------------------------------------

dokonałem pierwszych obliczeń spalania po programie

trasa 1500km prędkości pomiędzy 100 - 260km/h w tym około 60% trasy prędkości 180 - 260 km/h i 30% 100 - 130 km/h reszta czyli 10% to wolniej niż 100km/l średnia wyszła 9l/100km.

zmierzyłem kawałek na autobani (około 400km) gdzie ciąłem 180 - 260 km/h non stop i wyszło mi około 12l/100km

Także stwierdzam stanowczo że spalanie uległo poprawie o około 1l/100km (uśredniając)

Opublikowano

Gratki wyników. Jest czym posmigac. Niutkow sporo ale konikow tez pieknie przybylo :) Jak wrazenia z jazdy? Jak trakcja na Fwd?

Tapniete z SGS7

Edytowane przez LukiKRK

Opublikowano
  • Autor

Autko całkiem fajnie się zbiera na wyższych biegach i to mnie cieszy najbardziej, niestety nie było możliwości puszczenia autka na maksa po ściągnięciu łańcucha był zbyt duży ruch na drodze no ale przedtem łańcuch trzymał na 240 teraz bez problemu 260 i jeszcze rezerwa pod nogą :)

Opublikowano

Nie przesadzał bym z tą rezerwą jeszcze ;)

Quattro i S-tronic to trochę inna bajka jeśli chodzi o v-max, ale przed programem było max 240 km/h a po 251 km/h.

Sedan by trochę więcej pojechał.

Opublikowano

Dziwne mój po programie leci 245km/h

Opublikowano

Manual ma inne przełożenia.

BTW, oponki z indeksem Y ? :)

Opublikowano
  • Autor

Y :)

Dziwne mój po programie leci 245km/h

kiepsko dusisz chyba ;)


Nie przesadzał bym z tą rezerwą jeszcze ;)

No ja nie mówię że ma zapas na stówkę ale jeszcze chciał iść więc coś tam jeszcze ma :)

Opublikowano

Dziwne mój po programie leci 245km/h

Masz wrzucony na forum wykres?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.