Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pet3r a ile pali w miescie :decayed: ?

pali tyle, ile ma spalić... :decayed:

Opublikowano

jezdzilem tą S8 jest piekna! naprawde jest piekna i super sie jezdzi!

gdyby nie gabaryty to pewnie skusił bym sie na takie S8!

Pet3r - felga w gore, szyby w ciemnosc i bedzie piekny wozik

Opublikowano

Piękny wozik trafiłeś.A przecież nie zdradziłeś klubu.W końcu to też :audi::hi:

Opublikowano

Super furak, tylko widze tam większe felgi , nie z przesadą ,ale troszke większe. Ogolnie chciałbym taką ale mnie nie stać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Super furak, tylko widze tam większe felgi , nie z przesadą ,ale troszke większe. Ogolnie chciałbym taką ale mnie nie stać :wink4:

jak znajdzie się chętny na zamianę to wezmę 18 lub 19", jak nie to zostają 17.

Opublikowano

gratuluje, niema jak wielki wolnossak:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

fura jak ta lala z dopalaczem i wielkimi.....

Opublikowano
  • Autor

no tak, wielki wolnossak to jest to. z drugiej strony, gdyby kompresory były tańsze... :P

wielkie to ona ma wszystko... :decayed: a co śmieszne, w przeglądzie mam wbite 4 osoby, a w praktyce 4 osoby zmieszczą się na samej tylnej kanapie :polew:

Opublikowano

jak wpadniesz na spot do poznania to nie omieszkamy sprawdzić ile osób się zmieści... :cool1::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jak na razie to 4 z tyłu (ale w tym 2 dziewczyny) i 2 z przodu się zmieściły. ciekawe ile wejdzie do bagażnika :mysli:

Opublikowano

6 osób to moją B5 jechało już nie jeden raz...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ale faaaaajnaaa :) Moze i ja sobie bym taka sprawił :evil:

Jak stozek to tylko Pipercrooss albo ITG. Dzwiek gwarantuje ci ze cie zmiazdzy :) Piekny bulgot jest :)

Opublikowano
  • Autor

stożek w planach ciągle jest, ale przed nim trochę eksploatacyjnych rzeczy :)

w tym opony lub koła 19" ale nie widzę godnej felgi w niezłej cenie więc pewnie zostaną 17".

BTW jak Wam się widzą takie?:

348smkk.jpg

(VT tych kół na mojej eSce, wykonany przez jednego z Forumowiczów :) )

Opublikowano

NICE :kox:

Opublikowano

Piękne :kox:

Opublikowano

Kup cos firmowego bo zaraz pokrzywisz ... Te wszystkie z allegro imitacje są z plasteliny :/

Nie wiem czy nie bede chciał sprzedac moich ori 19" z RS6 jakby co.

Opublikowano
  • Autor

te z VT to RIALe więc chińszczyzna to nie jest ale opona wąska i niska jak na moje auto :/

Opublikowano

Tak tylko rzuciłem bo mi zaleciały allegro :P

Opublikowano

Mi się coś wydaje, że będzie więcej gumy, jakie masz teraz opony? :mysli:

Opublikowano

stożek w planach ciągle jest, ale przed nim trochę eksploatacyjnych rzeczy :)

w tym opony lub koła 19" ale nie widzę godnej felgi w niezłej cenie więc pewnie zostaną 17".

BTW jak Wam się widzą takie?:

348smkk.jpg

(VT tych kół na mojej eSce, wykonany przez jednego z Forumowiczów :) )

kozacko ... ja bym na twoim miejscu uderzal w 19" ale cos z ori wzoru albo jakiegos firmowego felunggga ;] np. bbs le mans ( tylko troche drogi ;p )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.