Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, koscielny napisał:

cześć :hi:
jakie świece polecicie do silnika 2,4 BDV (z LPG)?
 

Jak chcesz wydać worek pieniędzy to kup sobie irydowe do LPG i wymiana co 60 tysięcy km, jak chcesz wydać normalne pieniądze to kup takie jak podaje producent i wymieniaj co 20 tysięcy km. :)

Opublikowano
Cytuj

no wlasnie chcialem sie zorientowac co producent zaleca

 

Edytowane przez koscielny

Opublikowano

Do audi to ngk ewentualnie beru.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odgrzebuje trochę temat, jakie polecacie świece do 1.8T Q bez LPG?

Opublikowano
27 minut temu, SiMsOneQ napisał:

Odgrzebuje trochę temat, jakie polecacie świece do 1.8T Q bez LPG?

Nic się nie zmieniło w tej kwestii, zwykłe ngk pfr6q

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Do 1.8t masz NGK PFR6Q.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam

Panowie, zakładam LPG i przydałoby się wymienić świece. Wybór padł oczywiście na PFR6Q i ma je założyć gaziarz. Powiedział że są dwa rodzaje tych świec i jedne są za ok. 45zł i wymiana co 30 tys, a drugie są po ok 65zł i wymiana co 60 tyś. Gaziarz mówił że te droższe są twardsze. Zakłada co klienci chcą, ale z reguły te droższe żeby nie zaglądać do nich zbyt szybko.

Co sądzicie?

Opublikowano

Mam najzwyklejsze pfr6q i po 20 tys. na gazie wyglądały prawie jak nowe więc nie wiem czy jest sens przepłacać.

Opublikowano

Dokładnie, ja mam zwykłe, przebieg około 20k km na nich i jak nowe. Jak gaz dobrze ustawiony to na zwykłych 50k km przejedziesz ?

Edytowane przez k232

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 4.07.2018 o 13:17, jolley napisał:

Witam

Panowie, zakładam LPG i przydałoby się wymienić świece. Wybór padł oczywiście na PFR6Q i ma je założyć gaziarz. Powiedział że są dwa rodzaje tych świec i jedne są za ok. 45zł i wymiana co 30 tys, a drugie są po ok 65zł i wymiana co 60 tyś. Gaziarz mówił że te droższe są twardsze. Zakłada co klienci chcą, ale z reguły te droższe żeby nie zaglądać do nich zbyt szybko.

Co sądzicie?

Gaziarz chce założyć NGK gazowe z jedna elektroda. Załóż pfr6q tańsze sprawdzą się

Opublikowano
3 godziny temu, Wandej napisał:

Gaziarz chce założyć NGK gazowe z jedna elektroda. Załóż pfr6q tańsze sprawdzą się

Niestety dałem się przekonać na tę pod LPG - model LPG Laser Line 1496 (niby ten sam model co PFR6Q, a niby nie). No i poleciały na reklamację. Silnik bardzo nierówno na nich chodził. Wróciłem do starych ori jeszcze ze znakiem oooo i wszystko gra.

Teraz czekam na decyzję i kupuję PFR6Q :)

Opublikowano
2 godziny temu, jolley napisał:

Niestety dałem się przekonać na tę pod LPG - model LPG Laser Line 1496 (niby ten sam model co PFR6Q, a niby nie). No i poleciały na reklamację. Silnik bardzo nierówno na nich chodził. Wróciłem do starych ori jeszcze ze znakiem oooo i wszystko gra.

Teraz czekam na decyzję i kupuję PFR6Q :)

Ja mam u Siebie gaz już 14 lat, nie wiem jakie świece były wcześniej ale jeżdżę na zwykłych przypisanych do tego modelu 3 elektrodowe , już 30k km a świece w ogóle nie są zużyte.

Opublikowano
8 godzin temu, k232 napisał:

Ja mam u Siebie gaz już 14 lat, nie wiem jakie świece były wcześniej ale jeżdżę na zwykłych przypisanych do tego modelu 3 elektrodowe , już 30k km a świece w ogóle nie są zużyte.

W 1.8T nie ma 3 elektrodowych  tylko 1 elektrodowe.

Niestety żadnej reklamacji nie dostaniesz bo świece są na pewno sprawne tylko nie koniecznie podchodzą do Twojego auta:kwasny: Jak już gaziarz chciał zaszaleć i założyć świece do gazu to lepiej mógł wsadzić najtańsze denso po 10zł i na pewno by śmigały. Wymiana co 30-40tyś i byłbyś zadowolony

Opublikowano

Ja pisałem o swoim , a ja nie mam turbo ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

a świece irydowe FR6EI różnica jest tylko w tym ze w porównaniu do platynowych PFR6Q mają Opornik: odkłócony, 5 kOhm, czy to znaczy że cewki mają lżej ?

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Post ma 5 stron a sprawa jest banalna. Do 1.8t z lpg i bez lpg PFR6Q a dla mocno po koksowanych PFR7Q i wszystko w temacie. Dla tych co im wypadają zapłony Bosch FD5POR. Koniec kropka.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Z tego co wyczytałem chodzi o te świece i to obecnie najtańsza oferta na allegro.

NGK-SWIECE-ZAPLONOWE-PFR6Q-6458-DO-SKODA
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 123,99 zł - NGK ŚWIECE ZAPŁONOWE...

 

Edytowane przez Lichy92

Opublikowano
W dniu 12.08.2019 o 20:54, Lichy92 napisał:

Z tego co wyczytałem chodzi o te świece i to obecnie najtańsza oferta na allegro.

NGK-SWIECE-ZAPLONOWE-PFR6Q-6458-DO-SKODA
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 123,99 zł - NGK ŚWIECE ZAPŁONOWE...

 

Pytanie tylko gdzie produkowanie Made in France czy Japan,  lub bubel których nawet ostatnio jest w de na amazonie..

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 16.08.2019 o 16:33, ELLIOTT napisał:

Pytanie tylko gdzie produkowanie Made in France czy Japan,  lub bubel których nawet ostatnio jest w de na amazonie..

a które made lepsze ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.